63 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:433
Počet zobrazení:5 241
Manželé (Husbands) patří v zahraničí k divácky i kriticky nejlépe hodnoceným komediálním webseriálům, a proto jsme se rozhodli vám je nabídnout ke sledování s českými titulky. Hlavními postavami seriálu, který byl mimo jiné návštěvníky TV.com oceněn jako nejlepší komediální webseriál roku, jsou Brady a Cheeks, jimž změní život oslava uzákonění rovnosti manželství v Las Vegas, a jejich nejlepší kamarádka Haley (Alessandra Torresani, kterou můžete znát z hlavní role v seriálu Caprica). Seriál by si neměli nechat ujít fanoušci Josse Whedona, protože v něm postupně hraje řada herců a hereček znamých z jeho seriálů. Jako první se v jedné z prvních čtyř epizod jedenáctidílné 1. série, jež vám nyní přinášíme, objevuje Nathan Fillion.

OHODNOŤTE TENTO SERIÁL NA ČSFD!

Přepis titulků

MANŽELÉ 1x01 Probuzení v Las Vegas Vzali jsme se tajně, protože... - Slavný sportovec... - Slavný herec... Slavná herečka. To sem nepatří. Ale ani já to nevěděla a to jsem jejich nejlepší kámoška. Lidé tvrdí, že jsem odjeli do Vegas a udělali to z náhlého popudu... Prý jsme byli opilí. Moc dobře nás neznají...

LAS VEGAS PŘED ČTYŘMI DNY Brady? Brady? Brady? - Brady! - Jsem tady, Cheeksi. Potřebuju tě. Nevím, kde jsem. Je tu hrozná tma. Nikde tě nevidím.

Probudil jsem se na neznámém místě. Tedy neznámějším než obvykle. - Brady! - Cheeksi! Jsem ve vaně! Vypadám jako někdo, kdo chtěl vypadat jako já. Měli bychom se dát do pucu, najít Haley a vrátit se do LA. Jo, ráno musím být na place "Nešťastných bohatých děcek". Ty máš pálkovací zkoušku?

Říkáme tomu trénink a ano. Oslavy nám asi skončily. Konečně rovnost manželství? Ta oslava nikdy neskončí, puso! Au... vrátím se do postele. Ne, musíme se sbalit. - Ty ses oženil! - Ty ses oženil! Bylo to plánované.

Fakticky. Překlad: petrSF www.videacesky.cz

Komentáře (23)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Mě se to moc líbí! Byla bych fakt ráda, kdyby ste nedali na mínusáky a lidi co to nechápou a nelíbí se jim to a překládali to dál, ostatně nejsou tu videa určená vždy pro všechny, a tohle si svoji fanošskovskou skupinu najde - nižší hodnocení to má už jen kvůli tématu, na dva gaye není naše společnost ve většině ještě přiravená, kor když je jeden z nich vyloženě stereotypní, ale já je žeru! :-) oba! :) Mooooc prosím o pokračování :)

194

Odpovědět

"nejlépe hodnoceným komediálním webseriálům" to je vtipnější tvrzení než celé první epizody. Osobně na tom nic nevidím... kdybych aspoň jednou koutkem cukl, ale tady mi asi něco uchází. Jak už psala Werune "naprosto bez pointy, nepřijde mi vtipný ani jinak hodnotný". Naprostá nuda a ztráta i tak krátkého času.

194

Odpovědět

Nevím proč, ale příjde mi hrozně vtipné, jak tu skoro všichni, když napíšou negativní komentář vůči tomu seriálu napíší "Nemám nic proti gayům, podporuji je".
A i kdyby jste něco proti gayům měli nemůžeme být všichni sluníčkový a tolerantní, ne? Někdo kritizovat musí
(Nic proti vám lidičky, podporuju vás)
:D

183

Odpovědět

Taky se mi to nelíbí. Homosexualita mi nevadí, možná je to neamerickým vychováním nebo čímkoliv, ale seriál je naprosto bez pointy, nepřijde mi vtipný ani jinak hodnotný. Nejvíc mi ale asi vadí ten blond gay.. z homosexuality by nikdo neměl dělat pózu, tohle "teplé" předvádění úplně nesnáším a mám z něj husí kůži.

193

Odpovědět

Chceš tím že ti z něho stojí.....chlupy? :D

181

Odpovědět

U mně je tenhle webseroš lehčí průměr. Zatím jsem vůči tomu skeptický ale možná se to změní. VGHS jsem taky zezačátku nemusel a teď je to můj jeden z nejoblíbenějších seriálů vůbec.
Jediný zatím protiklad je, že díly jsou krátké.

180

Odpovědět

tak to su ti b*******i pred ktorymi ma babka varovala...no tfuj
lepsi priemer ale cakal som viac

1813

Odpovědět

Nejnechutnější gay vůbec, určitě víte, kterého myslím. Tady pro ty typy homosexuálů zženštilejších než-li samotné ženy, připomínající údernice z venezuelských telenovel, nemám porozumění ..respektive má nátura pro to nemá porozumění, křiví se mi z toho ksicht sám od sebe. Ať je tedy ten webseriál sebelepší, tohle mě odradilo.

1810

Odpovědět

Bomba... :-D

188

Odpovědět

Proti homosexuálům nic nemám, ten sportovec by mi jako homosexuál nevadil, klidně bych s nim zašel na pivo, pokecal, nic bych proti němu neměl, každej sme nějakej. Ale toho druhýho... asi bych ho na místě praštil baseballkou po hlavě. Několikrát.

1812

Odpovědět

Castle!

185

Odpovědět

Hurááááá....Je to rok, co jsem si o tenhle seriál psala( dobrá je to rok a 8 dní :D). Je fakt, že nebýt toho, že Cheeks je bývalý přítel Adama Lamberta bych o tomhle seriálu nevěděla nic, ale dostal mne na poprvé. Druhá řada je ještě výživnější a chystá se to i do televize. Mimochodem Brad Bell (Cheeks) je taková slečinka i normálně...je prostě sladkej

1826

Odpovědět

Sladkej ? :IDontWantToLiveOnThisPlanetAnymore:

Nic proti homosexualitě, je tu spousta skvělých videí (Out With Dad, Stačí láska ke štěstí, atd.) To jsou videa o homosexualitě..

Přehnaná zženštilost není sladká.

181

Odpovědět

+SharpeVětšinou mi zženštilí chlapi vadí (ať už jsou to gayové nebo ne), ale tenhle je fakt sladkej. A to jsem ho předtím neznala.

186

Odpovědět

Pozrel som si všetky štyri videá z čistej zvedavosti či to má aj nejakú pointu. Nemá. Akurát je to nechutné. Proti homosexuálnom nič nemám, tolerujem ich, ale pozerať sa na nich ako sa bozkávajú alebo sa správajú tak, ako ten z toho videa, to proste nezvládam.

1830

Odpovědět

Na, to že to nezvládáš, tak jsi vydržel koukat na všechny 4 díly až do konce : )))

185

Odpovědět

Nejlepší komediální webseriál roku? Vážně? Jo, je to dobrý, pobavil jsem se, koukat se budu... ale na internetu jsou rozhodně lepší webseriály jak tenhle..
(A ne, nemám nic proti homosexuálům, plně je podporuji)

187

Odpovědět

Tak takovou suprovou oddychovku si snad ani nezasloužíme ;) Díky videacesky.cz

Úplně mi to připomnělo video http://www.videacesky.cz/skece/key-a-peele-legalizace-homosexualnich-snatku

1811

Odpovědět

Ten tipek jestli toho gaye hraje, tak by mel dostat Oskara :D

180

Odpovědět

Gay je to prý i ve skutečnosti, ale hádám že tady přece jenom trochu přehání :D

190
Další