KassemG – Co vědí Američané o Anglii?

Thumbnail play icon
92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:808
Počet zobrazení:6 511

Dlouho jsem se rozhoupával, kterým videem od Kassema začít a nakonec jsem se rozhodl pro toto. Kassem většinou nedělá takováto videa typu "Nikdo není dokonalý", ale zrovna v tomhle díle to zkusil v Kalifornii a podívejte se, jak to dopadlo. Každopádně další jeho videa přibudou, doufám že se bude líbit. Kassem se s tím totiž většinou nesmolí a říká na rovinu, co si myslí a nebojí se mluvit i o choulostivých záležitostech z očí do očí. Takže se můžete dočkat dílů o panenství, drogách atd., resp. jeho videí Pouliční muzika. P.S. Podívejte se i na podobně laděné video Američané nejsou hloupí, které už tu máme delší dobu přeložené

Přepis titulků

- Kolik ti je? - Osmnáct. - Kolik sis myslel? - Tak to ti nežeru. Proč? - Vypadáš starší. - Jak moc stará? Vypadáte docela vyvinutě. Já nevím, co to znamená. Co to znamená? Jen vypadáte, že máte kosti. Kosti?

Myslím, že všichni maj kosti. Jako děcka jste neměly kosti, spíš takový tvrdé želé. - Myslím, že to jsou kosti. - Třesky plesky. Kalifornie o Anglii - Co víte o Anglii? - Anglii? Popravdě nic. Kdo je tam královnou? Oni mají královnu? Kdo je tam královnou?

Kurva. Jak se jmenuje? - Nemám tušení. - Lizzie McGuire. A jsme u vtípků o Hilary Duff. To je super. - Mají královnu? - Jo mají. - Jak se jmenuje? - Královna Anglie. - Jak se jmenuje? - Mary? - Jak se jmenuje?

- Myslím si to samé, co ona. - Znáš nějaké premiéry? - Ne. Líbí se mi, jak to říkáš, jako bych byl idiot. Co z toho je Anglie? - Počkat. To je... - Anglie je velká. - Vole, já nevím. - Já nevím. Já nevím! Možná tohle. - Možná tohle.

- Možná? - Tohle je jako bota, to je Itálie. - Počkej, to je naopak. On to drží špatně. Tohle. Tady? Ne, počkat! Blízko. Tady? Ne, ne! Tady? Ne. Jaká je v Anglii měna?

- Eura! - Dolary! Jakou má cenu libra? Libra čeho? Libra čeho? Kolik lidí si tě už spletlo se zfetovanou Macy Gray? Ukaž svůj nejlepší anglický přízvuk. Já nevím. Nechceš šálek čaje?

Nemám tucha. Chceš ňákej čaj? Řekni svým nejlepším anglickým přízvukem: "Chci tvoje číslo a soulož vzadu v autě." - Odkud jste? - Z Londýna. - Jsem docela dost z Anglie. - To je super. - Tak ukaž svůj nejlepší přízvuk. - Tohle je můj nejlepší přízvuk. Co víc bys chtěl? - Nezní to... - Není to dobré? - Ne, není. K čertu!

- Ten přízvuk je podle mě roztomilej. - Přesně tak. Řekni nejlepším anglickým přízvukem: "Chci vykouřit chlápka s mikrofonem." Chci vykouřit... Ten přízvuk ale sedí. Ty jsi ale děvka. Jaké barvy má vlajka? - Modrá. - Žlutá. Jaké tam je zvíře?

Zezadu. Medvěd. Nevím. - Jaké tam je zvíře? - Ty vole, to nevím. Zkus hádat. - Nejspíš lev? - Jak to víš? - Tipla jsem si. - Žádné tam není. - Já nevím. - Pták. - Jaké zvíře je zezadu?

- Vlk. Kéž by. Žil bych tam, kdyby byl. Libra čeho? Jaké kapely pocházejí z Anglie? Anglické kapely? Vlastně nevím. Cokoliv. Největší kapely, které jsou odtamtud. Musí to být z Anglie? Řekni název největší kapely, kterou znáš.

- Já nevím. - Neznám žádné kapely. Ani ne z Anglie. Prostě největší kapela. U2? - Tys řekla U2? - U2! To je velká kapela. Vypadni odsud kurva. Největší kapela, která tě napadne. Na mě se nedívej.

Jsem bezradná. Tři kapely z Anglie. Neříkej tu, co jsem řekla. Coldplay. Spice Girls, Vampire Weekend. Já vím. Napadá mě akorát Jay Sean. - Kdo?

- Jay Sean. Kdo je kurva Jay Sean? - Oni nejsou z Anglie. - Ale řekl slavné skupiny. To je kurva neuvěřitelné. Vy jste kurva neuvěřitelné. Down, down, down, down... Slyšeli jste o Beatles? - Oni jsou z Anglie? - Oni jsou z Anglie! Jo, jsou. Je odtamtud je nejlepší muzika.

Co máš zrovna na iPodu? Nového Eminema? Jo. A co ty? Katy Perry? - Ona je vlastně z Anglie. - Fakt? Ne. Tam takové sračky neberou. Kolik stojí v Anglii benzín? Dolar? Tři? Čtyři? Myslím, že za litr tam je 95 pencí.

95 pencí? Libra čeho? V kolik je čas na čaj? Poledne. Co je to bangers and mash? - Nevím. - Hádejte, co to je. Bramborová kaše a kuře. Ne.

Blízko. Bramborová kaše a párek. Bangers jsou ty párky. Já myslel, že to budete znát. - Byly jste v Irsku? - Ne! Budu dělat pořad o Irsku. Tak vám zavolám. Uděláme to doma. V mojí posteli. Děkuju za doporučení na Kalifornii o Anglii. Přeložil: Rizyk www.VideaCesky.cz

Komentáře (132)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Kromě toho banger a smash jsem veděl všechno,jen to dokazuje co se říká o USA

192

Odpovědět

WDQ: Ty se jí směješ, ale sám očividně nepoznáš rozdíl mezi Anglií a Velkou Británií

183

Odpovědět

No ty bys taky potřeboval potrénovat názvy a rozdíl mezi Velkou Británií a Spojeným královstvím. :-)

191

Odpovědět

To je tragedie, vazne tragedie.....

181

Odpovědět

WDQ : noo na tom tričku sice neměla anglickou vlajku, ale vim co myslíš :)

181

Odpovědět

pound of what ? :D

220

Odpovědět

Všichni tady operujete s tím, že my bychom taky nedokázali vyjmenovat všechny státy USA. Jenže pokud vím, tak USA vystupuje v zahraniční politice jako USA, kdežto evropské státy vystupují samy za sebe. Sice tu máme EU, ale pořád státy jednají samy za sebe.
Jinak až na ty párky s kaší a cenu benzínu a premiéra (jediný politik mě napadá Tonny Blair) jsem věděl všechno :)

191

Odpovědět

ne neni :D

180

Odpovědět

tyvole na tý mapě je ještě československo :D

1830

Odpovědět

Nejlepší byla ta borka s anglickou vlajkou na triku co nevěděla, jaký zvíře je na vlajce. :)

185

Odpovědět

:-D Vcelku chápu že to nevěděli. My toho také moc nevíme o USA, jen to co se dozvíme z hollywoodských filmu. Oni mají tu nevýhodu že je tolik "nebombardují" anglické či evropské filmy, takže se to nemají už vůbec kde dozvědět. A upřimně, statní školy stojí pěkně za-hovno, i tady v ČR. Jen u Beatles mně to překvapilo, sice si od nich nevybavuji jedinou melodii ani jméno písničky, ale když se řekne největší kapela tak mně automaticky napadne Beatles.

1835

Odpovědět

Sob: pokud by někdo nedokázal vyjmenovat minimálně půlku států USA a ukázat je na mapě, tak je vskutku hlupák, ale často opakovaný argument, že je to pro ně daleko a v podstatě zbytečné má jeden háček. Existují totiž země, u nichž se na to nedá vymlouvat a každý by měl znát jejich polohu, vlajku a hlavní město. Jsou to minimálně tyto: USA, UK, Rusko, Čína, Japonsko, Kanada...

183

Odpovědět

Alex: ty si chytrák :D:D škoda, že je to vlajka VB!!LOL

180

Odpovědět

Hned se cítím chytřejší mimochodem stou hudbou to měl pravdu:)

180

Odpovědět

Blbý lidi jsou tam i tady vy co říkáte že to jsou dementi vyjmenovali byste alespoň půlku států v USA? Nakreslili jejich vlajky? Ukázali by jste je na mapě? Myslim si že ne takže taj moc nemachrujte

184

Odpovědět

Trošku se Američanů musím zastat,protože přeci je jen od nich Anglie vzdálenější než od nás,takže je možné,že toho vědí více o státech v USA o Kanadě atd.My by jsme toho o Anglii a o zemích evropské unie měli vědět víc než oni(doufám,že to tak je,když krávy ani nevěděli,že to je ostrovní stát a ukazovali na polsko)

184

Další