Jim Carrey jako Conan O'Brien

Thumbnail play icon
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:669
Počet zobrazení:6 290

Známý herec a komik Jim Carrey už si vzal na paškál spoustu lidí. V dnešní scénce je to sám Conan O'Brien, který se na našem webu začal poslední dobou objevovat v hojnější míře.

 

Přepis titulků

Tady Jeff. Prosím, otevřete. Prosím. Co sakra chceš, ty zkurvysynu? Slečna Taylorová odmítá rozhovor v tangách. Ví, kdo já jsem? Já jsem Conan O'Brien, sakra! Zrovna prodělala operaci kyčle. Chci ji v těch tangách! A chci ji v těch tangách dnes večer! Rozumíš? Conan O'Brien promluvil!

Sežeň ji! - Kávu, pane O'Briene? - Dík. Hej! Ty ses mi podíval do očí, ty přizdisráči? Máš padáka! Vypadni! A dones mi jiný kafe, než vypadneš! Pane O'Briene, Andy Richter jde k vám. Super.

Co je, Andy? Já... Napsal jsem jednu scénku, kterou bych vám rád ukázal. - Vážně? - Jo. No to je skvělý. Vážně skvělý. Mám i několik svých nápadů. - Vážně? - Jo. - Fakt vtipnou scénku. - Vážně? - Ty v ní budeš.

- Fakt? Je to scénka, ve které odsud VYPADNEŠ! Vypadni kurva odsud! Ty parazite! Ty pirátská rybo! Pozor, ať tě nepraští dveře! Už neslyším smích. Jim Carrey je na lince 1. Tyjo, Jim! Ahoj, Jime.

Rád tě slyším. Jsi úžasnej. Ne, ne, jen se směju. Jen se směju. Jsem veselej týpek. Hele, mně se Cable Guy moc líbil. Je mi jedno, co se říká. Viděl jsem ho na DVD asi padesátkrát. Skvělý. Nemůžu se dočkat, až budeš v mé show. Dobře. Čau, Jimbo. Bože, jak já toho chlapa nenávidím.

Co má, co já nemám? Co má? Jaké je to tajemství? Všechno to dokážu taky. No jasňačka. Rád tě poznávám. Přeložil: Karasman www.videacesky.cz

Komentáře (21)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

omg :) tady nikdo nechápe že to bylo do brianove show??? + takové forky živí jméno těch ze kterých si dělá srandu... + pochybuju, že to myslí vážně :) Mě to bavilo..

340

Odpovědět

Uražlivé a stupidní .Sám se tak chová a bude napodobovat. :(

1876

Odpovědět

Martysek přesně tak, ať hraje co hraje mám pocit, že je to pořád stejná postava idiota

1837

Odpovědět

Punky : Kromě vážných rolí. Nebo jakkýchkoliv jiných rolí.

1937

Odpovědět

Nemusite mit radi Jima Carreyho, to urcite ne a ja chapu proc ho nekdo nema rad. Ale tenhle typek je se svym gumovym xichtem proste jeden z nejlepsich hercu na scene. Umi zahrat naprosto cokoliv. A je skvelej

355

Odpovědět

toto by sa dalo prelozit? http://www.youtube.com/watch?v=glvGfQnx3DI

181

Odpovědět

Víte vy co, taky ho nemám moc rád :/

1820

Odpovědět

Werc: zlatko ty si potom vela filmov s Jimom nevidel ak toto dokazes vypustit z pusinky:-)

222

Odpovědět

jaký antiherectví? Ukažte mi jinýho herce kterej tohle dokáže dementi :D

231

Odpovědět

Jasně, v pár filmech celkem ušel. Ale jinak je jeho styl herectví/humoru na úrovní klauna pro šestileté děti. Jestli někoho pobaví trapná infantilní grimasa tak by si měl s někým promluvit.

To už raději Eddie Murphyho.

1833

Odpovědět

Víc videii s Carreym! A je to dobrej herec, jen se k tomu musí dohrabat... :-)

222

Odpovědět

Ale hlavně fakt dobře umí imitovat různý herce. Semtam když někde předvádí svoje "imprese", tak ty hlasy člověk pozná :)

211

Odpovědět

A Truman show

221

Odpovědět

nelíbí se mi když ze sebe dělá debila protože ve dilmech jako 23. byl geniální....

191

Odpovědět

alebo dobrý film s ním je aj Číslo 23

203

Další