82 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:312
Počet zobrazení:3 604
Co splňuje parametry aktuálního hitu lépe než skladba, která získala na letošním ročníku Grammy cenu za nejlepší píseň roku? Ano, je tady kapela Lady Antebellum a jejich hit Need You Now. Lady Antebellum jsou country kapela pocházející z Nashvillu. Američané mají ale ke country úplně jiný vztah než Češi a hudební country scéna je u nich naprosto odlišná. U nás plno mlaďochů nad country ohrnuje nos, protože si hned představí nějakého starého dědulu, který si brnká na kytaru u táboráku. V USA je country hudba nesmírně populární a její autoři pravidelně vyhrávají Grammy v těch nejprestižnějších kategoriích. Například letos se mezi pětici skladeb nominovaných na píseň roku dostaly hned tři country hity. Hudba kapely Lady Antebellum je často označována jako country pop a musím říct, že i když je Need You Now klasická romantická písnička s už tisíckrát ohraným tématem, má svoje kouzlo a poslouchá se hodně příjemně. Posuďte sami.

Komentáře (25)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

EmSeeYou: Pokud hranice tvýho života končej na MTV, tak tě upřímně lituju. Možná kdybys někdy zkusil navštívit jiný stránky než Facebook a "Líbko", zjistil bys, jak je svět velkej a že banda puberťáků co flusaj po parku a hulej bongy, nikdy nebude určovat co kdo vyhraje. Možná tak v Esu...

Mě pravda od Lady Antebelum tahle písnička moc nezaujala, páč je to cajdák a ještě ohranej,ale to je úděl většiny hitů. Zkus si od nich poslechnout jiný písničky, třeba Stars Tonight je výborná

180

Odpovědět

Autor zapomněl na další píseň?

180

Odpovědět

Skvělej song a obecně supr, že na Grammy dostal ten zasr** Bieber na pr*** :)

180

Odpovědět

EmSeeYoOu: Jasně, protože tyhle ceny se maj dávat jen těm nejzvučnějším jménům a Eminem je největší borec...

180

Odpovědět

o téhle kapele sem v životě neslyšel , a to asi hodně lidi zvás.A vyhrajou nejlepší song roku ?.. velký LoL ..
Měl to dostat Eminem tu cenu

182

Odpovědět

It's so hard to hear about cz song. Cause I am korean farmer.

180

Odpovědět

Jsem kytarista, takže slyším hlavně kytaru a všechno co k ní patří ale i jiné instrumentální kousky, části textu byly trochu ohranějšími tématy, jako celek fajn písnička. Mě nadchla kytara - jednoduchá, žádné pokusy o nějakou přepatlaninu, sólíčko téměř vybízí k upgradu, úplně jsem to tam slyšel, ale jsem rád že zůstalo jednodušší. Kytarista si to opravdu vyloženě užívá, piano tam také sedí, příjemné hlasy, pohledné slečny... Když jsem si to pustil napoprvé chtěl jsem dát 9/10, před hodnocením jsem si to ale pustil ještě jednou a neodolal jsem tam dát tu 10ku.

190

Odpovědět

..jestli kradli nebo ne je mi jedno mě se to nelíbí - to už radši to normální country (7/10)

181

Odpovědět

AaAaaaAaaa: http://kultura.idnes.cz/hudba.aspx?c=A110217_204828_hudba_jaz možná si měl na mysli toto :)

180

Odpovědět

Jsem rád, že nej písničku nevyhrál mainstream typu Rihanna, Lady Gaga nebo Eminem...jinak písnička fajn =)

180

Odpovědět

normalni prumer ta pisnicka. mel vyhrat Eminem..

181

Odpovědět

No řekl bych že toto je čistý pop.... moc s country bych tam neviděl.

181

Odpovědět

zdravím vím že to nemá s touto písničkou nic společného ale chtel bych poprosit o preklad spovědi zpeváka a kytaristry skupiny KORN.:-)
http://www.youtube.com/watch?v=Kf5WYigZHME

180

Odpovědět

Už jsem to opravil. Při překladu jsem tu pasáž kopíroval a jednou mi to tam ujelo.

180

Odpovědět

2:12 taky chybka v překladu - I'm a little drunk a ne osamělý; se to tam hodně často střídá, ale jinak dobrej song a dík za překlad.

180

Další