83 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:705
Počet zobrazení:13 956

Máte rádi konspirační teorie? Slyšeli jste o Iluminátech? O tajné společnosti, která ovládá náš svět z podsvětí? Tak to se vám bude líbit tahle série cca desetiminutových videí. Zabývají se moderním hudebním průmyslem a podle tvůrce se umělci upisují právě iluminátům, jakémusi ďáblu. Zpěváci odkazují ve svých písních na satanismus, okultismus, smlouvy s ďáblem, nenávratnost cesty, na kterou se vydali apod.

V průběhu seriálu se autor zaměří na smrt Michaela Jacksona, problémy Eminema, úmrtí Tupaca Shakura, proměnu DMX a dalších lidí.

Seriál má zatím 10. dílů a další postupně vycházejí. Sám nevím, jestli tomu věřit, ale fakta, která jsou uvedena, jsou docela ohromující a něco na tom je. Takže prosím, neodsuzujte to hned ze začátku. Počkejme si, až uvidíme kompletní sérii. Potom můžeme začít diskutovat.

Komentáře (170)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

existuje tohle video ještě někde?

00

Odpovědět

Michael Jackson se nezaprodal Satanovy a co kdyz ty gesta jako parohac a podobne existovaly driv nez vznikl Satanizmus? To vas nenapadlo? Vladimir Putna

00

Odpovědět

ahoj nejde přehrát, zpraví to někdo? jsem moc zvědavá, díky

60

Odpovědět

Nejde přehrát :(

30

Odpovědět

Naprosto s tebou souhlasím abundancia. Jde vidět že něco chápeš. Mám takovou otázku ty jsi křesťanka? Já totiž také. Vím něco co většina lidí a křesťanský svět neví. Máš pravdu budou se jej povinně instalovat mikro čipy pod kůži. Je to takový typ značkováni ,který bude vědět přesně kde jste,co kupujete. Krátce obsahuje všechno i peníze. Což znamená že budete totálně kontrolováni jinými lidmi poslechněte si co říká Aaron Russo tady je odkaz: http://www.youtube.com/watch?v=KxT6v5Q6JWA . Tohle by mělo odpovědět některé otázky. Teď bych se chtěl zamířit na Vatikán. Vatikán není opravdu to co si myslíte bratři a sestry v Ježíši. Vatikán je přesně to před čím nás bůh varuje v Zjevení. Ty co neví co je Zjevení vysvětlím. Zjevení je poslední knížka nového zákonu v bibli. Tam při delším zkoumáním získáte pravdu a zjistíte že to o čem se tam obrazně píše je o Vatikánu a papeži. Papež je ta šelma o který se píše bibli předává se moc z papeže na papeže stejně jak se píše v bibli že se předává moc z šelmy na tu druhou šelmu. samozřejmě tohle je jenom 1% z toho tajemství co tam můžete najít. také se tam píše že ten co se vyzná si může sečíst. Co sečíst?? Samozřejmě známe jak si říká papež . Že je jediným co dokáže navázat kontakt s bohem. Latinsky se to píše takhle Vicarius Filii Dei. Víte že každé písmeno latinsky se dá uvést číslem. A co se pokusit dát celé jméno do čísel a sečíst jej. Jaký číslo z tohoto vyjde? Tady Odkaz: http://ultimaadvertencia.blogspot.cz/2009/12/vicarius-filii-dei-o-el-papado-un.html .
Jak jste si všimli vyšlo z toho 666 ,ale co to znamená? je to číslo neboli znak satana ,který se uvádí i v bibli. Nemůžu tady vypisovat všechno to by totiž byl článek přes 20 A4 ,ale nebojte v bibli ,kterou nám daroval bůh je všechno napsané. A nemyslete si že to co je uvedeno v zjevení ještě nezačalo . Je to už totiž v plném proudu ,protože už je tady 7 papež ,takže jak si určitě domyslíte 7 šelma která nebude moc dlouho vládnout. A až přijde 8 tak pak nastane NEW WORLD ORDER (nový světový řád). Já si to myslím.

Snad jsem aspoň někomu pootevřel oči .Ať víte co se to tu vlastně děje. já jsem dříve myslel že ta zjevení budou probíhat ,tak že o nich budu vědět a nikdy jsem nečekal že se mi to všechno děje tak dlouho před nosem aniž bych si všiml nějakého spiknutí proti lidem co věří v Ježíše a mají ducha svatého. Tak proto bratři konec je blízko a mnoha křesťanů o tom neví. Opravdu si nenechte dát ten čip a račí učiňte modlitbu pokání dokud můžete. Jen vám radím ,ale vybrat si je za vámi.

No vůbec to nejde odeslat snažím se jakkoli.. snad ted to půjde.

256

Odpovědět

Dobrý den,
srdečně zdravím všechny. Již včera jsem zaslala komentář, ale nezobrazil se. Tak píši znova. Zhlédla jsem všech 11 dílů. Včera nešel pustit desátý díl, ale našla jsem to na youtube. Ale dnes je odstraněn i jedenáctý díl. Lze to nějak obnovit? Asi těžko. Tento seriál je skvělý a pravdivý, ovšem nejde do hloubky, jen informuje. Chci více informací, takže budu hledat dále. Vím, že tohle všechno je pravda, že to takto funguje. Chci ještě upozornit na jednu důležitou věc - Od listopadu 2010 nám dává poselství k této době a k tomu, co se ve světě děje a dít bude, Ježíš sám. Namátkou vybírám pár vět z poselství č. 67 (17.dubna 2011):

"Probuďte se teď všichni. Podívejte se kolem a dívejte se vlastníma očima. Přestaňte se
pokoušet naznačovat, že svět je prostě uprostřed deprese způsobené stagnací v ekonomice. Protože to není pravda. Tito lidé budou kontrolovat každého z vás prostřednictvím globální měny a zadlužení vaší země. Žádná země se nevyhne jejich spárům. Prosím, dbejte mých slov. Vaše peníze budou bezcenné. Váš přístup k potravě a k jiným nezbytnostem bude možný jenom pomocí značky, identifikace, o níž jsem již mluvil. Prosím, prosím, nepřijímejte tuto značku, protože budete tak pro Mě ztraceni. Tato značka vás zabije, ne právě fyzicky, ale duchovně. Zůstaňte mimo tuto jurisdikci...."

Všechna poselství najdete na: www.varovani.org
Poselství je již téměř 600, ale opravdu doporučuji číst je od začátku.
No a teď jsem zvědavá, zda-li se můj komentář zobrazí... :-)
Mějte se všichni krásně.

193

Odpovědět

Zapoměl jsem dodat že tím samozřejmě nikoho nesoudím. Nesoudím katolíky ani pravoslavní nezáleží na druhu víry ,ale záleží na jedincích co věří a chtějí navázat osobní vztah z bohem ,aby se jej dostaly do nebe .Nevím třeba i mezi lidi z katolické víry se najdou lidi spasení od boha.

Náš všemohoucí bůh vidí všechno ví co je teď a co bude potom. Ámen

182

Odpovědět

Tohle píšu pro delfa ,který nechápe závažnost hudby ,které teď poslouchají dnešní děti! Naprosto věřím tomuhle dokumentu ,protože hudba mění podstatu lidského myšlení jak říkají v 11 díle. Odpovím na tvůj komentář. Že lidi nejsou tvůrčí?? Ale jsou a to všichni dobře víme. S tím že Vatikán je pračka peněz naprosto souhlasím ,ale abys věděl že v bibli je napsáno, napíšu to svými slovy ,aby to všichni krásně pochopily. Psáno je nevěřte Vatikánu. Upozorňoval na to Ježíš Kristus. A schválně kdo si myslíš že ukřižoval Ježíše Krista. To ta samá církev! Byly to ortodoxní křesťané. Ježíš na to upozorňuje hodně často. Řekněte mi něco ,když Iluminati se můžou nabourat do vlády a ovládat to tady ,tak proč by se nemohlo infiltrovat do křesťanství ,aby jej mohli pošpinit. Oni nechtějí ,aby se lidi zachránily. A proto by udělali cokoliv!
A náboženství ,který je povrchní není dobrý. Víra musí být duchovní a žádný uctívání Marie. pusinkovat její obrazy. Tím převážně myslím pravoslavní a katolíky. V bibli je psáno neklaňte se nikomu jinému než mě všemohoucímu bohu. ale když se lidé klaní předmětům ,tak mi to nepřijde správné. chyby jsou všude v tomhle světě záleží akorát jak proti ním bojovat.

Kdo se mnou nesouhlasí nebo ke mě má nějaké další otázky nebojte pište odpovím rád.
pravda je přece důležitá. :)

201

Odpovědět

blbost

2039

Odpovědět

Delfe, tys to asi nedokoukal do úplnýho konce.. bohužel to dává smysl, bohužel.. jak bylo řečeno, hrstka lidí, která úspěšně ovládá svět, je hrstkou těch nejchytřejších, nebo lépe řečeno nejchytřejších a zároveň nejvychytralejších a nejhůře smýšlejících lidí. Tu bys rozhodně neměl na prvním místě podceňovat. Oni moc dobře vědí, že mít 100% moc znamená ovládnout všechny oblasti našeho zájmu, ať je to zájem o přežití, o zábavu, o hledání smyslu bytí, cokoli.. Je pro ně jistě přední ovládnout sféru finanční, ekonomickou, protože za peníze je tu na našem světě naprostá většina věcí. Jenže problém je v tom, že ten maličký zbytek je sice maličký, ale nemusí být maličký svým zhodnocením v mysli lidí. Peníze jsou skoro všechno, ano, ale co hodnoty, myšlenky, zábava, věci, které si za peníze nekoupíš.. Oni vědí tam nahoře, ti rádoby osvícení, nevím teda čím:D, že nemohou ovládnout jen ten největší kus našich životů, tedy peníze, a doufat, že se, ať třeba jen čistou shodou okolností, neprobudí v našich myslích něco revolučního a nezahrozí lidská rasa globální revoltou, která by nemusela být vůbec motivována finančn ími okolnostmi.. Oni chtějí mít jistotu, že zahubí všechny možné spouštěče a iniciátory naší potenciální vzpoury, odporu, protiútoku.. Je to logický, navíc na takovým světovým řádu pracuje jistě lidí plno, nejen ta daná hrstka, která vše řídí.. a v extrému, když bychom pomysleli, že, dejme tomu polovina lidí na něčem takovém má svůj podíl, pak tato intelektuální vrstva, která má tu sílu a znalosti, jak nás dostat na kolena tam, kde by ráda, udělá pro to vše a nejspíš se jí to povede.. Pokud se jí povede nakonec člověka přesvědčit, že tu není žádné dobro, které by bylo kýmkoli reprezentováno trvale a vytrvalo ve svém boji.. Oni pomocí obvinění apod v jakémkoli průmyslu ukazují nestabilitu dobra a tím pádem i způsobují nestabilitu víry v dobro v nás samotných podvědomě.. je to humus, je mi zle, zajímalo by mě, co bude dál, za tísíc let.. bude to neúnosný humus? konec lidské rasy? bude to technická převaha, nebo snad zvítězí láska a krása a pravda?

191

Odpovědět

Celá tato série je jenom prachsprostým výsměchem toho, co se doposud vědělo o iluminátech!! Jediná věc kterou dělá je, že nehorázně zveličuje fakta, překrucuje pravdu a vyhledává věci tam, kde nejsou.

Proboha vzpamatujte se, lidem jako jsou ilumináti může být celý hudební průmysl absolutně u p****e. Tito lidé potřebuji ovládat médií jako jsou zprávy, noviny a politikou apod. Jak může vůbec vzniknout dokument o iluminátech a nerozebírat taková závažná témata jako Wall Street, burza, politika, 1984, finančnictví, fondy, JP Morgan, Goldman Sasch, dinastie Rockafellerů. NE !! Tento bude raději rozebírat Rihannu, Eminema, Jay-Zho, satana a boha .. ach bože, kam jsme se to dopracovali?!?

A to že n***i vyhazují penězi do vzduchu ... no bóóže, to je mi teda. Jaká je asi pravděpodobnost, že n**r bude vyhazovat peníze do vzduchu? To jako třeba strýček Skrblík také podepsal smlouvu s ďáblem? A to Ela Ela Ela .. tak se prostě tito lidé neustále opakují, protože nejsou jednoduše tvůrčí. Takových hlášek najdete tuny.

A že každý druhý hudební umělec je na drogách .. to je mi taky novinka. Kdo by taky nebyl, když je pod tlakem bulváru?

Proč si vůbec myslíte že se ilumináti musí zviditelňovat? Vemte si jako příklad Itálii. Kdo z vás ví, že tu v současnosti kompletně ovládá mafie? Hrstka? A pročpak? Myslíte si, že se tito lidé potřebují na venek zviditelňovat? Absolutně ne. A co satan? Tomu můžou akorát tak n****t na hlavu, protože největší spojenec tohoto zla je právě Bůh. Vždyť samotný Vatikán je největší pračkou peněz na světě !! Kdejaký kněz je jenom zasraný děvkař a celá církev slouží jenom jako prostředek pro manipulaci lidí.

Ohledně DMXe. To je mi taky ohromná novinka, že tento umělec se přiklání k bohu, když už od dob svého prvního alba skládá a zveřejňuje motlitby. Tu nejde o žádný výstřelek z posledních alb jako rezignace na nějaký rádoby ilumináty. Jeho recitace v Def Poetry Jam je 100% pravda, hudební průmysl je zasraná děvka, ale i tak není pořád důvod tento fakt zveličovat.

A Michael Jackson .. který zasraný bulvár by se prostě nesvezl na aférách tak ohromného člověka, jakým byl MJ?!? MJ byl natolik citlivý člověk, že takový tlak společnosti nemohl ustát, proto se zhroutil. Zhroutila se i Bohdalová, zhroutí se i Bieber.

To že hudební umělci mají jako oblíbenou nějakou filmovou postavu taktéž není záhadou světa. To by potom musel být Marpo synem satana :oD Například Nas v NY State of Mind zmiňuje "I'm like a Scarface sniffin' cokaine". A takových narážek na filmové postavy najdete tuny. Má to hnedka znamenat že máme prohlížet scénu kde Tony Montana šňupe asi tak deset kilo kokainu a vyhledávat symbol ďábla v kdejakém stínu na nerovnoměrnosti plochy?

Prosím Vás lidi, ať už jste si z tohoto dokumentu vzali cokoliv, nebuďte fanatičtí a mějte stále reálný pohled na svět. A hlavně Keep It Real !!!

2035

Odpovědět

to zase nekdo objevil Ameriku :D... kdyz lidem reknete... hele vsimej si toho a toho v textu... a driv si toho nevsimal... tak si toho mozna obcas vsimne, ale stejne mu to nic nerekne... clovek na to musi prijit sam, ze hudba neni jen o hudbe :)

191

Odpovědět

myslím že je ten seriál je dobrý způsob jak otevřít lidem oči....!

194

Odpovědět

Já myslel že zemřel na selhání srdce silným sedativem.=) =D

182

Odpovědět

Illuminati radi tvoria filmy s postapokaliptickým žanrom...

182

Další