84 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:78
Počet zobrazení:4 709
A máme tu pokračování idiotů na internetu s příhodným komentářem od joeybtoonze.

Přepis titulků

Koukejte na to. Představte si, že zastavíte u nehody a začnete tančit a natáčet se u toho. Co to jako je? To má na konkurz do pořadu Stardance pro degeny? Kam půjdete příště, dámy? Na jipku? Půjdete tiktokovat na jednotku intenzivní péče? Těmhle by to nevadilo. Božínku! I ty si všimly příležitosti získat pozornost internetu tím, že své nejnovější video na TikTok natočí těsně po své bouračce.

Hele, udělaly z toho i taneček. Co za taneček vymyslí příště? Topící se taneček? Taneček s mrtvicí? Co bude dál? Selfíčka s hořícím domem? Tak nic, to už tu bylo. Pohřební selfíčka? No tak nic, to už taky. Holocaustová selfíčka? Víte, co ale nikdy neuvidíte? Aby se tihle lidi fotili uvnitř hořící budovy, uvnitř zapálené trouby.

Za to by byla kupa lajků. Jen ne od jejich publika. Promarněná příležitost, jak se dostat do pekla a být první, co udělá TikTok z očistce. Beztak tam mají internet. Však ho tam taky vymysleli. Co to s touhle generací je? Překlad: Xardass www.videacesky.cz

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

No je tu vyjebaný konzum. ľudia preto aby sa zapáčili urobia všetko. Vidia v tom peniaze

124

Odpovědět

Myslím, že tady asi nejde o peníze (nejsem na to odborník a nevím, kolik člověk potřebuje fanoušků, aby z toho mohl něco vytřískat), spíš to dělaj, protože "tohle se teď dělá a je to fkn kůl".
Když budeš vyprávět, že jsi viděl autonehodu a nedejbože při tom i někomu pomohl a nestaral se jen o sebe, tak zřejmě budeš ve společnosti podobnejch narcisů velmi nudnej patron a nepozvou tě na žádnou fkn kůl párty a nebudeš se moct přetahovat s ostatníma, kdo je v království zdejším nejkrásnější a nejdůležitější.
A to je hroznej prům(s)er!

10