93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:750
Počet zobrazení:8 179

Jelikož u vás sklidilo Nickovo video Bez rukou, bez nohou, bez starostí veliký úspěch a plno z vás v komentářích psalo, jak vás Nick svým přístupem k životu namotivoval, rozhodli jsem se pro vás přeložit ukázku z jedné jeho starší přednášky. Uvidíte, že i přes jeho handicap si užívá života, hází jeden vtip za druhým a video také přesvědčí všechny, kteří naprosto nesmyslně psali, že se jedná o nějaký fake a že mu určitě nic není, o opaku. Společně se ScreaMasterem a scr00chym jsme pořádně zapracovali a přinášíme vám nejdelší přeložené video, které u nás na stránkách najdete. Ukázka z přednášky je totiž dlouhá téměř 23 minut. I přesto, že je to jen sestřih a na konci je video dost náhle useknuto, věřím, že se vám bude líbit a některé z vás třeba nabudí natolik, že budete chtít vidět Nicka Vujicice naživo. Určitě vás potěší informace, že Nick už příští týden zamíří do České republiky a na Slovensko a bude přednášet hned ve třech městech. Zde je rozpis jeho přednášek: pátek - 10. září 2010 -- Praha - Kongresový sál TOP HOTEL Praha, Blažimská 1781/4 sobota - 11. září 2010 -- Bratislava - Kongresové centrum ISTROPOLIS, Trnavské mýto 1 neděle - 12. září 2010 -- Brno - Laser Show Hall Hotel Bobycentrum, Sportovní 2a Více informací o přednáškách včetně registračního formuláře najdete ZDE!

Komentáře (69)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

nefunguje

190

Odpovědět

pred par dnami sa ozenil

181

Odpovědět

Tak strašně lituju, že jsem ho nemohla vidět :(

181

Odpovědět

http://www.tv7.cz/?vid=1062

Z
přednášky v Brně 12.9.2010

180

Odpovědět

Tak co lidi, viděli jste už někdy tak dobrýho? Je bezva že nekdo pořád jen nefnuká jak je k nemu život nefér co? Je bezva že je někdo kdo jen neknourá že je život děvka, ale ŽIJE!

200

Odpovědět

Ten chlap je neuvěřitelnej a věřím, že tím, že o tom takhle mluví, dost pomůže i ostatním.

200

Odpovědět

tak samozřejmě , že se obohacuje na lidech , je to komerční divadlo , s manáskem...ale já mu ty peníze přeju , někde je totiž utratí a tím pomáhá mnoha dalším , dává jim práci a pak , má co říct , ne každý z nás zažije to co on a nikomu to nepřeju , takže jeho pohled je pro nás ostatní velmi cenný a pokud to podá tak , že to někoho povzbudí , to obohacování si zaslouží

188

Odpovědět

Ahojte lidi nekto tady psal ze nick se obohacuje na lidech. Ale to asi nevide ze prispiva na rozvoj krajin 3 sveta ale to uz je nepoctatne. Nick je hodni clovek. Dokazal sa vyrovnat ze svojim hendikepem. Pomaha lidem kteri maji problemi a diki nemu sa snima vyrovnaju ako to tu uz napsal az ked nekto darujete 10% ze sveho platu tak muzete hodnotit a kritizovat.

180

Odpovědět

Tady je část rozhovoru s Nickem v češtině:

http://cs.christiantoday.com/article/australsky-evangelista-nick-vujicic-nepotrebuji-ruce-a-nohy-potrebuji-boha/17447.htm

201

Odpovědět

Obdivuju ho jako nikoho a po takovýhlech videích si uvedumuju že každá hádka s rodičema a nadávání na ně je uplne zbytecna protoze zivot je krátkej a meli bychom si ho užívat se všech sil a ne zneříjemnovat takovej blbostma jako je hádání se, prání se atd.

180

Odpovědět

Málo co mě tak dostalo po citové stránce jako Nickovo video!Obdivuji lidi,kteří mají chuť žít tak aktivně,i když jim to jejich zdravotní stav nedovoluje tolik jako zdravým lidem.Uvědomila jsem si,že vstát a jít dál se musí!!!!A dál mít radost ze života-vždyť je tak krátký.To co člověk dělá musí mít v srdci,aby měl sílu a chuť jít dál.
Jana

180

Odpovědět

beata.Kolko zdravich ludi sa len lutuje.Nick nasiel cestu a aj nás obdaroval zazrakom vidiet zivot čarovne.

180

Odpovědět

Mne osobne najviac pomohla a otvorila oči myšlienka: "Nepremýšľajte o tom, čo nemáte. Uvedomte si, čo máte." :) .. vďaka Nick :)

180

Odpovědět

Je to úžasný člověk. já jsem postižená, ale něco takového bych nedokázala. Ještě hodně úspěchů. A hodně zdraví.

180

Odpovědět

http://sigzero.blog.cz/ Přidávám odkaz na svůj blog, svůj poslední článek jsem věnoval Nickovi, rád bych byl kdyby někdo z Vás přidal komentáře k tomuto článku o něm.Děkuji :-)

180

Další