Thumbnail play icon

Kevin Hart o zbabělosti, pštrosech a delfínech

74 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:224
Počet zobrazení:5 187

Kevina Harta znáte z našeho webu především jako hosta několika různých talk show. Objevil se u Jimmyho FallonaJamese Cordena a u Conana (zde, zde a zde) a také tu máme jeden jeho přeložený stand-up úryvek. Na ten dnes navážeme dalším stand-up vystoupením, ve kterém vám Kevin řekne, proč nebrání ženy a jak moc se bojí pštrosů a delfínů.

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

nezasmial som sa ani raz, kde sa stala chyba

29

Odpovědět

Nechápu moc to hodnocení, mě to přišlo vtipný. Takže jsem videu dal čtyři hvězdičky... kdyby byl Hart bílej, dostal by i pět.

154

Odpovědět

Už se nedivím, že mu Conan nevěřil těch 53 tisíc diváků... Mě tedy zaráží, že někdo jen tak z plezíru začne po zvířatech házet špendlíky. Hovado...

28

Odpovědět

mna zaraza , ze niekto tomu dal vysoke hodnotenie, asi preto ze je neger, kazdy nezaujaty clovek musel len pokrutit hlavou ,ze coze?

36

Odpovědět

Nevím, možná je samostatně vtipný, já ho zaznamenal pouze v pořadech s Conanem a tam se to dalo. Samotného . . . to prostě nejde, nemůžu ho poslouchat hrozně mi to trhá uší. To samé u jeho filmu Kevin Hart: What Now? ten jsem vypínal po pár minutách jeho vystoupení.

43

Odpovědět

Když někdo v takovejhle videich řekne "nekecám" tak vždycky kecá :D

101

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)