90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:956
Počet zobrazení:7 758

S Kassemem jste se na našich stránkách už mohli setkat, když zjišťoval, co Kaliforňané vědí o Anglii nebo když zaskočil za Raye v roli moderátora pořadu =3. Tentokrát se už potřetí vydal na Comic-Con do San Diega a hned bylo o zábavu postaráno.

Přepis titulků

Sledujete "Kalifornie o Comic-Conu 3." Držte hubu! Kde jsme to byli... Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Promiňte, snažím se hovořit s řitním otvorem téhle slečny. Vsadím se, že se s tebou spousta chlapů fotila. Myslíš, že jsou fanoušci tvých... Myslím, že to je kvůli mému úzkému pasu. Ty máš i pas.

Ztrapnila ses. Vidím ti totiž pod sukni. Vůbec tě neslyším. To je dobře. Rozhodně. Ahoj, Pedoméďo. To je senzační. Vyklouzla ti z toho už bradavka? Máš s tím tričkem tyhle problémy? - Jednou.

- Už jednou? - Ano. - Kde jsem kurva byl? To není zlý. Občas musím prosit o smilování. - Pros o smilování. - Neubližuj mi prosím. Pros o smilování! Au, řízlo mě to, kurva. Ahoj, vítejte na Comic-Conu. Promiň. Přetrhl jsem to. Tohle si z filmu nepamatuji.

- Víš co je na tom nejlepší? Můžu vidět tvoji řiťku. - Vážně? - Jak těžké je v tom obleku odstrkovat chlapy? - Dělám to prsama. - Odháníš je prsama? - Jo. - Můžeš to předvést? - Ne. Já budu ten chlápek. "Hej, máš supr prsa. Seš fakt sexy. Ty bych rád ochutnal." Co teď uděláš? - Na ty bych se mohl koukat celý den. - Funguje to? - Ne. - A když je dám blíž. - Celý den. Naprosto úžasný. Až to uvidíš, tak se posereš.

Odpočívejte, moji nerdi. Máte před sebou dlouhý víkend. Občas spolumoderuji v L.A. pořad nazvaný "Brutal Cinema". Rozhodně tě poslouchám. Pokračuj. - Kdy se tohle událo? - Před deseti lety. - Pěkný. - Děkuji. - Asi šlo o nejlepší desetiletí tvého života. Řekněte mi, co tu představujete? Chtěla jsem tady ukázat svoje přednosti. Ani nevím, jestli máš spodní prádlo.

Stejně je mi to ale u prdele. - Jsem tu s Robinem Williamsem. Robine, jak je? - Robin Williams? Ty pojď sem. Dobře. Tak jdeme na to. Pojďme kurva na to. V jakým čísle Playboye jste byli? Můžeš se nám otočit? To je velmi odhalující. Hezkej nos, buzno. Fakt pěkný, kámo.

- A jak dlouho dodržuješ celibát? - Už nějakou chvíli. Tohle zažijete na Comic-Conu. Dojdu si teď vyhonit na záchod. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Sledujete "Kalifornie o Comic-Conu." Chci, abyste zafuněly a shodily mě na zem. Co vy na to? Můžeš je ošukat. Tohle jste chtěli.

- Ten rozhovor stojí za prd. - No tak, pojď sem. To bude dobrý. Máš zpocený záda. Jen si sáhni. - Voní hezky. - To je vaginální šťávička. Cože? Už budu muset jít, kámo.

Komentáře (79)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

no jak vidim tak vsude to je stejne jak na ceskych tak i na zahranicnich conech

180

Odpovědět

Mm ta s těma fialovejma vlasama neni špatná :D

180

Odpovědět

Joker powa :D

180

Odpovědět

Těch záběrů s tou v tom fialovým tam mohlo být klidně víc, škoda :D

180

Odpovědět

Z komiksu sem tam viděl Javu ze Star Wars,Dooma z fantastic4,Poison Ivy-Jokera-a Cat Woman z Batmena,Yosiho z Maria a toje myslím vše:DAle jinak suprovej chlap

181

Odpovědět

tak to je totalni borec

186

Odpovědět

Jako miluju komixi ale tohle je spis nejaky uplne ulitli ten tipek ma asi sexualni poruchu tak se bezel schovat mezi kostýmy.

1812

Odpovědět

huh...?

180

Odpovědět

wtf? :D

181

Odpovědět

shrnu to........ hmmm

lol :D

180

Odpovědět

more KassemG pls... :)

181

Odpovědět

BugHer0: Paráda : )

180

Odpovědět

Ten debil snad ani neví, kdo je Pedobear.

1816

Odpovědět

sice to je klasický teenage humor, ale Kassem to umí parádně podat! :D

183

Další