79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:390
Počet zobrazení:3 574
Přichází pátý díl konspiračně teoretického seriálu a pomalu se přesouváme k osobnostem hudebního průmyslu. Byl Michael Jackson pedofil? Opravdu Tupac Shakur někoho znásilnil? A co DMX? Autor si trochu pospekuluje o třetí hodině ranní a uvidíme rozhovor s DMXem z vězení. Tak co myslíte? Vede tohle někam nebo je vše pouze vytrženo z kontextu?

Komentáře (116)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Dobry den, je mozne tyto videa zpristupnit, nebo to je z jistych duvodu zablokovano? Muzete je, prosim, zaslat na mail? Tuto serii jsem shledla asi pred 3 lety a rada bych si ji pripomnela. Diky, El.

10

Odpovědět

Souhlasím se STEVE. Kříž není symbolem Ježíšovy smrti. Je to symbol vykoupení hříchů všech lidí...Je to vlastně symbol podstaty křesťanství. ---> Ježíš zemřel za všechny lidi.

180

Odpovědět

Vlastně - vůdce všech andělů není Gabriel, ale Michael... Jen tak pro pořádek

180

Odpovědět

S tim křížem jako symbolem ježíšovi smrti je blbost! Ten kříž nesymbolizuje jeho smrt, ale jeho muka, která musel prožít pro křesťanství.!

180

Odpovědět

Já myslel že zemřel na selhání srdce silným sedativem.=) =D

180

Odpovědět

Stačí si přečíst například o DMXsovi v současnosti a je hned vidět, že se tak úplně neřídí svých slov v tomto rozhovoru a skutečnost je taková, že zůstává ve vyjetých kolejích...

180

Odpovědět

Preco prave tento hudibny zaner?? pre tych ktory to nepochopili alebo si nevybrali to co mali si treba uvedomit e je to masovy produkt !!! je to vsade okolo nas.. najlaksia manipulacia.. a zachyti to najsirsie okolie.. nemusia vsetci, staci vacsina.. alebo je to blud. neham to na kazdom jednom z vas. ja som to pochopil. :(

181

Odpovědět

Je to určitě velmi zajímavé. Velmi pěkně atmosfericky udělané a všechno je to zpracované do úžasného smyslného kontextu :) Nicméně si myslím, že je to všechno čistá sugesce :) Všimli jste si, že se to všechno motá kolem amerického hip-hopu? :) Co takový Black nebo Death Metal, ve kterém se většinou zpívá o satanismu? :) Sám mám kapelu a mám i vlastní hudební sólový projekt. Logo mého sólového projektu je drak obtočený do S-íčka (pokud bych chtěl manipulovat s lidmi, řeknu S - jako Satan, a všichni v něm začnou tohle vidět). Jinak hlavu, ten dráček, má skoro totožnou jako ukazovali, v jednom z tohodle dílu hlavu Rainmana v klipu od Rihanny. Myslím, že pokud bych byl Američan a s velmi nepravděpodobnou představou, že bych vyletěl do příček hitparád, by se třeba ten můj dráček dostal do tohoto seriálu se slovy "podívejte se blíž" .... není to chlouba ani nic jiného - je to pouze příklad ;) Pokud bych chtěl, aby někdo něco v něčem viděl a budu velmi přesvědčivý, jsem si jistý, že ten dotyčný to v tom bude vidět :) ... pamatuji si, že kdysi se vykládalo, že v nahrávce předčítání bible pozpátku je slyšet poselství ďábla - nebo něco v tom smyslu :) a pokud vám tohle něco řekne, budete to mít vsugerovaný tak, že i když to tam není, tak to tam uslyšíte - a tenkrát tisíce lidí, ztratilo víru a byli i horší případy :) Hudba je o tom, co člověk sám chce - a ne o nějakých nadpřirozených silách :) Konkrétně s těmi symboly v klipech a textech si myslím, že to bylo tak (tak jak to bývá) - jeden s tím přišel, ostatní kopírují ... a takhle se to vyvíjí dál a dál :) Je to můj názor :) já osobně tomu nevěřím - nic méně ale nezavrhuji pravdu :)

1810

Odpovědět

Jako na uměle vykonstruovanou nepodloženou teorie se na to dobře kouká, ale pořád je to jenom velká kupa demagogie. Taky nechápu, jak bych měl bejt ovládanej, jsem nevěřící a mám v řiti nějakýho boha nebo satana.

180

Odpovědět

vsetko co sa tam pise je na 99% pravda..vsetko dava zmysel a ma suvislost...dementi to nepochopia :) bodka

189

Odpovědět

david: hele, nenavážej se do nich jen proto, že nejsou tak naivní jako ty. elvis žije, viď?:-)

181

Odpovědět

vidim že pro většinu je to moc velké sousto a hlavička prostě nestíhá.. a než se začnete koukat na tuhle minisérii měli byste se trochu předvzdělat v oboru NWO a ilumináti..jinak moc zajímavé

181

Odpovědět

jo tak si nevěřte ! vy vypatlané hlavy z fuckbooku !! běžte si radši komentovat statusy magoři !! postižené hlavy ! proč asi se říkalo i čipech do těla..(prý proti unosům děcek a tak..)jo tomu si věřte no !! ale je to jenom proto aby měli všechny pod kontrolou věděli kde kdo je a co dělá..PŘEMÝŠLET !! neuškodilo by vám to !

183

Odpovědět

lidi tomuhle někdo z vás věří??? :)) Příjde mi to jako nějaká parodie :)

1810

Odpovědět

Zajímalo by mě, proč se vždycky všude určuje Gabriel.. Jo.. podle křesťanství je nejsilnější, nejznámější a vůdce... ale podle všech ostatních vír je hlavním archandělem Michael.. a podle Pravoslaví dokonce jediný... A navíc.. Satan je taky archanděl, ale to hodně lidí ani nezajímá..

180

Další