83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:899
Počet zobrazení:7 254
8 000 000 zhlédnutí za týden, tím se může pyšnit další chytlavá píseň od Your Favourite Martian. Tentokrát na téma metafor k dámským hrudníkům.

Přepis titulků

Překlad: Překlad: Brousitch Překlad: Brousitch www. Překlad: Brousitch www.videa Překlad: Brousitch www.videacesky Překlad: Brousitch www.videacesky.cz Zase nás čekal první školní den. Blbli jsme na cestě do třídy, chovali se jak paka.

S kámošema se bavili o létě, DJ prej viděl Stmívání. Pruda! Ptám se teda kámošů, jestli jsou tu nějaký nový pěkný holky. Doufal jsem v buchty z jiných měst, když v tom se objevila jedna s kelkýma vozičkama. Nemůžu uvěřit svým očím. V soutěži by to bylo jasný první místo. Rozhodně to byly pětky, ještě jsem to kontroloval. Jak dva plážový míče schovaný v tričku. Nebo jako Země a Mars, který spolu dovádí.

Počkat. Beru to zpět. Spíš jako dvě Slunce. V tuhle chvílí se ale nechám unést a před spaním budu myslet na ty kelký vozičky. Kelký vozičky. Hora Fuji si přivedla dvojče. Kelký vozičky. Dva melouny v triku. Kelký vozičky. Učebnice mi kryly klín. Kelký vozičky. Hlava mi poskakovala. Kelký vozičky. Ó můj Bože!

Kelký vozičky. Pokaždý jsem zakopnul, když měly její prsa v bílým tričku fiestu. V laborce jsme pak blbli se zkumavkami, nemohl jsem spustit oči z jejího hrudníku. Prásk! Nedával jsem pozor a zůstal po škole. Při biologii se mluvilo o včelách, o tom nejlepším druhu... Se žihadlama! Musí se mi to zdát. Držel jsem pokerovou tvář, když vyložila svoji dvojičku.

S každým jejím krokem přichází nový tvar. Půjdu do toho. Myslím, že je čas. A sakra! Pozvu ji na maturák. Určitě odpoví: "Seš bombovej!" Cítím se nervózně, tak napočítám do tří. "Líbí se mi tvoje prsa. Půjdeš se mnou na maturák?" Kelký vozičky.

Kingkongovský prsa. Kelký vozičky. Rozsáhlé plochy půdy. Kelký vozičky. Jako moje koule. Kelký vozičky. Opravdu veliký. Kelký vozičky. Ó můj Bože! Kelký vozičky. Souhlasila, takže se připravuji. Na košili mám skvrnu od máminých špaget. Vyzvednul jsem ji a věřím, že mě nechá zavrnět.

Chtěl jsem si sáhnout, než se dostaneme ke škole. Řekla: "Nedotýkat. Takový je pravidlo." Ředitel přichází na pódium. "Je čas vyhlásit krále a královnu plesu." "Your Favourite Martian a Kelký vozičky. Oběma vám gratuluji k vítězství." Čas se zpomalil a ona vyskočila radostí. S ní ale z jejích šatů ještě něco dalšího. Ubrousky letí vzduchem. Můj Bože! To byly vycpávky? Your Favourite Martianův svět se hroutí.

Falešný vozičky. Páni! Falešný vozičky! Zlomila jsi mi srdce... Falešnýma vozičkama! Pošlapala jsi mi sny... Falešnýma vozičkama! Nemůžu tomu uvěřit! Falešný vozičky! Nestojíš fakt za nic! Falešný vozičky! Jak jsi to mohla udělat? Falešný vozičky! O co ti jako šlo?

Chtěla jsi získat pozornost? To nejsou prsa! Jsou to lži! Lži povídám! Ale pořád se klidně můžeme líbat, jestli teda budeš chtít... Víš co? Zapomeň na to. Překlad: Brousitch www.videacesky.cz

Komentáře (91)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

U tvojí senilní a plesnivý báby! :D

210

Odpovědět

Dalo by se to nějak stáhnout? :D

196

Odpovědět

GINGERS DO NOT HAVE SOULS ! ! !

190

Odpovědět

ten Benetar na konci 3:52 :DDDD

190

Odpovědět

00:36 Dvě Slunce - Tatooine. :D

190

Odpovědět

Gabrielle: Tak to tě upřímně lituju, není to nic k závidění, musej z toho hroZně bolet záda :-) ..

190

Odpovědět

Teda, mě se Your Favorite Martian nelíbí. Proč jsou všechny klipy tak hnusně animovaný? Navíc stupidní texty a zpěv... to že má být zpěv?:D Neberte si to osobně, nechtěl jsem nikoho naštvat, ale myslím, že švec by se měl držet svého kopyta a to je v tomhle případě =3.

1928

Odpovědět

Každá ryšavka je svojim spôsobom pekná, ešte keď je prirodzene bledá...čo na tom, že (vraj) nemajú dušu :D
Anket: Hovorí sa, že kto nemal ryšavú, nevie, čo je láska a sex, takže... :)

201

Odpovědět

Stain on ym shirt, Mom's spaghetti (Eminem) a Those aren't boobs, they're lies (Stewie) :) Jinak hoodne chytlava pisnicka, supr text..

190

Odpovědět

Občas mam pocit že zrzky se dělí na extrémně hnusný (těch je bohu dík míň) a extrémně krásné :)

192

Odpovědět

Malá anketa: Kdo má rád zrzky(alespon tak že by byl schopen s ní chodit atd :D) palec nahoru, kdo ne, palec dolů

205

Odpovědět

Zrzci nemají duše, jinak by nepředstírali, že maj Kelký Vozičky. :D

190

Odpovědět

teda "kelký vozičky"

190

Odpovědět

"velký vozičky?

190

Odpovědět

Trošku víc než hodně :D

190

Další