Přidat do sledovaných sérií 25
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:356
Počet zobrazení:11 614

Sympatická Julija vypráví o tom, co si ženy ve skutečnosti myslí o náhodném sexu, jak se zbavila komplexů díky Kim Kardashian, jak nejlépe ženám lichotit a proč je potřeba dát si pozor na iPhony.

Přepis titulků

JULIJA ACHMEDOVA Došla jsem k závěru, že muži jsou všude stejní. Se všemi zkušenost nemám, ale... Byla jsem na dovolené v Řecku. Sama. Ne, to je... děkuji. A v baru se na mě pověsil jeden chlápek, chtěl mě vyfotit. Dělala jsem, že mu nerozumím, abych se ho zbavila. Říkám: "Sorry, my English is very bad."

A on na to: "Sex! Sex!" "My sex is very bad, too. It's.. not for you." Myslíte, že nějaká žena by řekla: "Sex? OK!" My celkově neplánovaný sex moc nemusíme. I když se nám někdo líbí, musíme se na to připravit. V téhle oblasti nemám ráda překvapení. Měla jsem kluka a ten mě jednou večer chtěl překvapit. A tak mi volá: "Jsem před domem, zvedni závoru!"

A mně se ten večer zvedat závoru vůbec nechtělo, jestli rozumíte, o čem mluvím. Mám na obličeji masku z bahna, tak mi tu nemluv o závoře. Ráda bych vyvedla tady pány z omylu: náhodný sex je náhodný jen pro vás. Pokud má oholené nohy, prádlo z hedvábí a hezky voní, tak vás jednoduše ojela. Bylo to naplánované dopředu.

Já jsem teď nečekaně začala slavit úspěchy u mužů. A to díky Kim Kardashian, jejíž zásluhou je teď v módě velký zadek. Díky ní se miliony žen zbavily komplexů. Včetně mě. Celý život mi vadilo, že mám velký zadek. A teď je to v módě. I když ve srovnání s jejím ani tak velký není. Ona má při vzrůstu 150 cm obvod kolem zadku 102 cm.

To je metr. Má metrový zadek! To se může hodit v domácnosti. Jako: "Kim, změř prosím tuhle stěnu, kolik má metrů?" To se hodí. Je to v módě, tak teď máte utrum, vy potvory s malým a plochým zadkem. Ale pánové, neberte to zase doslova. Já vás znám, přijdete domů a řeknete: "Natašo, ty máš tak obrovskej zadek!

A ty tučný stehna!" Asi to nevezme jako kompliment. Nejspíš si neřekne: "No co, tak se mu líbí stehna. Po porodu jsem se zakulatila." Pánové, na komplimenty si dávejte pozor obecně. Dávejte si pozor na výrazy. Nikdy nevíte, co zrovna ženu urazí. Něco to bude v každém případě, ale neví se co konkrétně.

Stačí maličkost jako věta: "Dneska ti to sluší." Proč dneska? Takže jinak asi vypadám hrozně? Jak dneska? V lichocení se neupínejte k času. "Sluší ti to." "Kdy?" "Vždycky." "A jak konkrétně?" "Na to nebudu odpovídat bez advokáta." Mužům je obecně snazší zalichotit.

Snazší a také nebezpečnější. Jednou řeknete: "Máš super kalhoty." A on v nich bude, doprčic, chodit do konce života. Koupí si ještě jedny stejný a bude je nosit až do smrti. Ženy berou lichotky jako motivaci. Zatímco muže to zarazí ve vývoji. Ženě řeknete: "Ty jsi ale zhubla!" A bude chtít zhubnout ještě víc.

Chlapovi řeknete: "Ty jsi zhubl!" A on se s tím spokojí. I když dneska nikdo hubnout nemusí. Velké zadky teď letí. I když velký zadek je otázka vkusu, ne? Ale jo. Zato velký prsa jsou sexy vždycky. To se líbí všem. O tom není sporu.

Jenže velký prsa jsou cool jen při sexu. Na běžný život to moc není. Špatně se vybírá prádlo, bolí z toho záda. Běh je kapitola sama pro sebe. Co krok, to facka. Když jsou prsa dobrý jen na sex, bylo by super, kdybychom to měly jako chlapi. Takže při sexu by žena měla obrovský prsa a když by potom bylo po všem...

Ženská estetická erekce. Ať si chlapi taky zkusí, jaký to je, když prsa nestojí. To není tvoje chyba, jsem unavená z práce. Tak to zkusíme bez prsou? Vy taky nechodíte celý dny s tím kyjem. Objeví se, jen když je potřeba. Sem tam.

Ale chápu, že se váš kamarád po sexu schovává. Zametá stopy. Až vás někdo nachytá, tak řeknete: "Já že měl sex? A jak asi?" A ten váš chudáček řekne: "Co je? Já celou dobu spal." Teď někdo řekne: "No, teda, Julie, jak můžeš takhle mluvit do televize?" Zajímalo by mě, proč na mě mají tyhle požadavky, když na Jelenu Malyševu ne?

Přestože náš pořad vysílají v 10 večer, a její v deset ráno. Lidi snídají a dívají se, jak dva chlápci převlečení za šourek zpívají. Nedávno vypustila další hitovku. V jednom díle Jelena se třemi kámoši dává rady na téma "zvláštní způsoby upotřebení vložek". Jako že bychom si v zimě utěsnili okna? Ale ne, byly to rady pro muže. Takže pokud se vám potí nohy, není nic snazšího, než si dát do bot dámské vložky!

Asi jsem nepochopila nedostatečnost klasických vložek do bot. Nikdy jsem nezatoužila po ničem originálnějším. Řekla jsem si: "Možná to jen nechápu." Takže člověk si je dá do bot, jde na návštěvu, sundá si boty a... Pozornost od zápachu to tedy určitě odláká, všechny bude zajímat, co to má Voloďa v botách.

No a pokud se vám kromě nohou potí i podpaždí, tak si jednoduše nalepte pod košili vložky! Takže bych se seznámila s mužem a pozvala ho domů, zuje se a co nevidím – vložky! sundám mu košili a co nevidím – vložky! Co bude dál? Pod kalhotami budou silonky? S takovým chlapem budu pořád ve střehu. Co když mi bude chtít vzít moje vložky?

Ale to ještě není všechno, vážení. Podle Jeleny často nastane tahle situace: letíte letadlem a chce se vám spát. Jenže v letadle je příliš světla a vy jste si zapomněli masku na spaní. Ale nemusíte věšet hlavu! Prostě vytáhněte vložku a nalepte si ji na obličej! Nekecám, podívejte se na internet, je tam Jelena Malyševa s vložkou na obličeji.

V deset ráno na hlavním televizním programu. Říkala jsem si, létám často, obvykle se mi chce spát a ano, v letadle je světlo. Ale radši bych si vypíchla oči, než abych si na obličej dala vložku. Protože jen co si ji nalepím na obličej, tak Aeoroflot nalepí moji fotku na Šeremetěvo.

Abych tam už ani nepáchla. Ale rozhodla jsem se, že to chci dělat jako Jelena. Chci, aby moje monology byly nejen vtipné, ale i prospěšné. Chtěla bych se podělit cennými radami. Teď následuje vážná pasáž. Tak teď vážně, mám důležitou zprávu, Jde o to, že mám kamaráda a ten si nedávno koupil zapalovač, který vypadá úplně jako iPhone.

Chápete? Ne? Přinesla jsem ho. Tak koukejte tohle je telefon, viďte? Ale to není iPhone, protože je to, pozor, zapalovač! Není to iPhone, ale zapalovač! S baterkou!

Myslím, že jako žena jsem povinná zpravit o tom veškeré naše obyvatelstvo. Nedopustím, aby to někdo někomu udělal pusou kvůli zapalovači! To se nesmí stát! Všechny naše ženské úspěchy by přišly vniveč! Znehodnotí to orální sex. Takže milé dámy, než něco začnete, tak se třikrát ujistěte. Donuťte ho poslat na něj esemesku.

Protože na zapalovač esemeska nepřijde, viďte? Buďte ve střehu. Teď asi musím vysvětlit, odkud ten zapalovač mám. Dala mi ho kamarádka se slovy: "Koukej, co ty svině dělaj!" A neměla na mysli Číňany. Takže si dávejte pozor. Ještě se uvidíme. Děkuji! Překlad: Le Horla www.videacesky.cz

Komentáře (38)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Příjemný nenucený humor. Moc pěkný stand-up. Hlavně ten začátek s "překvapivým" sexem :D To mě rozesmálo nejvíc :D

10

Odpovědět

Žena, co dá orál jentak za telefon, si myslím zapalovač místo mobilu zaslouží. ;)

20

Odpovědět

Noa?? ziadna zena to nespravi zadarmo.. vzdu to stoji minimalne flasu vina

00

Odpovědět

Mákdy se to stane: Ale zde přesně souhlasím s uživatelkou "Eco!" :-) Mě se to rovněž velice líbilo a pobavilo. Ta ruská ženská mi sedla. Byla (dle mě,) přirozená a úpně v pohodě. "Co krok to facka..!" :-))) Atd.
Ale: "Proč je potřeba dát si pozor na iPhony?" = To jsm nepochopil. (O mobilech vím však snad nejméně ze všeho.)
Matěj ;-)

03

Odpovědět

Tento stand up hodnotím jako jeden z nejlepších, co jsem v poslední době viděla. Nepřišel mi nijak agresivní nebo sprostej, přesto vyjádřila, co chtěla a ještě vtipně. Za jakákoliv další videa budu jenom vděčná, je dobré v té záplavě mužských komiků najít ženskou, která se jim dokáže vyrovnat a hodit ženský pohled na věc.

212

Odpovědět

She's really smart and really funny. Get over it!

123

Odpovědět

Krásna žena, ľubozvučný jazyk a super standup.

226

Odpovědět

Jseš mistr ironie, to se cení...

614

Odpovědět

Hoďte sem někdo odkaz na aliexpress se zapalovačem :D

311

Odpovědět

I ty, Brute?!

171

Odpovědět

A tohle mělo bejt jako vtipný?

828

Odpovědět

Ne, to měla být depresivní sonda do ponurého života v současném putinovském Rusku, vole.

532

Odpovědět

+MoggsV tom případě se to povedlo...

23

Odpovědět

Zajímavý... holkám se líbí humor spousty komiků a některých komiček. Klukům se líbí humor spousty komiků a ... dost. Je to daný nějak biologicky? Nebo jen nezvyk, že si dělaj srandu ze "svatejch věcí", jako že náhodnej sex vlastně neni úspěch chlapa? Vtipná a sexy se vylučuje? V hospodě se s kámoškou zasmějete, ale doma a v posteli chcete holku bez humoru? Neni to škoda?

123

Odpovědět

Vtipná a sexy se samozřejmě nevylučuje, ba naopak, a mít doma a v posteli holku bez humoru je osud horší než smrt :-) Ale co se týče kvality ženskejch komiček, tak je to fakt slabota. Jo, Julija byla dobrá a z minulejch videí mě bavila i třeba Bianca Cristovao, ale dál? Dál? :-( Přitom v reálným životě znám vtipnejch holek zhruba stejně jako vtipnejch kluků, ale proč to není 50/50 i v oblasti vrcholnýho standupu? Jediný, co mě napadá, že inteligentní holky nemaj takovou potřebu předvádět se na podiu a staraj se radši o praktičtější věci, zatímco pro kluka (jakékoliv inteligence) je pocit bejt hvězda úplně to nejvíc, takže jakmile ucejtěj, že maj talent, tak do toho prostě jdou.

200

Odpovědět

+MoggsDík za pohled. Taky to vnímám nesrovnatelně. Dneska jsem koukala na Veroniku Jirků na Streamu, hodně dobrejch nápadů, ale ještě to drhne. Baví mě Pazderková a Kočičková. Docela se snažej slovenský Cuky&Luky a zámořský SNL. Ale ve vrcholnym standupu one-man show neznám žádnou. Moran, Burr, Jobrani, Gervais... Nemám potřebu tam dělat nějaký genderový kvóty, jen mě to zajímalo. A jak řikáš, v životě vtipný holky potkávám, ale málokdy se předváděj.

30

Odpovědět

+SleevaHm, tak tady je bohužel ten problém, že ačkoliv proti ženskýmu standupu zaujatej nejsem, tak proti českýmu jo :-D Na můj vkus Češi sázej hlavně na ty nápady (možná to je tím, že mladá generace standupáků vyrostla z facebookovejch humoristů) a samotný provedení je takový o ničem, celý vystoupení jedna poloha hlasu, žádný herectví, vůbec to neprožívaj. Přitom přednes dělá většinu vtipnosti.

Třeba teď jsem se díval na tohle: Hannibal Bures - Okurkový lák Tam moc důmyslnejch nápadů není a navíc už jsem to dvakrát viděl předtím a všechny pointy jsem znal předem... přesto jsem se asi na pěti místech smál nahlas.

Další případ, kdy přednes udělal asi 90 % práce je tohle: Lee Mack o svém prvním stand-upu (viz např. že Cleese s Clunesem se smějou už u věty "But I was very drunk.", tj. v době, kdy se v té historce ještě objektivně VŮBEC NIC vtipnýho nestalo)

21

Odpovědět

"Klukům se líbí humor spousty komiků a ... dost."
To rozhodně neni pravda... je to subjektivní, mě i většině dalších co znám se líbí humor i komiček.

41

Odpovědět

K sexu jsou potřeba dva lidi? Tak tohle zjištění mně právě naprosto srazilo sebevědomí :(

160

Odpovědět

+AutoNejméně dva lidi ...

30

Odpovědět

+AutoJeden a půl stačí.

80

Odpovědět

Je to ruska, proto to není vtipný.

05

Odpovědět

Trapná, po dvou minutách utrpení vypnuto.

1127

Odpovědět

lol dobre vic jeji

66

Odpovědět

Women, are SMART and FUNNY!!! DEAL WITH IT!!!!!

239

Odpovědět

Yeah ... But now we must focusing all our attention to solving the rocket problem.

23

Odpovědět

Jé, tohle bylo dobrý! Sama nevím, proč mi zrovna tohle vystoupení bylo tak sympatický, normálně ženy komičky až tak moc nemusím. Jestli ještě něco přeložíte, bude to super, ráda bych měla srovnání z víc vystoupení.

196

Odpovědět

Nevím, kam se píšou žádosti o přeložení videa, tak to zkusím sem. Podle mě by stálo za to, i si myslím, že dost lidí by ocenilo zde překlad nějakých věcí z Británie má talent (může být 2017 i dřívější) nejvíc co si myslím, že by tady zapadlo jsou překlady komiků (Daliso Chaponda a další) nebo nějací zpěváci, co si složili vlastní písničku ( https://www.youtube.com/watch?v=L4wMAxr8Slo ).

Děkuji

224

Odpovědět

Tak jsem ten tvůj odkaz proskákal a dal tomu palec dolů.

23

Odpovědět

sympatická holčina

114

Další
Používáme cookies, abychom mohli provozovat tuto internetovou stránku a zlepšit Vaši uživatelskou spokojenost. Budete-li pokračovat beze změny nastavení, předpokládáme, že souhlasíte s ukládáním souborů cookies z internetových stránek. Více informací o použití cookies.
OK