Medvěd

Thumbnail play icon
88 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:348
Počet zobrazení:4 562

SolamBee bohužel na dnešek nestihla připravit pravidelnou Biografii hvězd, místo toho vám nabízíme tento povedený krátký film. Děkujeme za pochopení.

Medvěd je nejnovějším krátkým počinem režiséra Nashe Edgertona a jedná se o volné pokračování filmu Pavouk, který jste u nás také mohli zhlédnout. Hlavních rolí v Medvědovi se zhostili Teresa Palmer (Jsem číslo čtyři) a sám Nash.

Přepis titulků

"Vždycky to přeženeš, Jacku. Vždycky to necháš zajít až moc daleko." - Jill (Jackova ex-přítelkyně) MEDVĚD Ahoj. Dobré ráno. Co je? Co se děje? VŠECHNO NEJLEPŠÍ EMELIE Emelie?

Emelie? Slyšíš mě? Jsi v pořádku? Emelie? Proboha, ty žiješ. - Jacku? - Je mi to tak líto. - Cos to kurva udělal, Jacku? - Mělo to být překvapení. Takhle to nemělo dopadnout.

Mám tam nahoře nachystaný piknik k tvým narozeninám. Myslel jsem, že pojedeš druhou stranou k pikniku, a ne že sjedeš ze skály. Cítíš nohy? Cítíš nohy? - Em, cítíš svoje nohy? - Jo, kurva, cítím je, Jacku. Díkybohu. To bylo úžasné.

Sjela jsi ze skály. Nemůžu uvěřit, že jsi to přežila. Ty jseš takovej blbec. Ráno jsi byla pěkně naštvaná. To sis myslela, že zapomenu na tvoje narozeniny? Omlouvám se za to kolo. Koupím ti nové. Sehnal jsem si tenhle skvělý kostým. Je tak realistický. Co myslíš?

Dost dobrý, ne? Jsem strašně děsivý. Sežeru tě. Jste v pořádku, paní? Slyšíte mě? Je po něm? Překlad: somerset www.videacesky.cz

Komentáře (24)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Titulky jdou dřív než, když mluvěj :(

00

Odpovědět

týpek má příšernou artikulaci

191

Odpovědět

čekal jsem to také :)

181

Odpovědět

To jsem čekal no :D

182

Odpovědět

Mozno, ze som captain obvious, ale vsimli ste si, ze ma kazde oko inej farby? :) odporucam pozriet pavuka... :)

191

Odpovědět

Předvídatelné, pavouka sem neviděl, i tak předvídatelné. Ale jinak kraťas průměrný, možná lehce nadprůměrný.

182

Odpovědět

Bože..doufám, že nikde takový typ člověka, jako je ten přítel, neexistuje...o.O
Jinak kraťas je úžasný...pustila jsem si nejdřív zpětně pavouka a souhlasím s Maerlyn0. :)

192

Odpovědět

A co je na tom typu člověka špatného? Já myslím že podobné věci (nemyslím zrovna převlíkání se za pavouka v lese) dělá většina z nás a většinou je z toho sranda, takže si to třeba ani neuvědomuješ. Akorát jednou z tisíce případů se prostě něco posere a skončí to zle, ale to bys pak nemohl dělat vůbec nic...

Vem si třeba že přijdeš unavená z práce domů, po zemi bude ulička ze svíček která povede do kuchyně kde bude tvůj přítel a připravená slavnostní večeře např...v 999 případech vše půjde dobře a ty z toho budeš ještě měsíc hotová, ale v jednom případě se stane že zakopneš o práh, spadneš do svíček a oba v tom bytě uhoříte (třeba :D ). A každý bude potom říkat jaký to byl debil...

182

Odpovědět

+Chandler BingBez těhle překvapení by byl život nuda, ale ten chlap ve videu je vážně hlupák. Vylekat jí takhle na útesu. Normálního člověka napadne, že by mohla sjet.

180

Odpovědět

+Chandler BingPokud jsem to dobře pochopila, tak na začátku v Pavoukovi na něj byla už naštvaná, takže si z ní musel čerstvě vystřelit a udělal to znovu, a k tomu na cestě...V Medvědovi už to byla jeho stupidita, protože vylekat ji po cestě na kole, ještě k tomu podél okraje skály...Ale spíš mi šlo o to, že ona spadla ze skály a on u ní klečel a místo, aby jí zavolal pomoc, tak mluvil o tom, že chtěl udělat oslavu a o tom, jak spadla... ;)
Samozřejmě, drobné žerty jsou potřeba a pokazit se má vždycky co...Něco jiného je Nezvratný osud.... :D

180

Odpovědět

+Chandler BingTak ten konec už byl jen kvůli tomu, že tam potřebovali dostat pointu, jinak myslím většina normálních lidí by okamžitě volala záchranku...i když třeba pokud si myslíš, že tomu člověku zbývá pár minut života, tak si s ním chceš spíš naposledy promluvit...to člověk asi zjistí až když se do takové situace dostane, a já teda doufám, že se do ní nikdy nedostanu :)

180

Odpovědět

+Chandler BingO pointu mi přece ale nešlo...šlo mi jen o toho přítele. ;) Budiž, ale povídat si s ním o jeho pádu..nevím nevím.

180

Odpovědět

Naprosto předvídatelné...kvalitě Pavouka se to nemůže blížit.

188

Odpovědět

A teď si představ, že by sis pustil jako první tohle a pak teprv Pavouka. :-)

182

Odpovědět

+BugHer0Problém je v tom, že Pavouk je dílo starší, tudíž v tomhle novějším v podstatě vykrádá sám sebe. A to se mi nelíbí, mohl přijít s něčím novým, tenhle film bylo v podstatě zbytečný točit, když je to hodně podobný Pavoukovi, ale ne lepší.

187

Odpovědět

Celkem fajn kraťas.

P.S. Hilltop Hoods for the win!

180

Odpovědět

Pro někoho kdo viděl Pavouka to bylo předvídatelnější neř Kobra 11 ale i tak dobrý :)

184

Odpovědět

Ten chlap je smolař ... 9/10

181

Odpovědět

Trošku předvídatelné (obzvlášť, když člověk viděl i pavouka), ale hezké a efektní. :) 9/10

183

Odpovědět

Přesně tak ten konec jsem čekal. Pavouk byl o dost lepší, tady se mi zdá, že se autor opakuje a nepřináší do filmu nic nového.

182

Odpovědět

tentokrát trochu předvídatelný konec, ale i tak super

195

Odpovědět

Nádherný filmek, fakt moc rád sem ho zkoukl! :P Díky moc, za překlad! ;)

192

Odpovědět

Ty si ale trapak.

1845

Odpovědět

+Dostal si doma na prdýlku??

189