92 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:400
Počet zobrazení:7 125

Dnes se můžete podívat na další várku nepovedených záběrů z britského sitcomu Black Books.

Přepis titulků

2. série srpen - říjen 2001 Ne. Ne. Možná. Ne. Ne. Vedoucí prodeje v obrovském obchodním domě. Moc práce.

Kosmetička na výletní lodi. Moc lodí. První věta. Ano. To všechny ty barvy tady. Rozptýlily mě. Pojďme něco dělat! Co kdybychom někam šli na nedělní oběd? - Tak jo. - Kdy? Kam? Co je?

Co to mělo být? Jen jsem byl nadšený. Tohle je pro tebe obtížné období. Možná bys měla vyhledat odbornou pomoc. Myslíš, že bych měla zajít za... Aha, tamto. Ano, ano. Už si vzpomínám. Nesnášíme tu knihu! Jen se podívejte.

Podívejte se. Nejsou rozkošní? Ne! Ne! Ne! Ne! Ne! Tak jo. Pan režisér se ptá, jestli za to může ta kniha. Vážně potřebuješ tyhle? Co mám říkat? To proto by měli řídit školy. Učitel tam stojí, řekne číslo a nakreslí tam klikyháky...

Haló. Promiň. Nelíbily se mi ty tvary. Nelíbily se mi tvary těch čísel. Co s tou librou navíc udělám? Koupím si další akr půdy. Pořídím si... Kurva. Mohl bys to zkusit, ale... Bude to v pohodě.

Na co to je? Proč jsi to udělal? Promiň. Sex! Sexy sex! Tak jo. - Pro nájemníka cokoliv - Až... Chceš mě vidět i zezadu?

Neříkej jí "ta holka". Mluvíš o ženě, kterou miluji. Proč ten telefon nezvoní? To stačí. Pojď, Manny. Jdeme do hospody. Ne, nebudu se obtěžovat. Jsem... Do háje. Co to děláš? Přestaň. Nezlob.

Zlobivej telefon. Na co se to koukáš? Stop. Do prdele. Pro tebe už nikdy hrát nebudu. Když se to ty můžeš... Pardon. Zasranej...

Ano. Ano. Ano. Ano, ano, ano. Do prdele práce. Já se na to... Dobře, můžeme to zkusit znova? - Co chceš? - Deset liber. Potřebuju si vzít taxík na večerní kurz.

Večerní kurz? Co tam děláš? Doufám, že máš na sobě svoje chlupaté botičky. Jo, nebyl to moc dobrý nákup. Ta rodina, co jsem našla. Poznala jsem je, stala jsem se jednou z nich a teď se jich chci co nejrychleji zbavit. Jo. Mohl by mi prosím někdo podat ubrus?

- Jo, ubrus. Mohl by mi někdo prosím podat nějaké maňásky? Ta rodina, co jsem našla. Poznala jsem je, stala jsem se jednou z nich A teď se... Omlouvám se. Měli byste vidět, jak se tváří. Chceš to zkusit bez něj? Je to napsané tady v účetní knize. Williams...

Takže, pane od informací, jak se jich mám zbavit? Dobrá, co tohle... Zavolám Gusovi. Ten to všechno vyřeší. Věř mi. A co já? Vážně, Manny, jestli mě vyhodí... Omlouvám se. Omlouvám se. Kdo je Nugent? To se nedozví, pokud ji nenecháš jít do té práce.

Do jaké práce? Do jaké práce? Co na tom bylo špatně? Ahoj, Gusi. Už dlouho jsme si nepopovídali. V kolik tě pustili? Ne. Sakra! V kolik tě pustili? Obvykle nás pouští z vězení v půl čtvrté.

Trefa. Mám s sebou vzít tohle? Řekni, kdo strádá teď? Pošlete sem fanynky. Jak to myslíš, že už tam nejsou? To si děláš srandu. Dej vědět, až napíšou. Už nám zbývá jen jedna láhev.

A nic si z toho nedělěj. Život na cestě... Mám absurdní práci. Je prostě... Je to na nic. Chce to víc máty! Manny, už je ta polívka ve tvaru věže? To je poleno! To je poleno! Spadlo to. A až budeš mít přitelkyni, dostaneš ode mě doporučení.

Budu pro tebe lhát. Řeknu, že jsi normální. Dobře. Platí. Překlad: qetu www.videacesky.cz

Komentáře (13)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Nefunguje...škoda :( (je jedno který model)

00

Odpovědět

Už zase funguje :)

00

Odpovědět

nevim ale, proc tam sou 2 zabery ktere potom pouzili normalne do serialu ?? ( vareni, kdyz manny pije vino ) :D

211

Odpovědět

Všichni tři herci jsou prostě úchvatní, doufám, že Dylana jednou uvidím naživo :-D Black Books na Hrad :-D

220

Odpovědět

Tymto a Billom Baileym ste mi definitivne zlomili srdce. Dakujem.

191

Odpovědět

Bože, nepovedené záběry jsou ta nejméně vtipná věc všech dob...

1865

Odpovědět

Škoda, čekal jsem HIMYM :))

1856

Odpovědět

super serial. super rada. super herci. super povedene zabery. super nepovedene zabery.
Co vic si od komedialniho serialu prat :D

183

Odpovědět

V tom případě, tvoje srdíčko za chvilku pukne. :-O

184

Odpovědět

A prosím, nedávejte mi palce dolů, strašně mě to bolí na srdíčku :-*

1888

Odpovědět

Sice mám rád britský humor, ale tohle mi nesedí, přijde mi to strašně umělý + mrtvolný smích publika v pozadí.

1997

Odpovědět

10*

186

Odpovědět

Můj nejoblíbenější sitcom :))))))) Doporučuju se kouknout od začátku do konce zažijete nejlepších 11 a půl minut života :DDDD

189