93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:913
Počet zobrazení:9 839

Tato óda je vtípek, který vymyslel americký hudebník Ben Folds za použití populárního komunikačního nástroje nazvaného Chatroulette. Chatroulette je internetová stránka umožňující náhodně vybrat jakéhokoliv člověka na Zemi a spojit ho s vámi pomocí webkamery. Merton je tajemná osoba (někteří lidé si myslí, že Mertonem je ve skutečnosti Ben Folds sám), která se proslavila improvizací na piano a komentováním náhodně vybraných lidí. Ben Folds tento nápad dovedl k dokonalosti před dvoutisícovým publikem při koncertě v Charlotte.

Přepis titulků

www.VideaČesky.cz Překlad: Brousitch NOC PRVNÍ CHARLOTTE, SEVERNÍ KAROLÍNA Objevují se zde sprostá slova, ale vystřihli jsme všechny penisy. Jsem smutný. Jsem smutný. Přišli jsme tě rozveselit. Nebuď smutný.

Nebuď smutný. Dva tisíce lidí tě přišlo tady v Charlotte rozveselit. Ahoj, pane bez trička. Jakpak se dnes máte? Máte tam horko? Váš partner se odpojil. Znovu připojuji... Připojeno, můžete hovořit. Je tam zpráva na bílém kusu papíru.

Co je tam napsáno? Je tam vůbec někdo? Ukaž tvář, pokud tam jsi. Tak dobře. Neumím číst šikmo. Musím hrát mollové akordy. Musím číst šikmo.

"Pokud natočíš hlavu, vyhrál jsem." Vyhrál jsi. Vyhrál jsi. Můžeš nám napsat svoje jméno? Chceme ti zazpívat píseň. Jestli chceš píseň, tak nám napiš svoje posraný jméno.

Bobby. Ach, Bobby. Bobby rád hraje hry, ve kterých vyhrává. Doufám, že vyhraješ víckrát, než pitomec hrající na piano pro 2000 lidí v Charlotte. Bobby. Bobby.

Bobby. Bobby. Bobby. Bobby. Vyhrál jsi. Dobře, ještě jeden a potom... Sedím si tu a hraju na piano. Jakpak je, kámo?

Vypadáš uvolněně. Máš koleno, které je větší než ty. Je to koleno? Asi to bude koleno. Může to být... tvoje péro. Já vím, že se všichni náramně...

Hej, kámo. Sedíš si na toaletě. Sedíš si na toaletní míse. Hej, Bame. Sedíš si na toaletě s ruličkou papíru. Kouknu se a ty tam jsi. Bam je zpátky. Zpátky s toaletním papírem. Hej, Bame. Na míse.

Všechno ti vychází podle plánů? Je dobrý být obyčejný Bam. Doufám, že jsi snědl všechny svoje otruby, Bame. Cizinec: mám vás rád lidi Taky tě máme rádi, Bame. Vyčisti si svoji mísu, Bame. Bůh žehnej Bamovi. Na koho čekáme?

Na koho čekáme? Někdo nás otravuje. Tak čekáme. Můžeme hovořit s mužem ve tmě. Mužem ve středním věku, sedícím ve tmě. Jen abys věděl, tak už můžeme hovořit. Chystáme se tě přepnout, divnej zkurvysynu ve tmě.

Až odsud zítra odejdu.

Komentáře (46)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Neskutecny jak tu maj temer vsechny komentare stejnej pocet lajku 8)

00

Odpovědět

prečo som ja nenašla nikoho s takýmto humorom na chatroulette?..keď som tam bola ja, tak si tam buď chlapi držali svoje náradie, ženské ukazovali svoje prsia alebo som tam mala výzorovo normálnych ľudí ktorí boli strašný idioti...bola som tam asi pol hodiny a za ten čas som si tam normálne písala iba s 1 chlapom...a odporúčam ešte tieto 2 videá:
http://www.youtube.com/watch?v=V0-_sP1QA-8
http://www.youtube.com/watch?v=LD3FOvhbnG4

220

Odpovědět

Haha :D úplně vidím ten střih jak ve filmu kde následuje scéna jak všichni běžej na tu stránku kouknout na kozy

00

Odpovědět

velkej frajer :D jink chatroulette neni špatná stránka když se člověk nudí může si aspn dělat p***l z lidí co tam jsou :D

201

Odpovědět

80% na CHR jsou honiči, 15% jsou kluci co si myslej, že najdou holku a seznámí se, 4,9% jsou lidi co si chtěj udělat z někoho p***l, nebo hledaj někoho, kdo dělá to samý, a 0,09% jsou holky, který přepínaj i ty honiči, a 0,01% jsou holky, na který tam těch 95% lidí čeká, z těch holek 90% přepíná po zhruba 3 vteřinách. (*malym písmem pod čarou na spodu komentu: tyto údaje nelze statisticky doložit, ale kdo tam někdy byl, tak to potvrdí :) )

240

Odpovědět

Jednou jsem tam šla pulka lidí si tam honí, čtvrtka je tma, skoro čtvrtka jsou nějáký imbecilové a tebn zbytek jsou normální lidi :D Už tam asi nikdy nevlezu!! :DD Btw: Tohle je bomba! :)

200

Odpovědět

Jednou jsem tam šla pulka lidí si tam honí, čtvrtka je tma, skoro čtvrtka jsou nějáký imbecilové a tebn zbytek jsou normální lidi :D Už tam asi nikdy nevlezu!! :DD

200

Odpovědět

DOKONALÝ!!!!

200

Odpovědět

Tak to je paráda!! =)

200

Odpovědět

Tie melódie, čo hrá, sú z reálnych skladieb, že?

202

Odpovědět

K dispozici je nová česká chatroulette se nachází na adrese:
http://www.quierochat.com/chatroulette/?cz
šťastný
nový rok 2011

200

Odpovědět

ten je božíííí...

200

Odpovědět

hustarna

200

Odpovědět

dokonaleeee :D ... nesly by prelozit dalsiiii od nej ... (př.: http://www.youtube.com/watch?v=KuX-8g95EXQ&feature=channel ) kdyby to slo tak by to bylo supeeer . predem dekujiii :D

200

Odpovědět

joooj to bolo dobreee :):)

200

Odpovědět

ja sa poserem od smiechu na tom omegle zapnem a pozeram 6si tam ho..... a par fajnych bab ale o zabavu to stoji to za to :D fakt dobre

200

Další