Přidat do sledovaných sérií 4
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:531
Počet zobrazení:8 547

A je tu již druhý díl Jednorožce Charlieho, který bude jistě ještě bláznivější než díl předchozí, protože dneska se Charlie a jeho dva otravní kamarádi vydají hledat Banánového krále. Já jsem Shial a jsem uplně čerstvý přírůstek zde na webu. Mám ráda taková ztřeštěná videa, jako je třeba Charlie, a tak se jich ode mě ještě určitě pár dočkáte ;-) Pokud jste prošvihli první díl, najdete ho zde.

Přepis titulků

Podívej se tááámhle! To je korálový útes! Ne, to jste vy, kluci... a plavete. Charlie, my se potápíme, Charlie. Objevujeme hloubky modři oceánu. Ale né! Pluje sem skupina jedovatých ryb fugu! Neee! Fugu! Aha, na ty si musíte dávat pozor. Tak běžte pryč.

Dívám se na televizi. Vír se otevřel! Proboha. Dobře, co to je? Charlie, táhne nás to do víru! Odplav pryč, fugu, odplav pryč! Už dost. Vy mě děsíte! Vypněte tu věc! Vír nic nezastaví, Charlie! Fuuuguuuu! Kluci?

Kluci? Nebo holky... Nejsem si jistý, co jste vlastně zač. Charlie! Charlie! Mám amulet! Jaký amulet? O co jde? Amulet Charlie! Magický amulet! Třpytí se, třpytí se! Tř... Třpytí se! Já nechápu, o čem mluvíte! Amulet…

Ne! Neee! - Dokázali jsme to! - Máme amulet! Výborně. Teď běžte pryč! Jsem unavený z těch příšerných věcí, co se dějí, když tu jste. - Ne, Charlie. - Ne. Musíme vzít amulet k Banánovému králi. Aha, jo, Banánový král, samozřejmě. Rozhodně ne!

On na nás spoléhá, Charlie! Aaa… Když nedáme amulet Banánovému králi, vír se otevře a pustí ven tisíc let temnoty! Neee! Temnota! Dobře, fajn! Půjdu! Půjdu! Hurááá! Temnota! Co to děláte?

Přestaňte. - Podívejte se na to. - Z! [mluví španělsky] Poslal nás muž s kloboukem! Řekl nám spousty úžasných příběhů! Cože? Dnes večer večeříme na želvách! Budou v pořádku, Z! - Co jste to vy dva udělali?

- Z! Jsem šťastný! Prostě běž dál, Charlie, běž dál… Naskoč na vlak, Charlie. Doveze nás k Banánovému králi. Nevidím žádný vlak. VIdím akorát velkou tenisku. - To je Vlakobota Charlie! - Vlakobota! Pospěš, Charlie!

Už odjíždí! Já zapomněl jízdenku. Půjdu pěšky. - Jsme tady Charlie! - Chrám Banánového krále! Skvělý. Tak tu nechme amulet a jdeme domů. Kdo to je? Ne, vážně. Vidíte to, že jo? Budu upřímný. Začínám z toho být vyděšený. Někdo něco řekněte!

Charlie, vypadáš trochu sklesle s tvýma velkýma tlustýma očima a zamračeným pohledem. Svět nemusí být tak šedý. Charlie, když je tvůj život v nepořádku, když se cítíš smutný, vždy v nouzi, vím, co může smýt ten smutek pryč. Stačí, aby sis… - dal banán do ucha!

- Banán do mého ucha? Dej si zralý banán přímo do tvého oblíbeného ucha! - Funguje to. - Říká kdo? Funguje. Jak tam jednou je, tvůj smutek zmizí. Špatnost ve světě je těžké slyšet, když se banán v tvém uchu směje, tak běž a dej si banán do ucha! Dej si banán do ucha! Raději udržuju mé ucho prázdné.

Nebudeš nikdy šťastný, když budeš žít ve strachu. - Funguje to. - Říkáš ty. Funguje. Když je to na nebi jasné a čisté. Každý den každého roku. Slunce svítí na tuhle velkou modrou kouli. Tak běž a dej si banán do uchaaaaaaaaaaa! Samozřejmě, že zmizí v plamenech.

Kupředu, magický amulete! Vrať se k Banánovému králi! - Charlie, ty jsi Banánový král! - Cože? Hej, hej, počkejte chvilku. Ty jsi Banánový král, Charlie! Ne! Nejsem! To nedává smysl! - Vzdejte hold Banánovému králi. - Já nejsem banánový král. - Ty jsi Banánový král.

- Ne, ne! Já… Já... Banán! Banán! Banán! Banán! Banán! - Banán! Banán! Banán! Banán! - Já... Já jsem Banánový král! Ty jsi Banánový král! Já jsem Banánový král! Jo! Hej… kam jste šli? Kluci? Haló? Dostaňte mě dolů! Au!

Fajn, mám to vykloubené. Haló? Halóóó! Kluci, kde jste? To si snad děláš… Super! Vykradli mě! - Charlie! - Co? Co chceš? Překlad: Shial www.videacesky.cz

Komentáře (55)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Dobrej náhul i po 8 letech

00

Odpovědět

posunutý titulky =/

50

Odpovědět

Tak toto je geniálne :D

190

Odpovědět

to je taková kravina až je to skvělý :DD

191

Odpovědět

nejlepší díl fakt

180

Odpovědět

"šaga-čaga-šaga-čaga" :D :D "Charlie!" "What? What do you want?" "......blblbl" :D to je konec toto :D

190

Odpovědět

Banana King je opravdu nejlepší díl... Člověk neví, jestli se nepočůrá smíchy :D

180

Odpovědět

Jednoznacne najlepsia cast :-DDD

180

Odpovědět

:D :D :D LOL :D :D

180

Odpovědět

choochooshoe :D

180

Odpovědět

CHarlie what ?? brlll :D:D:D

180

Odpovědět

Put a banana in your ear :D :D bože tohle je nejlepší

180

Odpovědět

Kdy bude další? :-) už se nemůžu dočkat :-D

180

Odpovědět

Trochu mi to připomíná Losty. :-D

181

Odpovědět

to je nejlepší video:D..

180

Další