Přidat do sledovaných sérií 8
85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:326
Počet zobrazení:7 724

Ať už si o něm nebo jeho zpěvu myslíte cokoliv, faktem zůstává, že Justin Timberlake nezkazí žádnou srandu, což dokázal mimo jiné před několika lety v show Ellen DeGeneres. Na vysvětlení ještě doplním, že Baby Got Back je písnička od Sir Mix-a-Lot, která proslula klipem, na jehož začátku dvě dívky pomlouvají třetí kvůli velkému zadku. Co znamenají v Americe sušenky a mléko (zvlášť o Vánocích) snad už ví každý.

Přepis titulků

Víš, zrovna jsem si uvědomila, že už jsi tu s námi 12 dnů a vlastně jsme nikdy neslyšeli tvůj hlas. Mohl bys nám poskytnout menší ukázku toho, jak zníš? Dobrý den, vítejte ve službě Movie Phone. Že bys byl ten muž, co namluvil Movie Phone? Zpíváš taky? Mohl bys nám zazpívat? (zpívá klasickou americkou koledu) Myslím, že vím... Myslím, že vím, komu ten hlas patří. Mám pocit, že ho znám.

To je Justin Timberlake! Myslela jsem... Nikdy by mě nenapadlo, že Justin Timberlake bude dělat něco takové... Co, co v tom vůbec děláš? Je zajímavé, že se ptáš. Nejdřív ale musím říct, že si v tom připadám sexy! Ukaž se mi. Jen tři slova. Mám pro tebe tři slova ...

Baby Got Back. - Baby Got Back? - Přesně o tom mluvím. - Poslyš, tohle bylo úžas... - Ne, ne, ne. - Vážím si toho, opravdu. Díky. - Ne, to ... ne. - Co? - Byl jsem v tomhle obleku 12 dní. - No a? Dlužíš mi. Nemám pravdu? Dobře. Přineste to. Bude to jen chvilička.

- Dobře. - Obleč si to. - Vždyť si to oblíkám. - Dej si to na ramena. Co ... co to je? - Takže? - Jsi sklenice mléka. Takže jsme mléko a sušenky. To je roztomilé. Sbohem. Na viděnou.

Komentáře (17)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Justin je dobrý typek jak cyp:)

190

Odpovědět

luxus :D fakt super

190

Odpovědět

až na ten otravnej jekot fanynek to bylo fakt šikovný a kupodivu to i pobavilo :)

191

Odpovědět

Takže songy sou tam MC Hammer - U Can´t Touch this... stačilo by hledat googlem... a pak je tam to Baby got back =)

181

Odpovědět

ManField: a jinak celej rok nežere...vem si kolik je v americe rodin!!! a on jim těm všem sežere sušenky...pokud nebereme rodiny s jinou vírou

180

Odpovědět

zajimalo by me co to bylo za hudbu predtim Baby Got back

180

Odpovědět

Dejte radsi Kimmela :)

186

Odpovědět

Woooooow, parádní... roztomilý...

190

Odpovědět

Obdivuju tanec v takovém kostýmu :D

180

Odpovědět

Maruska:
http://www.videacesky.cz/hudba/flameova-valka

First post, fucking gay;
Second post, go away.... :-)

180

Odpovědět

Super,
Justinovu hudbu opravdu neposlouchám, nicméně za něco takového má opět několik bezvýznamných +. Strašně se mi líbí když se herci/zpěváci/tanečníci umějí odvázat a nevystupují jen vážně, dokážou si (vzájemně) udělat ze sebe srandu.

Byť si myslím, že Američanům stačí i slabější vystoupení (humor, zpěv, etc.), atmosféra bývá skutečně nezaměnitelná. Osobně jsem měl to štěstí a zažil pár koncertů v Americe a byť třeba kapele občas ujela nota (či celá píseň :-), zážitek to byl naprosto neuvěřitelný. Stejně tak se mi líbí prolínání mezi filmy, seriály, hudbou atd. Lidé prostě kulturou žijou. Menší povzdech, že u nás to tak není.

190

Odpovědět

¨proto je Santa takové tlusté prase ? žere dětem sušenky !

180

Odpovědět

Jameski: v americe se Santa vítá sušenkami a mlékem rodiče občas ukusují aby jejich děti uvěřili že je santa opravdu navštívil u nás se zas zvoní zvonečkem...
Video fajnové

180

Odpovědět

ten tanec nemaaa chybu xD

180

Odpovědět

ŘeZniK: to se ti trochu nepovedlo, co to každej má stim hlášenim jsem první??

180

Další