Louis C.K. - Létání s dětmi

73 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:559
Počet zobrazení:7 196

Děti v letadle mohou být někdy opravdu nepříjemné. Louis C.K. přišel na to, proč tolik brečí. A přidá i příhodu, která se mu během jednoho letu stala.

 

Komentáře (36)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Na dětech je nejlepší ta výroba...pak už to jde všechno do háje....

276

Odpovědět

To ti řekla tvoje máma?

443

Odpovědět

Este jedno z jeho noveho predstavenia v Comedy Central s titulkami.
https://www.youtube.com/watch?v=4noRkgbKE7M&list=UUJs9qTT0LlMikG9ioFfhxWA

50

Odpovědět

JJ, děti bych zakázal-hlavně ve městech.

131

Odpovědět

tak tohle začlo hodně vlažně a pak už se to nezlpešilo :P

373

Odpovědět

nemám ráda malý děti... právě kvůli pláči, co nenávidím víc jsou jejich rodiče.
Když sedíte v čekárně u lékaře skoro tři hodiny, už je dost na to, abyste nadávali na toho doktora (u mě doktorku), co sakra jí trvá tak dlouho. Já si všechny návštěvy co si pamatuju odbyla během pěti minut, a někteří tam s ní sou celých dvacet.
Co můžeš být ještě horší? Když po celý tři hodiny tam řve malý spratek. Což o to, dalo by se pochopit, kdyby brečel z bolesti, taková ošklivá angína, to je zmetek kvůli kterému občas bulím i já. Jenže tenhle parchant měl tak maximálně rýmičku, a bohužel mámu krávu.
Řval tam celou dobu a jediný co ona udělala bylo, že mu utírala nudle a slzy. To bylo všechno co dělala. A ten malej parchant řval a řval. Nejdřív jsem důvod řvaní neznala, protože jsem teprve přišla. Pak se uklidnil, a do pěti minut začal skuhrat, že už chce domů. Pak tam pískal že chce domů, a když máma po páté řekla že domů nepůjdou tak začal řvát. A zase, vzala si ho k sobě a utírala nudle. Pak odešli díky bohu na záchod, a bylo tak na dalších pět minut ticho. Jenže se vrátili a ten kluk si vzal do ruky klíče od toalety (byly na takové gumové pružině) běhal po čekárně a roztáčel ty klíče na gumě a strašně se smál. jenže pak mu klíče vyletěly z ruky, práskly do stropu a potom spadly na zem. To teda máma pochopila, že asi nebude bezpečné mu dávat takovou věc do ruky, když s tím někoho může zranit. Tak že mu klíče vzala a zase si ho dala na klín. No a kluk zase řval, a bulel že chce klíče. A máma mu zase jen utírala nudle. Po nějakých 20 minutách pláče byla zase oslava pěti minut ticha. Dokud se kluk nerozhodl, že chce bonbony. Což o to, automat by tam byl, jenže s velkým nápisem, mimo provoz omlouváme se, máma mu řekla že mu dá celý pytlík bonbonů až budou doma, jenže ne, on chtěl přesně tyhle a chtěl je hned. Takže zase nanovo. To už teda byla znát jistá 'snaha' mámy o to, to děcko utišit ve formě "pšššt neplač, pšššš."... výsledek žádný, řval cca dalších 20 minut. A pak už asi zase zapomněl důvod proč řve. Takže šup, vymyslel další. Chce tříkolku. Má ji doma a určitě pro ni teď z čekárny nepůjde. A co že by s ní v čekárně dělal. Ať počká domů. Jenže malý dětský mozek to nepobere a s liberální mámou si může dělat co chce, a tentokrát bulel snad ještě dýl, takové utrpení to bylo.
Osvobození ve formě odchodu k lékařce bylo naprosto nepopsatelné. Malý kluk, který přišel se svým starším bráchou asi hodinu po mě si náhle hlasitě odfrknul a říká to, co si v tu chvíli myslel snad úplně každý "No konečně, já myslel že mi snad z toho jebne!"

9119

Odpovědět

Still a Better Love Story than Twilight

3214

Odpovědět

Ono zalezi dost na veku ditete. Jestli mu bylo 6, tak se da diteti nejak domluvit, ale pokud mu je 1 rok, tak placici decko utisis velice tezko. Luis C.K. ocividne mluvil o miminach...

201

Odpovědět

+kubja92no mohly mu bejt takový tři nebo čtyři, nevím, nevím jak vypadá děcko v jakém věku

106

Odpovědět

Zasloužil by sis komentář "tl;dr", ale ta historka za to fakt stojí :D

18

Odpovědět

Tak dnes se mi schodou okolností stalo téměř to samé. Byla jsem na ORL a čekala jsem tam 1,5 hod. V čekárně byly 4 děti předškolního věku. 2 naprosto normálně seděly s maminkami, ty jim četly nebo si s nimi povídaly a děti byly tiše. 1 holčičku bolelo ucho a občas brečela a občas jen pronikavě kňourala, ale to se dá pochopit. Ovšem ten poslední kluk byl na zabití. Lítal po celé čekárně, řval jak na lesy, po zemi rozhazoval časopisy, několikrát zvrátil židly. Máma si ho v drtivé většině případů vůbec nevšímala, v ruce měla mobil a pořád čuměla jen do něj. Občas sice řekla pšt, nech toho, neválej se na zemi Filipe, ale to bylo asi tak všechno. Nemusím snad ani dodávat, že Filip si z toho nic nědělal a dokonce se po ní ani nepodíval, když mu něco říkala. Když už asi po páté třísknul o zem židlí, tak máma řekla "a dost" a posadila si ho vedle sebe. Ovšem zase si ho vůbec nevšímala a čuměla do mobilu. Kluk otravoval, že ho tam nebaví atd., máma se zmohla občas na "vydrž", nebo "už jen chvíli". Kluk vedle ní vydržel tak 5 minut a opět to začalo znovu. Naštěstí mě pak už zavolali do ordinace a já tomu utekla. Co jsem tím vším chtěla říct je, že za to, jak se děti umějí nebo neumějí chovat, mohou rodiče. 2 děti, kterým se maminky věnovaly, byly hodné. 1 dítě brečelo, ale to mělo bolesti a ačkoli bylo strašně nepříjemné to poslouchat, tak jsem na ni nebyla naštvaná, ale bylo mi té holčičky líto. A o tom posledním spratkovi a jeho "povedené" mamině jsem se rozepsala dost.

391

Odpovědět

+LadyJto dítě si jen říkalo o pozornost...a jistě ne poprvé

30

Odpovědět

Tak tebe bych mít doma nechtěl. :D

"Když sedíte v čekárně u lékaře skoro tři hodiny, už je dost na to, abyste nadávali na toho doktora (u mě doktorku), co sakra jí trvá tak dlouho. Já si všechny návštěvy co si pamatuju odbyla během pěti minut, a někteří tam s ní sou celých dvacet."

Co to je zas za názor? :D Každej tam proboha jde s něčím jiným a u každýho to trvá jinak dlouho. Ono je lepší, když je ten doktor důkladnej, než když tě odbude a něco přehlídne. Čekání je dost nahovno, to je jasné, ale je to i dvojsečné. Když má doktor hodně pacientů a věnuje se jim, tak asi bude dobrej, a proto se načekáš. Můžeš doktorku vyměnit za někoho, kdo ti koukne do pusy a pošle hned domů.

Ohledně těch děcek. Je třeba si uvědomit, co tu bylo tuším ve videu od vsauce. Děti vnímají čas jinak. Co je pro tebe hodina, jsou pro dítě v určitém věku 3 hodiny. Co jsou pro tebe 3 hodiny, je pro ně 9.
Navíc každý děcko je holt jiný a rodiče nikdo neučí jak zvládnout hyperaktivního prcka.

2110

Odpovědět

Vymysli způsob, jak okamžitě uklidnit dítě aniž by na rodiče vlítla sociálka nebo policie nebo aby nemuseli zakládat církev svatého roubíku.
V té ordinaci by bylo fajn, kdyby šlo zařídit, že když se na 10:00 objednám, tak v 10:00 vejdu do ordinace.

112

Odpovědět

Hah .. nebudu komentovat tvůj příspěvek, přestože na to mám trochu jiný názor.
Nicméně si živě pamatuju, jak jsem šel ke svému lékaři pro potvrzení o způsobilosti k žádosti o řidičák.

Samozřejmě, že jsem se trefil přesně do chvíle, kdy byla čekárna narvaná k prasknutí a aby toho nebylo málo, asi tak minutu po mě přišla cikánka s pěti dětmi ... a jediné které bylo v klidu bylo to, které bylo očividně nemocné. Jejich chování bych shrnul asi tak, že žádná z volných hraček v čekárně neušla relativně rychlé zkáze (pastelky a blok s papírama pro děti, které by si chtěli kreslit nevyjímaje). Můj lékař měl v té době docela kecavou (jak jsem se přesvědčil když jsem se dostal na řadu). Takže jsem si tam poseděl 2 a půl hodiny, během kterých jsem "naštěstí" neposlouchal brekot dětí, ale ječení 4 malých cikánů.
Co se jejich matky týče, byla tolik "zaměstnána" svým mobilem už při příchodu do čekárny, že "zapoměla" pozdravit. Její ratolesti si z jejího vcházení do místnosti zřejmě vzali příklad také.

Od té doby nemám už nemám žádný problém s plačícími dětmi v jakýchkoliv čekárnách ..

70

Odpovědět

+Tesykspíš někteří doktoři jsou na zabití...se vykecávaj jak báby na návsi...a dlouhá fronta jen zvyšuje pocit důležitosti a zvyšuje ego (samozřejmě někdy fakt nestíhají nebo jsou pečliví, ale spíše je to ten první případ)

20

Odpovědět

Hej to si k doktorovi nikdo nebere sluchátka a mobil? :D Jako u toho mého doktora nejsou děcka a nebyl sem tam čtyry roky ale jít tam tak bez muziky ani ránu ... :D

51

Odpovědět

Většinou se mi Louise C.K. líbí, ale tohle bylo docela slabé. Ovšem konec byl dokonalý "právě jste se smáli mrtvému dítěti" to mě dostalo :)

355

Odpovědět

Kdo to ještě nemá? $5 je nic a dostanete stream, HD, SD a navíc mp3 a flac audio. A titulky už se překládají.

39

Odpovědět

mám len jednu otázku, prečo až toľko mínusiek? Neviem pochopiť, že bez nadávania, gramaticky správne, triezveho názoru, a obsahu komentára v súvislosti s videom mám toľko mínusiek v komentári podomnou. Vážne sa pýtam, či v komentári nemám nejaké skryté slovo ktoré vás uráža, alebo je to proste tým, že väčšina populácie ľudstva sú hlupáci?

216

Odpovědět

Spíš mi to přišlo off topic. Je to historka, která má váhu jen pro tebe, lidi s podobným problémem a lidi, kteří tě znají. S myšlenkou videa nemá skoro nic společného nás cizince na iternetu ničím neobohatí. Možná ti to mínusovali za to.

Btw. já ti mínusko nedal, hodnotím jen příspěvky které extrémně odpovídají nebo odporují mému názoru za něco:)

200

Odpovědět

+jenprochazimzhledávam tvoju odpoveď za zaujímavú a ďakujem ti za ňu.

11

Odpovědět

+jenprochazimHovorí sa "považujem" ty kundička rozmaznaná :)

34

Odpovědět

Niektorých ľudí je strašne ľahké odhadnúť...
Však Gec ko...
13 rokov a reve v lietadle, to ma pojeb.. a keď ti nedajú zelené palce za tvoj skvostný príbeh, tak si tu poreveš opäť...
Si k***a...

61

Odpovědět

+thorium.cekuj.netpoznáš tú bolesť, keď si klincom nechtiac prijebeš o prst? teraz si predstav, že mne také klince rástli vnútri hlavi, presnejšie miesto okolo uší a eustachova trubica. Nie, nie každý správne 13-ročne decko by hrdinsky čušalo, kokote

23

Odpovědět

+thorium.cekuj.netAle koho to do psí p**e zajímá? Den ještě nezačal, vlastně neskončil a já už se stihl nasrat. Běž si to povídat svýmu doktorovi, kterej se na tebe, jako třináctiletýho fagana vysral, nebo tvojí mame co ti nebola schopná kupit špunty do uší za tři centy.
We. Don't. Give. A. Fuck.
Kryple.

50

Odpovědět

ja som v lietadle tiež plakal ako decko. Ako 13-ročné decko.

než napíšete že som srab... kvôli sluchovému postihnutiu mám citlivejšie sluchové orgány, a keď lietadlo pristávalo, tak som mal taký tlak v hlave, že som myslel že mi doslova exploduje.

1123

Odpovědět

Si srab... Spokojený?

366

Odpovědět

+varga4marianlahko sa hovorí človeku že je srab, keď sa ocitne (alebo má dojem) na pokraji smrti, lebo každý sa nazdáva že svoju smrť príjme hrdinsky. Ľahko sa to vraví, keď to nezažiješ. A kto sa smrti nebojí, je blázon (Hlava XXII).

719

Odpovědět

+varga4marianwhat a little bitch

00

Odpovědět

ještě, že se máš na co vymlouvat... SRABE

212

Odpovědět

+Trolltrolluješ, drahý Troll, že? lebo napísať z recesie to isté ako maris je trápne

211

Odpovědět

Jestli se bojíš smrti, tak neumírej.. Srabe!

121

Odpovědět

Strašně mkc se mi líbí stand-up ale vše je tu moc krátký, nenajde se tam něco delšího?

130

Odpovědět

Používáme cookies, abychom mohli provozovat tuto internetovou stránku a zlepšit Vaši uživatelskou spokojenost. Budete-li pokračovat beze změny nastavení, předpokládáme, že souhlasíte s ukládáním souborů cookies z internetových stránek. Více informací o použití cookies.
OK