97 %
40. nejoblíbenějšíTvoje hodnocení
Počet hodnocení:1 519
Počet zobrazení:32 354

Krátký film z kanálu Sploid si pohrává s myšlenkou cestování časem. Má to ale jeden háček...

Přepis titulků

MINUTOVÝ STROJ ČASU Promiňte. Mohl bych si k vám... Pro mě za mě. Co to máte? To nestojí za řeč. Není to náhodou minutový stroj času? MINUTOVÝ STROJ ČASU Kruci!

Promiňte. Mohl bych si k vám... Pro mě za mě. Co to máte? Rozhodně ne minutový stroj času. Kruci! Svačinu.

To je zvláštní... - Ale já zvláštní ráda. - Fajn. Jsem Lames. Jsem James. - Jamesi, nebalíš mě náhodou? - Vůbec. To by z tebe už byla rulička. - Nebalíš mě náhodou? - Balím. Teda... snažím se. Tak se snaž víc.

- Ahoj. - Víc. - Co takhle káva? - Ještě víc. Večeře? Nebo můžem jít ke mně domů... Teď hned? ...a pomilovat se. Šukat jako králíci. Konečně!

Nesnáším chlapy, co to neumí říct na rovinu. Chci, abys mě poplácala po prdelce! No tak. Já myslel, že... Ne? Dobře. Chci ti naplácat! Tak to abychom vyrazili. - Ty máš ráda vědu? - Vědu? Má pětiletá neteř má ráda vědu. Já mám doktorát z kvantové mechaniky. Ty máš ráda teorii kvantové mechaniky se zaměřením na vnímání času a univerzální vesmírnou geografii?

Jo. - Jakou část máš nejradši? - Zadek. Ty ses ptala na tu teorii. - Cestování v čase. - To jsme dva! - Je to fascinující, ale taky děsivé, viď? - To teda. - Počkat. Proč? - Četl jsi kapitolu o využití v praxi? Samozřejmě že jsem tu kapitolu četl.

- A? - A... teď radši zmáčknu tenhle malej červenej čudlík. Promiňte, ale kdo jste a proč mi berete tu knihu? Musím si ji v rychlosti pročíst. Nebojte, tohle se ani nebude počítat. Kde to je? 95 stránek? Nasrat!

Ne, nečetl. Čtení mě zdržuje, dávám přednost činům. Činům ve smyslu opravdového cestování v čase v praxi? Tys ho už někdy použil? Těžko říct. Možná. Na mě? Přijde ti to divný? Ne!

Ne, vlastně mi to... spíš lichotí. Vážně? Jo, žádný chlap o mě nikdy pořádně neusiloval, natož aby kvůli mně umřel. Cože? Já jsem pořád tady. Jo, ty jo, ale v té kapitole se právě tohle hodně řeší. - Cestování v čase je nemožné. - To sotva. Já v něm cestuju. Ne.

Každým stisknutím toho tlačítka jsi vytvořil novou kopii sebe sama v paralelním světě, který existuje minutu v minulosti. Tvé původní tělo pokaždé umřelo v onom předchozím vesmíru. - Kolikrát už? - Těžko říct. Šestnáctkrát? Pomoc! Můžete sem? Co to sakra...

Nejste... Bože můj! To ne! Kruci! Prosím, pomozte mi. On mě osahává! Vstávejte, no tak! - Takže jsem se šestnáctkrát zabil. - Ber to z té lepší stránky... Jsi nejspíš první úspěšný několikanásobný sebevrah. To je fajn. Hele...

co kdybychom šli radši ke mně a pustili tenhle hloupý zkázostrojek z hlavy? - Zkázostrojek? - Spíš sebevraždítko. Neřeš to! Neumřel jsi ty, ale oni. - To nejde. - Fakt tě to tak trápí? S tím, co teď vím, se mi určitě už nikdy nepostaví. Kruci! Gino 2, za tohle mi jednou poděkuješ.

- Jakou část máš nejradši? - Tu o cestování v čase. To jsme dva! Je to fascinující, ale taky děsivé... Proč děsivé? Ne, o nic nejde. Rozhodně nemáš v klíně žádné multidimenzionální sebevraždítko. Co? Kruci. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (53)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jak je ta komunikace strašně náročná.
Mozek aby měl výkon kvantového procesoru pro analýzu všech možností, aby ve zlomku vteřiny zareagoval správně.
Svět by byl jednodušší, kdyby lidi více "přemýšleli nahlas" :)

250

Odpovědět

A přitom si to celé mohli ušetřit, kdyby k sobě lidi byli trošku upřímnější.
Všem jde jen o to jedno, jen se bojíme navzájem to před sebou přiznat ;)

214

Odpovědět

No tak o tom právě asi ten film byl, takže není potřeba to říkat.

00

Odpovědět

ešte chýbal záber kde by bola ona mŕtva a že čo by robil on :D

551

Odpovědět

Stephen Hawking jednou řekl : " pořádám večírek pro cestovatele časem, bude se konat včera. Bohužel nikdo nepřišel " :D

690

Odpovědět

ne jen ze to rekl, on opravdu rozeslal pozvanky, ale tak, aby neprisly vcas. Doufal, ze pokud nekdo muze cestovat casem, na jeho party prijde, protoze je jedno kdy se to dozvi

371

Odpovědět

To se nedivim jeho party stoji za h...; a kor cestovatele casem jsou fajnsmekri kteri chodi k Ludvikovi 16 nebo Goeringovi... (odmyslime-li si politiku tak to jsou prijemni hostitele) :-D

542

Odpovědět

+VhefRed Dwarf :-D

310

Odpovědět

Pletu se nebo je to Rose Byrne ?? :))

15

Odpovědět

Jo pleteš

81

Odpovědět

nie je :)

11

Odpovědět

Je to Erinn Hayes

00

Odpovědět

Mě je jí líto. Vždyť u ní zemřel chlap hned potom, co jí navrhnul, že jí vymete pavučinu ...

521

Odpovědět

Jakto, že si to ona na konci pamatuje?

026

Odpovědět

v čase si přenese vzpomínky ten, kdo se dotkne červeného tlačítka... nicméně mě by spíš zajímalo, proč zemře jenom on... protože tím, že vytváří paralelní vesmíry tak by měl vlastně teoreticky vyvraždit úplně celý vesmír...

517

Odpovědět

+LenaciaTen vesmír dál pokračuje, akorát on v něm zemře, protože se "přenesl" do toho vytvořeného nového paralelního... :)

350

Odpovědět

+Lenaciacelý ten vesmír by měl teoreticky zaniknout, protože se přenesl zpátky do minulosti, do chvíle, než se ten vesmír stal...

410

Odpovědět

+LenaciaAsi si nejdříve přečteme těch 95 stránek a pak si o tom popovídáme zasvěceněji.

680

Odpovědět

+Lenaciato jen v případě jestliže oba dva usoudíme, že obsah knihy je opravdu jediný se správnou úvahou.... protože jinak by i takový Strážci Času museli být bráni jako kniha zabývající se teorií cestování časem

61

Odpovědět

Tohle je přesně jeden z těch krátkých filmů u kterých člověk lituje, že autoři nemají rozpočet na to, aby z tohu udělali celovečerní dílo.

1847

Odpovědět

Miluju film About Time, který je na podobné téma.

90

Odpovědět

Dobrý film na podobné téma je - Na hraně zítřka

90

Odpovědět

Super video :)
celkem smutné kolikrát musíš umřít, aby se´s s někým jenom seznámil :D

1351

Odpovědět

Kéž by se chtěl jenom seznámit :D

80

Odpovědět

Úžasnej důkaz, že i starší ženy můžou bejt nehorázně mrdatelný.

9015

Odpovědět

Starší?!? Ani ji není 40 proboha :o

834

Odpovědět

+sleglikVidíš... to je furt téměř 2x víc a stejně je nehorázně sexy.

504

Odpovědět

Dobrá milfka :)

1015

Odpovědět

Hergot to je roba

331

Odpovědět

ak existuje nekonečne veľa paralelných svetov, tak v nich nekonečne veľa možností ,že som sa nenarodil alebo som umrel skôr.

120

Odpovědět

čo som tým chcel povedať... keby som narazil na časovú os v ktorej neexistujem ako by som sa v tej dimenzii premietol..

100

Odpovědět

Pokracovanie videa na pornhub.com :D

1371

Odpovědět

to je také svébytný paralelní vesmír

791

Odpovědět

Já myslím že tohle video nám ukazuje jedinou skutečnou pravdu a to že jsme schopni úplně všeho a to jen proto abychom si mohli nechat pořádně vyšukat mozek z hlavy... ;-)

1561

Odpovědět

Shakespeare?

1231

Odpovědět

+MMZFreud

952

Odpovědět

+MMZživot

161
Další