67 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:243
Počet zobrazení:2 685
Francouzský krátký film o tom, že někdy může člověk svůj život náhle vidět z úplně odlišné perspektivy. Film režírovali Elizabeth Marre a Olivier Pont.

Komentáře (30)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Video opět funkční. Navíc dokonce ve francouzštině :)

180

Odpovědět

achjo, já nesnášim ruštinu :-/ to se na to radši nekouknu...

187

Odpovědět

sorry, ale taky si myslím, že filmy v neoriginálním znění na tyto stránky nepatří. To pak ani nemá smysl otitulkovat, ale rovnou si pozvat toho frajera z Polska, co dabuje snad všechny filmy, ať to namluví. Mým názorem je, že by měli videacesky mít určitou politiku, a zákaz vkládání předabovaných videí jako jeden ze stěžejních bodů

186

Odpovědět

Ta ruština je na ranu. Celý to kazí...

183

Odpovědět

super jen trochu smutné :'( :-) ... zvuk tk nevadí a názor "s****a" .. no ... taky se na to dotyčný nemusí dívat když to vidí takhle :-) ...

180

Odpovědět

ruština mi nevadí, ale ten dabing tam prostě nesedí i kdyby to bylo v češtině nebo angličtině. je to prostě posunutý a já si myslim že to kazí celou atmosféru, ještě když je v pozadí francouzština :(

180

Odpovědět

mě ta ruština vůbec nevadila právě naopak téměř jsem nemusel číst titulky a to rusky neumím.Lidem pod 30 většinou nevadí a ti nad 30 alespoň zavzpomínají na staré časy :-)

180

Odpovědět

Mňa tento film veľmi potešil (znie to morbídne, ja viem). S tou ruštinou to bolo len zaujímavejšie.
PS: Až nabudúce bude niekto chcieť dať komentár typu "s****a" a pod., čo keby sa podpísal občianskym menom? Možno by to zdvihlo úroveň argumentácie.To len ako návrh.

180

Odpovědět

Pokud někomu ruština vadí, nechť si vypne zvuk :-D

182

Odpovědět

Ideálně francouzské. :-)

180

Odpovědět

No dobře no, mám teď v konceptech přeložené další dva krátké filmy a můžu slíbit, že žádný není v ruštině. Ovšem za to, že zas některým nebudou připadat jako s****a, vážně neručím. :-)
Jinak kdyby někdo znal dobré krátké filmy (nahrané na Youtube nebo jinde s povoleným vkládáním, ještě nepřeložené u nás nebo jinde nebo na DVD apod), klidně na ně dávejte linky. Já vždycky trávím hledáním hodiny a někteří jich znají “tisíce“. Do Požadavků dávají lidi těchhle věcí hodně málo.

180

Odpovědět

Nápad hodně dobrý, hezká hlavní herečka, ale to zpracování mohlo být teda lepší. Co mi na tom ale nejvíce vadilo, byl zvuk. Proti ruštině nic nemám, ale šlo vidět že je to předabovaný a to dost nepovedeně a to také kazilo celý dojem tohoto filmu.

180

Odpovědět

rustina super (dodalo to tomu skvelou atmosferu :D), akorat kdyby to sedelo. film - hrozny a nudny. Vydrzel jsem se na to koukat jenom kvuli te rustine :D

186

Odpovědět

Ruština jako jazyk mi vážně nevadí. Takže já osobně za kvalitu videa 7* :)

182

Odpovědět

Film jako celek byl velmi dobrý. Ale ta ruština mi fakt trhala uši :) Příště ji vážně vynechám. Jinak díky za překlad a zajímavý snímek ;)

184

Další