MasterChef 3 je tady!

Thumbnail play icon
86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:278
Počet zobrazení:4 376

MasterChefa snad nemusím představovat. Populární kulinářská soutěž opět po roce přichází se třetí řadou. Tentokrát ale najedete otitulkované epizody na webu http://gordon.ura.cz, kde jsou i další Gordonovy pořady v češtině. První díl MasterChefa je od včerejška přeložen zde a další budou přibývat tradičně jednou týdně. Tak hurá na to!

Přepis titulků

Vítejte v MasterChefovi. Jmenuju se Gordon Ramsay. Já jsem Joe Bastianich. A já Graham Elliot. Páni. MasterChef je o dynamickém a jedinečném amatérském vaření. Je to spalující touha, která se ještě neuvolnila. MasterChef je o souboji nejlepších amatérských kuchařů v zemi. Jde o lidi ze všech koutů Států.

Každý má své postavení, historii, různorodost z hlediska místa původu a etnické příslušnosti. To všechno se hodí na pánev a pak na talíř. Měli byste na být sebe velmi hrdí. Tisíce a tisíce amatérů z celé země se sem dnes snažily dostat. Měli jsme přes 16 000 zájemců, zájem prostě pořád roste. Od soutěžících chceme určitou míru nadání, ale hlavně chceme vidět tu spalující vášeň a zapálení.

Chceme vidět lásku k jídlu a touhu vyhrát. Třetí řada přinese spoustu napětí. Soutěže mají naprosto jinou úroveň. Všichni jsou lepší a vaření je náročnější. Stejně tak soutěže jsou těžší než kdy předtím. MasterChef je také o učení.

Takže je důležité soutěžícím věnovat nějaký čas. Vždycky říkám, že tlak člověku prospívá. Stres se dostaví, jen když ten tlak neustojíte. Úkoly jsou náročnější a tajemné bedýnky mnohem kreativnější. Měli byste to s námi vydržet, protože my ve vás najdeme to nejlepší a vy si od nás musíte nechat pomoct, abyste dosáhli na titul příštího amerického MasterChefa. MASTERCHEF 3 na gordon.ura.cz překlad: Ajvngou www.videacesky.cz

Komentáře (29)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

co to neni HALO?

180

Odpovědět

Už je to po tretie ale ja vravím... JUHUUUUUUUUU!!! Pustime sa do toho!!! :D :D :D

182

Odpovědět

Snad nic nevyzradím: Epická černoška.....Thaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaank Youuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu....

183

Odpovědět

Mají trochu zpoždění.. už vyšel šestý díl v Americe :-) a třetí řada vypadá, že bude hodně zajímavá :-)

183

Odpovědět

Oh, cool. Už jsem si myslela, že budu o prázdninách produktivní.
Tak možná až skončí Master Chef 3. :D

183

Odpovědět

DDD Z varenia urobili reality show(:...hm..

185

Odpovědět

Blba otazka, proc nemuze "vychazet" preklad i zde resp. video po tom co vyjde ho dat i sem? A jeste jedna, bude tu pravidelne kazdy tyden zminka ze na tom webu vyslo nove video, nebo budu muset sledovat a kontrolovat denne(nebo si naridit budika=) ten web?

182

Odpovědět

nejspíš, aby se na gordon.ura.cz zvýšila návštěvnost, což mi vůbec nevadí, protože tam chodím rád a Ajvngou odvádí dobrou práci.

181

Odpovědět

Na tý stránce je to pro fandy Gordona přehlednější a letos si to Ajvngou řídí sám. Loni jsem ke všem dílům dělal dost rozsáhlý korekce a úpravy časování, který zabraly třeba i 2 hoďky na díl, ale letos na to o prázdninách nemám čas, takže si to Ajvngou dělá sám a je to u něj, protože na VideaČesky.cz dáváme videa, který projdou korekcí.

Navíc se aspoň rozloží návštěvnost, protože loni se nám kvůli MasterChefovi i nejednou přetížil server.

181

Odpovědět

+BugHer0Dik za odpoved a druha otazka? Bude info ze vysel novy dil nebo je treba kontrolovat druhe stranky?

184

Odpovědět

+LuckeRAsi sem vždycky dám nějaké upozornění, nebo budu informovat na Facebooku.

181

Odpovědět

+BugHer0diky =)

181

Odpovědět

+BugHer0Bylo by dobrý informovat i tady.

181

Odpovědět

Konečně! Na tohle jsem se těšil celý rok :D

182

Odpovědět

Ou jé :-D Takže jídlo k sobě, pití a jde se na to :-D

183

Odpovědět

Už je venku šest dílů. Zvuk sekání nože je přerušován jenom jemném ťukáním slepecké hole. Doufám že další díly / série nebude za každou cenu pořád víc a víc dramatičtější.

181

Odpovědět

Mimochodem by bylo asi zajímavý kdyby ta slepá slečna byla v Hell's kitchen :)

185

Odpovědět

YEAAAAAAHHHHHH

181

Odpovědět

Yesss! Super! Moje kulinářské "já" se nemohlo dočkat. ;-)

181

Odpovědět

Tahle soutěž není špatná, ale američani na ty emoce někdy moc tlačej. Působí to nuceně a prvoplánovitě. Ale to je chyba spíš produkce-Ramsay to táhne nahoru.

181

Odpovědět

Je pravda, že emocí je tam hodně, ale to mi vážně nekazí zážitek z toho vaření. Super inspirace - a jestli u toho někdo plaší, brečí nebo nadává, to mi neva. :-)

181

Odpovědět

Joe mě rozbrečel :) u té poslední soutěžící...těším se na další díly :)

181

Odpovědět

I mě. :-D

182

Odpovědět

Super jdu na to! už mam zase chutě tak jako u 1. a 2. série :D

181

Odpovědět

úplně husí kůži jsem měl u toho prvního číňana (Michael) jak mu Gordon řekl že to pro něj je 100% ANO v celé této soutěži

182
Další