Ptáci vesmíruKey & Peele

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 66
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:885
Počet zobrazení:8 710

Destructo pustoší město a Ptáci vesmíru se připravují zaútočit, objeví se ale nečekaný komunikační problém, který vše zkomplikuje.

Přepis titulků

Chrání Zemi před vesmírem, Ptáci vesmíru! Žlutý sokole, co ti tvoje smysly napovídají? Destructo je stroj na zabíjení. Jeho brnění odolá našim laserovým zbraním. - Nějaké nápady, Červený sokole? - Pár jich mám, Žlutý sokole. Modrý sokole, pamatuješ na bitvu u útesu Dango? Zaměř se na zbraně, já půjdu po nohách. Bylo to u Bobrovy zátoky a já měl nohy.

Kryj nás z boku, Černý sokole. To mluvíte na mě? Protože... Já jsem Zelený sokol. Na to není čas, Černý sokole. Fialový sokole, odjisti rakety. Rozumím, odjišťuji rakety. Zaujměte bojovou formaci, jdeme na to. - Hej, počkat! - Rozumím. Můj sokol...

je zelený. O barvách si můžeme promluvit na základně, Černý sokole. Teď tu máme misi. Zaujměte formaci sokola. Problém je, že když mi dáte rozkaz, tak nebudu vědět jestli mluvíte na mě. Protože nejsem v Černém sokolu. - No tak, vychladni Černý sokole. - Přesně tak, Černý sokole, uklidni se. Zaprvé, nelíbí se mi, jakým tónem říkáte "Černý".

Zadruhé, žádnej Černý sokol není, já jsem Zelený sokol. Černý sokole, kámo... Nikdo se ti nesnaží dostat pod kůži. To ne, takhle se mnou nemluv. Neříkej "pod kůži" tímhle tónem. Já jsem Zelený sokol. - A... - Přestaň už s tím černým sokolováním. A to mělo kurv* znamenat co?

Černý sokole, bratře... Vím, čím si procházíš. Opravdu? To si teda nemyslim. Jak by ti bylo, kdybych ti říkal Červený sokole, co? A Fialový sokole, jak by ses cítila, kdybych ti říkal Žlutý sokole, co? - To je rasistický - To teda bylo. - Jo, to bylo rasistický - To vážně bylo. Tak tohle bylo rasistický?

Tak fajn, zapomeňte na to, Černý sokol odlétá, teda Zelený sokol! Zelený sokol! Sakra! Hej! Proč Zelený sokol opustil formaci. Černý sokole, zjisti to a podej hlášení. Černý sokole? Černý sokole, ozvi se. Chrání Zemi před vesmírem, Ptáci vesmíru! Překlad: Senrimer www.videacesky.cz

Komentáře (18)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

O něco lepší efekty než v Power Rangers :D

691

Odpovědět

go go power falcons :D. Si vzpominam kdyz tu sracku power rangers davali v televizi :D kdyz mi bylo 5 roku. Jeste pred peti lety od ted sem to videl na polskym kanale :D

1912

Odpovědět

Purple je Tink z The Guild! :D

2211

Odpovědět

Hmm... Naprosto stejný námět jako http://www.videacesky.cz/parodie-parody-youtube/barevni-strazci-vesmiru, ale i tak jsem se bavil :-).

223

Odpovědět

vypadá jak Lister :D

312

Odpovědět

Černej Lister. Já to říkám furt (= tohle je potřetí :-D)

262

Odpovědět

+DremoranSpíš Lister junior, barvu maj dost podobnou: http://www.postavy.cz/david-lister/obrazek-5055.jpg/
A
maj i podobně obrovské charisma.

222

Odpovědět

Jsem si vzpomněl na tuhle přeloženou klasiku :D http://www.videacesky.cz/parodie-parody-youtube/barevni-strazci-vesmiru

230

Odpovědět

Ptáci vesmíru (dokonalý překlad) :D

252

Odpovědět

Omlouvám se za spam, ale byla bych vděčná za vyplnění této krátké ankety. Děkuji http://www.anketovnik.cz/a459022d5fb6d3c6

2072

Odpovědět

Zaprvé, už máš mít banána za spam.
Zadruhé, ten dotazník je špatně udělaný.

221

Odpovědět

+HrdlodusWow, sam jsem kdysi anketovnik behem studii pouzival, tak jsem myslel, ze to vyplnim, at ma holcina/chlapec radost.

Ale on je ten doatznik vazne tak spatnej udelanej, ze to proste nejde :-)

Gemini, pokud to ctes:

Precti si to po sobe, ten text je takrka necitelny.
Dodej dalsi moznosti - na tvuj dotaznik jsem se rozhodl neodpovedet na zaklade toho, ze je mi sumak, na ktere strane autobusu sedim a tys mi nedal/a moznost odpovedet, ze mi je to jedno.

210

Odpovědět

"Chci jaké místo si lidé vybírají a proč zrovna tamto. V této anketě se mluví o velkých autobuse ne o těch malých minibusech atd."
Neškodilo by si to po sobě alespoň přečíst.

230

Odpovědět

Nostalgie...Připomněli mi Strážce vesmíru :D

211

Odpovědět

blik...neřešte :D až teď mi došlo, že se to jmenuje Power Falcons... :D Takže to asi Power rangers připomínat má :)

212

Odpovědět

What the f*uck was that ?! :D :D Ah, tí dvaja vedia vždy prekvapiť, oh... :D

197

Odpovědět

První! :D nikdy sem nebyl první, ale když se poštěstilo :X 8-)

2194

Odpovědět

Matka ti vzkazuje, že je na tebe hrdá.
PS: blahopřání přijde poštou

296