91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:587
Počet zobrazení:8 956
V dnešním filmovém okénku se podíváme na povedené nepovedené záběry z povedené fantasy komedie Princ a pruďas.

Přepis titulků

Klapka počtvrté. Překlad: somerset www.videacesky.cz - To je úchylné. - Opravdu nechutné. Teď aspoň všichni víme, jak se při tom tváříš. Není to perfektní, ale jestli je to... Není to perfektní, ale jestli... Není to perfektní, ale jestli je to... Co to kurva...?

Znám ten pocit velice dobře. Pálí mne v mém bobrovi už ode d... Pálí mne v mém bobrovi... Pálí mne ve slabinách ode dne... Ne, to je taky vtipný. Kurva. Jediné, do čeho se ty vozy chytí... Vozy.

Kozy vozy. Píchni mě do zadku. Pohleďte... Hlava Leezarova! Pohleďte... Vyfoukni trochu kouře. Nemůžu se dočkat toho píchání do řiti. Ano.

Nemůžu se dočkat toho řiťopíchání. Lechtání na zadku... dokáže vylepšit pořádnou kuřbu. Ano. Cílem tvé výpravy je zabít Leezara? Bez šance, co? Právě teď tě nesnáším. Jeho matky seslaly smrt na hlavy mých bratrů.

- Nech toho. - Kurva. Proč, proč, proč? Tak jo. Nejde mi to. Začíná mi splaskávat. Vem si viagru. Nikdy v našich... Krucipísek, jak to bylo? Musím chytit tlupu loupežníků a jednoho po druhém je oupálit. - Oupálit?

- Oupálit. - Zaživa? - Zaživa. - Jsi v pořádku, bratře? - Hned, jak si šlehnu glycerinu, začnu brečet. Chci po tobě jen to, abys byl s námi gay. Chci po tobě jen to, abys byl se mnou a otcem gay. Chci po tobě jen to, abys byl se mnou a otcem gay. Na naší výpravě nás potkala tragédie. Leezar byl zaj... Sedí na tobě vosa.

Bodne tě. Máš ji přímo na hrudníku. Zmrde. Podívej se na něj. Je to zabiják. Našťouchá ti večeři. - Víš ty vůbec, co to znamená? - Nemám tušení. Že ti roztáhne nohy a ojede tě do řiti. Páni. Už je to dlouho, co jsem někomu kouřil penis. Tak vykuř můj penis.

Kdybych ji přemohla, kletba by... Kdybych ji přemohla, kletba by... Kurva. Z oka mi vytekla slza. Tahle slza se proměnila v led a já si ji ponechal. Možná bys měl větší šanci, kdybys mu uřezal šulina. - Cože? - Jako fakt? - Jako fakticky fakt. Proč jsi to sakra udělal?

Vždyť jen tak pobíhají kolem dokola. Utíkejte, koníčci! Navrhuji ti vzdát se, než dorazí otcova... Až Simon doručí... Jo. Vím, co tu provádíš. Tohle je na hlavu. Tak fajn.

Ach bože. Díky. Naše mohutné svaly tě ochrání. Já nemůžu. Tak fajn. Naše mohutné svaly tě ochrání. Ochráníme tě. - Nikdy jsem o tobě nepochyboval.

- Nikdy jsem o tobě nepochyboval. - Toto bude poslední zkouška. - Toto bude poslední zkouška. - Já? - Já. - "Já" s otazníkem. - Já s otazníkem. Zapomněl jsi, jak jsem vyměnil naše zapadlé vesnice na jihu... za naše nádherné vinice. Jak bych mohl zapomenout. Nebyly zapadlé. Byla to komunita složená z řemeslníků, umělců, výtvarníků a dalších nadaných lidí.

Byly plné Mexičanů! Plné čeho?

Komentáře (51)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

a to ma byt vtipne?

23

Odpovědět

Klidně se z toho můžeš rozbrečet. To už je na každém, jak si to přebere.

00

Odpovědět

Video opět nefunkční :D

220

Odpovědět

A opět funkční :D

20

Odpovědět

Video opět funkční.

214

Odpovědět

mohlo by se to reuploadnout prosim ? :)

200

Odpovědět

to je reálnej scénář nebo to jsou improvizační frky herců??? :D nejvíc jsem se u toho totiž nasmál..

201

Odpovědět

Ten chlapek ve 04:35 hraje Tywina Lannistera v Game of Thrones. Dokonce uplne stejnym zpusobem.

190

Odpovědět

Mnam Zooey a Natalie v jednom filmu :D

190

Odpovědět

Btw. Nojby.bloger.cz teba poznám - ty si maskot klubu neurotických panicov

190

Odpovědět

Hovorte si čo chcete, kto chcete... tento film bol tou najlepšou komédiou za posledných X rokov. Originálne, oddychové a možno to nie je film na úrovni filozofickej teórie intencionálnej relacionality, ale kvalitne to pobaví a o to (aspoň pre mňa) v komédiách ide.

235

Odpovědět

Fantasy film, který se odehrává ve starověku a točí se jen okolo sexu se spoustou "sprostých" výrazů a jako hlavní tahák se představuje opěvovaná Natalie Portman(jen tak pro zajímavost - ve filmu Černá Labuť netančí ve skutečnosti ona, ale profesionální baletka)...tak tohle může zafungovat jen u teenagerů. Za zhlednutí stojí jen díky Damianu Lewisovi.

1921

Odpovědět

Tenhle film jsme viděla už před nějakou dobou a musím říct že je to hrozná kravina :D Ale stejně jsem si ho pustila podruhé. :)
Ohledně tohohle videa, ani se jim moc nedivím, že jim některé scény dělaly takovéhle problémy :)

190

Odpovědět

hodnotenie 9.2 ? :D no ok.... k videu slabe,ale stale lepsie ako samotny film ten sme si zapli s partiou a v polke sme to od samej srandi radsej vypli...
btw. preco talentova herecka ako Natalie hra v takej p.icovine fakt nechapem

1918

Odpovědět

Tengron: Ale nejspíš se u toho dobře bavila :)

190

Odpovědět

hmm...trosku me zklamalo, ze Natalie Portman hraje ve filmu, ktery je v podstate jen o uchylnych sexualnich narazkach...

1910

Odpovědět

konecne zooey v dobrym filmu

182

Další