Přidat do sledovaných sérií 48
76 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:111
Počet zobrazení:4 045

Anglická kapela Marillion vznikla v roce 1979. V Letech 1981-1988 byl jejím frontmanem Derek William Dick známý jako Fish, který psal i vlastní texty. Píseň Kayleigh vydali Marillion na svém třetím albu z roku 1985 Misplaced Childhood, které je označované jako jejich vůbec nejúspěšnější album a vrchol neo-progressive rocku. Kayleigh podle Fishe není jen o jedné dívce, ale hned o několika vztazích, které kvůli kariéře sabotoval. V Británii se píseň umístila v TOP 5 a vzrostla díky ní i obliba jména Kayleigh.

Přepis titulků

Pamatuješ na něžná srdce z křídy na zdi hřiště? Pamatuješ na útěky kolejní chodbou osvícenou měsícem před rozbřeskem? Pamatuješ na rozkvetlé třešně na tržišti? Pamatuješ? Myslel jsem, že máme ve vlasech konfety. Mimochodem, nezlomil jsem ti srdce? Promiň mi prosím. Nikdy jsem ti nechtěl zlomit srdce. Je mi to líto. Nikdy jsem ti nechtěl zlomit srdce. Ale tys mi zlomila moje.

Kayleigh, je na omluvu už pozdě? A Kayleigh, mohli bychom to zase dát dohromady? Nemůžu dál předstírat, že takhle to mělo skončit. Kayleigh, nemyslel jsem, že mi budeš chybět. A Kayleigh, myslel jsem, že zůstaneme přátelé. Řekli jsme si, že se budeme milovat navždy. Tak jak to, že to došlo do tak hořkého konce?

Pamatuješ, jak jsme bosí na louce sledovali padající hvězdy? Pamatuješ, jak jsme se milovali na podlaze na zastávce Belsize park? Pamatuješ, jak jsi tančila na jehlových podpatcích ve sněhu? Pamatuješ? Nikdy jsi nechápala, proč musím odejít. Mimochodem, nezlomil jsem ti srdce? Promiň mi prosím. Nikdy jsem ti nechtěl zlomit srdce. Je mi to líto. Nikdy jsem ti nechtěl zlomit srdce. Ale tys mi zlomila moje.

Kayleigh, chtěl bych se ti omluvit. Kayleigh, mám ale strach zvednout telefon. Zjistil bych, že máš někoho jiného, kdo to doma dá zase do pořádku. Kayleigh, pořád se snažím napsat ten lovesong. Kayleigh, teď, když jsi pryč, je to pro mě ještě důležitější. Třeba se tak ukáže, že jsme byli to pravé. Nebo že jsem se mýlil.

Překlad: Veru www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Oóó... tak to je velká krása. Konečně výběry songů, které mají nadčasovou hodnotu. A co takhle pro mě největší pecka od Marillion: https://www.youtube.com/watch?v=OWrwYsSt6OE ...

40