77 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:156
Počet zobrazení:2 946

Poslední díl série válečných FPS Medal of Honor, který byl takovým menším restartem, byl slušnou hrou, ale i tak nešlo o nějak přehnaně výjimečnou FPS. Kolem série bylo poté nějakou dobu ticho, dokud nebyl oznámen další díl tohoto restartu. Na v pořadí 14. dílu pracuje studio Danger Close Games a vydávat ho bude Electronic Arts. K vývoji jim slouží velmi povedený engine Frostbite 2, na kterém běží podobná hra Battlefield 3 od studia DICE. Ironicky tak bude další hra vydaná EA asi největším konkurentem nového Medal of Honor a rozhodně nás čeká spousta porovnávání těchto dvou titulů. Hra by měla vyjít 23. října 2012. Co říkáte na první ukázku ze hry vy a myslíte si, že se podaří nový MoH dostatečně odlišit od již zažitého Battlefieldu 3? Jako vždy můžete do komentářů vkládat odkazy na videa s herní tématikou jako trailery, rozhovory, machinimy, dokumenty a podobně, které by podle vás stály za překlad.

Trailer: Rozhovor:

Přepis titulků

Osud dělníků visí na vlásku... Teroristé stanovili termín popravy jednoho z dozorců. Bezpečnostní síly... Vyžádali stažení vojáku... Voodoo, dejte mi hlášení o situaci. Nezpozorovány žádné rukojmí ani důležité cíle. Jdeme dovnitř, Kazateli. Woodoo, dostaň se ke člunům. Budeme potřebovat odvoz.

Běžte! Je to rukojmí? Běžte! - Tango 12 zasažen. - Běžte, běžte! Překlad: Zoidy www.VideaČesky.cz

Komentáře (47)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

něco pro hráče Star Wars The Old Republic http://www.youtube.com/watch?v=KeboxMqdXdE&feature=related

180

Odpovědět

jaker: vskutku působivé video :)

180

Odpovědět

HA HA HA HA... EA me zase dokazalo rozesmat :D To je jako u BF3, udelaj hustej trailer zacnou s recickama o realisticnosti a pak se hra zasekne nekde na pul cesty mezi realnou strileckou a arkadou. Takze vznikne totalni paskvil pohaneny frostfailem 2 kde nebude fungovat praktycky nic dulezityho ale hlavne ze to bude mit super grafiku :/ Douham ze v tom jejich super multiplayeru budou taky lidi umirat za rohem :D Honem si to rychle predobjednejte :D at mate alespon 1/2 hry zbytek vyjde na 20ti DLC. Bleeeeeeeeeee.

180

Odpovědět

Už se vidím, jak to se svou šunkou roztahám. Achjo :D :(

180

Odpovědět

Do piči ten trailer je nářezový

180

Odpovědět

Vypadá to na slušnou akci, rozhodně jsem zvědavej na připravovanej multiplayer... hm.. že bych si konečně po těch letech aktualizoval sestavu :-)?

180

Odpovědět

S tím Dishonored už počítám na příští týden. Ten trailer se povedl. :)

180

Odpovědět

Jaker:Taky se přimlouvam za překlad videa,hoodne dobrý a emotivní.

180

Odpovědět

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=E1HlYTukh9A trailer na Dishonored. a jediný co můžu říct, že vypadá luxusně!!! :D

180

Odpovědět

Poutnik - ŽÁnrem nemyslí všechy FPS ale spíš ty akčnější arkády. A z trojice CoD - BF - MoH je právě MoH ten nejrealističtější. Minimálně tomu tak bylo u MoH 2010.

182

Odpovědět

Jaker: To je hodne povedene.

180

Odpovědět

Docela mě pobavila hláška že to "má být nejrealističtější hrou žánru" nic proti MoH ale tohle sou hrozný kecy

182

Odpovědět

Já už delší dobu toužím po překladu tohoto NEJemotivnějšího tech dema, of all.

http://www.youtube.com/watch?v=PPCw09-DNFg

Tohle by určitě neměl přehlédnout žádný hráč a myslím si, že by bylo na místě toto video přeložit. Prosím, prosím, prstíčkem hrabu. Nejenže se totiž týká her, ale zabývá se i děsivou sci-fi teorií, že si někdy bude umělá inteligence myslet, že není až tak umělá.

Pro info, KARA je poslední ukázka enginu studia Quantic dream, které stojí za příběhovým skvostem Heavy Rain, která je však exkluzivní pro konzoli PlayStation 3. Quantic dream se navíc nechalo slyšet, že KARA, je již delší dobu staré video a poslední verze jejich enginu vypadá ještě mnohonásobně působivěji. Tak co na to říkáte, videacesky?

180

Odpovědět

Chamiel- Vzhledem k tomu že pár vojclů z jedničky bylo založeno na skutečných operativcích (Namátkou Dusty) bych se nedivil i kdyby tady ten někde běhal :)

181

Odpovědět

Já vždy hrál a budu hrát cod. A tahle hra mi přijde,jako vtip.

187

Další