Louis C.K.: Jak vám dítě změní život

69 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:200
Počet zobrazení:7 080

Jedno ze starších vystoupení Louieho z období, kdy se mu zrovna narodilo dítě. Jak tato událost ovlivňila jeho sexuální život? Ani ve svých začátcích si tento komik rozhodně nebral žádné servítky...

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Zasmál jsem se dvěma vtipům, zbytek stál za Nixonův ksicht. :)

40

Odpovědět

Tohle je potřeba sdílet na Mimibazar! :-D

40

Odpovědět

mě to pobavilo :D

20

Odpovědět

Komentáře dokazují, jak je humor individuální. :-) A jak si lidi nejsou schopni uvědomit, že jejich preference nejsou preference všech ostatních. :-)
Za mě výborné video, rád bych to viděl celé.

222

Odpovědět

Já ti jeho "humor" neberu. Někdy má sice dobré narážky/vtipy např. 4:55, ale jinak zbytek byl totální odpad. Můžeš to vidět podle hodnocení, podle toho jak to tam vypadalo ve stylu "clap, clap aha?". Pochopím, když ve standupu naráží na sex apod., ale když po 4x řekne jak si ho jde honit do parku, tak to fakt není vtipné. Raději bych do příštího překladu dal Jimmy Carr, který všechny pošle do prdele, ale všichni se zasmějou.

93

Odpovědět

tak toto pro me byla na techto strankach ta nejvetsi sracka co jsem tu nasel....kdo si da praci s prekladem tohoto??? ja forky mam moc rad ale tohle???

627

Odpovědět

Veľmi slabé video, ani raz som ani len nepousmial. Neviem, prečo tento prekladateľ má vo zvyku prekladať ten najväčší Louieho odpad...hlavne v poslednej dobe.

1019

Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)