90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:819
Počet zobrazení:9 778
Dnes vám bohužel nepřinášíme nový díl Video Game High School, kterého se dočkáte v náhradním termínu. Tímto se omlouváme a doufáme, že vezmete zavděk novým videem s populárním komikem Jimmym Carrem. Tentokrát tu mám něco speciálního s tímto oblíbeným stand-up komikem. Nepůjde o jeho vystoupení nebo třeba o obyčejný rozhovor s ním, ale o část z britského pořadu TV Heaven, Telly Hell, kam si Jimmyho pozvali jako hosta. V něm nám bude především vyprávět o svém oblíbeném televizním pořadu. A jak asi už Jimmyho Carra znáte, rozhodně nepůjde o Receptář či Televizní noviny.

Přepis titulků

Překlad: Ninjer www.videacesky.cz Vítejte při sledování pořadu TV Heaven, Telly Hell! Už to začíná! Dnes se ke mně připojí komik, moderátor, herec, DJ, spisovatel a automobilový závodník. A kde si bere čas na ty ledové sochy nepochopím. Přivítejte Jimmyho Carra! - Dík, že jsi přišel.

- Rád. Miluju televizi. - Díváš se na ni hodně? - Moc. Kdykoliv v ní nejsem. Což není až tak často... Jsem téměř všude. Neštítíš se zrovna lidí. Jimmy Carr, výjimečně v televizi. Co? Daří se mi. Nejdřív pořad, který miluješ: Flavor of Love.

S Flavor Flavem. - Pověz nám o něm. - Je úžasný. V podstatě je to milostný příběh. Princ hledá svou princeznu. Ale také je to nejlepší reality show. Reality show na 110%. Pro ty, kteří o něm slyší poprvé - což je asi většina lidí - Zde je ukázka z Flavor of Love. Flavor Flav! Mám v bejváku 20 holek. Se všema dám rande a pokusím se najít tu pravou.

Je tak sladkej. Chtěla bych ho chytnout a... Jsem celej natěšenej. Jenom se mi nelíbí název. Lepší by byl: Coury a já. Všimni si, že tohle je 2. řada. V první měli 20 holek, z nichž zbyla jedna - Flavova láska. - Jenže pak překvapivě zjistili, že je to zlatokopka. - Vážně? A proto udělali 2.

řadu s úplně stejným formátem. Ale byli dost štědří při výběru holek. Jen hodili síť před Burger King. - Tak nějak to bude. - "Tyhle postačí." Tohle se stalo po 10 minutách v jeho sídle. Nebo jak mu říkají: V "bejváku". Holky přišly a hledaly si svou postel. - Tu si beru! - Ale nebylo dost postelí pro všechny. - Já tu byla první. - Nešahej na mě. - Nebul, blbko.

- Ty drzá... Bylo to jako.. Praštila mě! Klid! V mým bejváku se nervěte. Kolem mě musí bejt mír a klid. Pořád. "Mír" a "Klid" jsou jména dvou jeho holek. Úžasný je, že pokud máte rádi Big Brothera - a já ho miluju... Ale u něj je to: "19.

den. V domě vládne napětí." Tady po 10 minutách... Už se nahoře rvou. Neuvěřitelný. Jdou rovnou na věc. Protože berou zoufalejší lidi než u běžných reality show. A to je co říct. Tenhle klip jsi chtěl ukázat. Jde o vrchol pořadu. Popsat se dá asi tak, že předtím byl nedostatek postelí. Nyní je nedostatek záchodů. Jinak to říct neumím.

Po přípitku si říkám: "Co je to za ********* smrad v mým bejváku?" Jedna holka mi zmizela z výhledu. A pak se vrátila! Tvářila se... Něco tu smrdělo! Bacha... Tak moment, my tu nemáme psy... ....Se pokadila! Se pokadila! Prostě jsem to nevydržela.

Na mou podlahu! Úžasný. Chceš reality show? Tohle je reality show. Chvilku natáčet v hale, přijde "něco"... To je její jméno. "Sumthin". Vykaká se a jde nahoru. Měla by se jmenovat Fenolax. Ale tobě se to vážně líbí. Já kdybych to někdy zahlíd, tak: "Ježiši Kriste!"

Znáš třeba Ságu rodu Forsytů? Víš, co se mi líbilo? V ten týden bylo vyřazovací kolo. Ona zůstala. Někdo udělal něco ještě horšího. Tomu říkám reality show. V Británii jsme taky něco viděli. Kinga s flaškou vína. Ryby a červené víno? Hnus. A pamatujeme si to dodnes.

Tady jsme měli prvních 35 minut a viděli jsme rvačku a vykálení se na podlahu. A je to čím dál lepší. Je to geniální. Víš, za co ji nakonec vyhodili? Myslím, že šlo o násilí během večírku. Vrazila hodně lidem. I já bych řekl, že toto není dívka mých snů. Když zfackuje vše, co se pohne.

Takže ne kvůli tomu, že se pokálí, když mluvíš dýl než minutu. - Rád bys byl v takovým pořadu? - Pracuji na tom.

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Ta reality show je jako slovenská verze Farmář hledá ženu :)

310

Odpovědět

Lidi nemáte někdo odkaz na toho Flavora, kde se nato dá kouknout nebo stáhnout. Musim to vidět :D :D :D :D

201

Odpovědět

Odpovědět

A máte už ten náhradný termín??? Aspoň sa ozvite či nie ale áno a ak áno tak kedy... ďakujem

200

Odpovědět

Ach boze, ti Americani sou jeste blbejsi nez sem si myslel...

2213

Odpovědět

Není nad jeho drzý řeči k publiku ..Tohle mně přišlo slabší :)

187

Odpovědět

Prosím kdy je ten náhradní termín pro : Video Game High School ? Děkuji...

194

Odpovědět

Jestli nechceš čekat, tak tohle je jejich oficiální stránka, včetně všech dílů. http://www.rocketjump.com/?video=vghs-episode-9 Bohužel je to bez titulků, ale nemyslím si, že je až takový problém tomu porozumět :)

182

Odpovědět

Celou dobu jsem přemýšlela, jestli ta reality show je nebo není nahraná :D to přece není možný! :D

211

Odpovědět

Daaaamn maaan :-D Trošku hardcore reality show:-D

200

Odpovědět

"Jedna holka mi zmizela z výhledu. A pak se vrátila!" hotovo :D :D

190

Odpovědět

jak si proboha ten blb ve zlate vikingske helme a hodinama na krku vydelal ve triceti na vilu? :D
Asi nejakej rapper, jinak to nechapu...God bless America !! :)


Bylo by super udelat neco podobnyho v česku... koncept stejny, jen nazev bych zmenil na "Dežo hledá ženu" :D

214

Odpovědět

Byl členem kultovní hiphopové grupy Public Enemy.

220

Odpovědět

+Ninjermimochodem ten měl třicet, před bezmála třiceti rokama.. :D

00

Odpovědět

a co takhle přeložit pár dílů toho pořadu, který Jimmy doporučuje.. já bych se koukal :D

227

Odpovědět

A mě to "hrozně" mrzí....:D Díky! :)

183

Odpovědět

Dík za tip na TV heaven telly hell, Britové mají ty nejlepší televizní programy.

195

Odpovědět

Ufff, nemálo jsem se lekl, že dnes neuvidíme ANGRY VIDEO GAME NERDA...

1824

Odpovědět

Můžu se prosím zeptat, kdy bude ten náhradní termín?

187

Další