83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:140
Počet zobrazení:2 088

Stejně jako loni i letos vzniklo propagační video k předávání cen Streamy, kde tvůrci známých webseriálů vtipně komentují, proč jsou úspěšní. Ve videu se mihnou např. tvůrci The Legend of Neil, Compulsions, či The Bannen Way. Třeba si jejich rady vezme někdo z Vás k srdci a natočí opravdu úžasný webseriál o upírech s kouzelnými vlasy, kteří budou vypadat jako Mark Gantt, budou zabíjet celebrity tím, že je přetáhnou židlí a šukat po cestě víly :D. A samozřejmě, nesmíme zapomenout na tu nejdůležitější věc, musíte obsadit Feliciu Day, jinak Vám ustřelí zadek!

Přepis titulků

JAK BÝT NOMINOVÁNI NA CENY STREAMY SLOVY SAMOTNÝCH NOMINOVANÝCH MARK GANTT spolutvůrce THE BANNEN WAY Nominováno na 7 cen Streamy. Jak dostalo The Bannen Way tolik nominací? Vysoká produkční hodnota, skvělý příběh, skvělá režie, nic z toho. Já. Vysoký, pohledný, okouzlující. Ale to hlavní, s čím se všichni ztotožňují je... má skromnost.

KEVIN POLLAK Nominován na nejlepšího moderátora KEVIN POLLAK'S CHAT SHOW Pardon, opravdu jste se mě zeptali, proč si myslím, že jsem byl nominován? Jsem známá mezinárodní filmová hvězda, co dělá webseriál. Jsem... automaticky nominovaný. SANDEEP PARIKH A TONY JANNING Nominováni za nejlepší scénář komediálního seriálu THE LEGEND OF NEIL Být kontroverzní! Podívejte na můj seriál.

Je to o chlapovi, co hraje videohru, vytáhne **** a začne... A vezme kabel od ovladače... začne se.... A pak tu malou vílu ***** svým velkým... Hej, hej, kámo, o čem to mluvíš? Popisuju, jak používáš své velké **** k ****** malých víl. Jo tak, popisuješ, jak jsme byli nominováni. CRAIG FRANK Nominován za nejlepšího herce v dramatu COMPULSIONS Tohle všechno může skončit velmi rychle.

Jen slib, že pro mě budeš hlasovat. Opravdu jsem chtěla hlasovat pro Zacha Galifianakise. Pro Zacha Galifianakise? Ten je v komedii. Já jsem v dramatu. Slib, že pro mě budeš hlasovat. Dobře, dobře. Budu pro tebe hlasovat. ADAM CHAMBERS Herec I Heart VAMPIRES Nominován za nejlepší interaktivní webseriál KRISTIN HAGER Herečka VALEMONT Nominována za nejlepší drama seriál Jak to, že nás nominovali?

To je jednoduché. Natočte seriál o upírech. Natočte seriál o upírech, pak máte nominaci zaručenou. Zajímalo by mě, kdo pro tyhle ceny hlasuje. ČLENOVÉ IAWTV SHANE DAWSON Nominován za nejlepšího YouTube blogaře SHANEDAWSONTV JUSTINE EZARIK Nominována za nejlepší YouTube blogařku IJUSTINE Jak to, že nás nominovali?

Webseriálová komunita konečně zjišťuje, že YouTube má něco, co ostatní ne. Sledovanost! Počkej, to nemá každý miliony zhlédnutí jako my? - Ne. - Proč ne? No, možná kdyby měli vlasy jako ty, pak by měli miliony zhlédnutí. Jo, slyšel jsem, že mé vlasy mají magické schopnosti.

Dělají lidem zvláštní věci. Vlasy Shana Dawsona! TATYANA ALI Nominována za nejlepší herečku v dramatu BUPPIES Jsem celebrita! Každou celebritu nominují na Streamy. HERCI Z DORM LIFE: SEMESTER 2 Nominováni za nejlepší hereckou skupinu V našem seriálu nejsou žádná známá jména nebo obličeje. Ale poslední roky jsme pracovali velice tvrdě především na dobrém vyprávění příběhu a scénáři.

Jo a snažíme se dobře bavit. Počkat, vy nemáte ve svém seriálu žádnou celebritu? Ne, ale... - Bože, padáme odsud. - Počkejte! TAKŽE, CO VÁM ZAJISTÍ NOMINACI NA CENY STREAMY? Já. Tenhle obličej. Upíři.

Sledovanost. Kouzelné vlasy. Být celebritou. Hlasuj pro mě! - Jedna, dva, tři... - Moblin **** *****... - Dobrý scénář. - Herecké výkony. - Vysoká produkční hodnota. - Interakce s diváky. - Obsaďte celebritu.

- Ne! ALE NEJDŮLEŽITĚJŠÍ JE... PŘIJMOUT BUDOUCNOST ZÁBAVNÍHO PRŮMYSLU CENY STREAMY 2010 Překlad: Zoidy Korekce: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

ještě bych možná přidal - odehrává se to v minecraftu či jiné známé PC hře - viz The Guild, Legend of Link

180

Odpovědět

a kdy budou streamy 2011? a proc tam neni FElicia?

180

Odpovědět

presne zaujma ich len aby boli celebryti a aby mali zlato

180

Odpovědět

myslim ze nic z toho nema sance bez weboveho zlata xD

180

Odpovědět

he, úvodník dokonale navodil a video rozsekalo. Díky za jako vždy kvalitní práci...Tu nemáte celebritu? ha, tak jdu odsud.

180

Odpovědět

Video dobrý, ale ještě víc mě pobavil Zoidyho úvodník :D :D

180

Odpovědět

No mě tedy více zaujalo to loňské. A je tu jeden krásný, vtipný a zrzavý důvod :D

180

Odpovědět

mark gantt vypadá jak christian slater, takže by možná stačilo obsadit jen slatera :)

180

Odpovědět

Vojta: Udělám to. ;-)

180

Odpovědět

Přeložíte i letošní úvod předávání cen Emmy?

180

Odpovědět

Už si nechávám růst dlouhý vlasy.

180

Odpovědět

Rozhodně lepší než první. Přemýšlel jsem, že bych sem po AVPS začal dávat Dorm Life. Ze začátku mě to moc nebavilo, ale pak jsem si to dost oblíbil. :-)

Je to o bandě vysokoškoláků a jejich životě na koleji. Je to točený stylem mockumentary stejně jako Kancl nebo Taková moderní rodinka a herci jsou naprosto skvělý. Nějaký díly jsou nudnější, ale nějaký zase výborný. Akorát si myslím, že by to asi nemělo moc diváků, protože to není seriál, u kterýho se furt nějak nahlas tlemíte a chytne vás už od prvního dílu.

180

Odpovědět

Kdo do toho jde...:-))?

180

Odpovědět

Tak tohle se povedlo :D

180

Odpovědět

tak a příští rok je to moje :D

180

Další