Sleepytime Gorilla Museum - Helpless Corpses EnactmentMetalové okénko

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 6
50 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:44
Počet zobrazení:3 190

Definovat žánr Sleepytime Gorilla Museum není možné. Nejenom, že používají netypické instrumenty, ale zároveň jejich texty jsou kombinací více jazyků, upravených a neexistujících slov.

Gojira je zmínila ve videu jako jednu ze skupin, kterou poslouchají.

Zpěvák byl hostem na albu Rybí tuk skupiny Už Jsme Doma.

Přepis titulků

Staré duby teď leží v rašelině. Jilmy zatím skáčou, kde popel leží. Padni, pokud chceš, musíš povstat. Ruka se z mraků vynořuje. Drží graf. Rozšiřuje se. Zasévač semínka světla.

Prasničova kutna sovy, která je v ložnicích Defmuta. Po noci nosící slovo Nuahů. A po noci tvořící Mehy. Přitulit se k chráněnému hrnci. Pu Nuseht, lord povstání, v tamtomsvětě Ntmaplina. Nejtriumfálnější řečník. Matka mola. Ukážu její slova v mase. Ze všech divných věcí, které ani v tisíci zlých představení zvracení a nehezkostí, ani v nápadech a divných zvratků z hrobů, musí nastat hráz a dutost.

Nejneúnavnější žijící život. Být jednou látkou, stávající se proudy. Celistvý. Vyřčený. Řečněný. Slézt z postele. Jeskyně kufru.

A svatyně. Ona. Zlatý tón. Rozložená značka dobře obnovenému nebi. Těm, kteří vládnou ohni. Ano! Arcthuris přichází. Být slovo nezačátečnické.

Skrz přechodné vesmíry. Skořápka dodávaného kiltu, opět-kilt. Se znovu příbuzným. Zvolili jsme tě, špinavý anděli. Samosprávný balzám. My - zajímavý shluk. Tě zřítím. Marganova cesta z té naší po západu.

Skořápka dodávaného kiltu, opět-kilt. Skrz diamant vytvořený až do světla, zatápěním světla. Skrz diamant vytvořený až do světla, zatápěním světla. Vedli nás naděje, ale honili mě. Začala jízda. Začala jízda. Začala jízda. Začala jízda.

Proces cestování. Proces cestování. Kal jeho směr mezi hřbitovem Somnionie. Hřbitov Somnionie také musít spát.

Nech spát. Padni, pokud chceš, musíš povstat. Padni, pokud chceš, musíš povstat. Padni, pokud chceš, musíš povstat. Markst www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To je úžasná šílenost, až vedle nich Sikth vypadají jako docela normální skupina :)

42

Odpovědět

Tak tohle nedávám

44