71 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:398
Počet zobrazení:4 311
Nyní se začneme přesouvat k Michaelu Jacksonovi. V dnešním díle se ještě podíváme na numerologii, význam některých čísel a co znamenají pro Ilumináty, mrknem se na úmrtí některých umělců a nakonec se podíváme blíže na cenzurovaný videoklip Michaela Jacksona. A co vy? Měli jste Jacksona rádi a poslouchali jeho hity?

Komentáře (186)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

no zemřel na selhání srdce, depresemi a nespavostí budete trpět i vy, když se vás ústavičně bude někdo chtít otrávit, např. jídlo pití atd. krom neustálé diskreditace. Ten rádoby lékař mu podal dávku sedativ při vědomí, ta další dávka následovala ve spánku, kdy už se Michael nemohl nijak bránit. Těžko by chtěl a nebo řekl až budu spát dej mi další dávku. To je padlý na hlavu nemyslíte? Prostě byl zaplacený ze strany iluminátů, ze stran vlivných. Rozhodně když zabijete někoho hodně slavného, nepůjdete jen na 4 roky.

00

Odpovědět

Proč mi nejdou spustit všechny díly Odhalení hudebního průmyslu? Pomozte prosím. :)

190

Odpovědět

Hluboce jsem nad tím přemýšlel, ale tyto údajné démonické a numerologické jevy objevující se v těchto videoklipech je jen smyšlenka (např. pro vyšší publicitu a podobně).
Jacksonova píseň a klip Black or White je proti rasismu, KKK znamená Ku-Klux-Klan, ale je samozřejmé, že tvůrci videa z toho chtějí udělat senzaci jakoo že z G udělají 6.

188

Odpovědět

V každém případě to je zajímavý seriál a zajímavé poznatky, ale ten klip který se tu popisuje není Black or White ale The Way You Make Me Feel a viděl jsem i ten závěr který se tu popisuje a vyšlo to i na dvd.
To že byl pedofil, tomu jsem nikdy nevěřil. Jen mě štvali jeho plastické operace, škoda jeho nosu, to se trošku neshoduje s tím že "bělal". Zbytečně si dělal ty úpravy. A myslím si že když ho chtěli odstranit, tak měli využít situace kdy o něm nikdo nevěděl a skrýval se v Asii. Zabít ho při comebacku, to bylo přece hloupé, udělali z něj nesmrtelnou legendu. A to je divné. Kdyby ho odstranili tehdy kdy nic neplánoval, asi by takové haló kolem něj nebylo, odešl by tiše. Takže nevím, nevím.

186

Odpovědět

Bububu, trocha som sa pohral s dátumami slávnych ľudí (väčšinou chemici).
Niels Henrik David Bohr 18.11. = 11
Anders Celsius 25. 4. 1744 = 11
Marie Curie-Sklodowská 4. 7.= 11
Christian Andreas Doppler 17. 3. = 11
Wilhelm Carl Werner Otto Fritz Franz Wien 30. 8. = 11
Wilhelm Eduard Weber 23. 6. = 11
Johannes Diderik van der Waals 8. 3. = 11
Ernest Rutherford 19. 10. = 11
Náhoda? Nie, isto majú niečo spoločné s 11. septembrom ! Wake up ľudia, kto chce tak nájde blbosti hocikde...

186

Odpovědět

Já myslel že zemřel na selhání srdce silným sedativem.=) =D

188

Odpovědět

Zrovna když sem čučel na to video, vyšel článek že Jackson měl na 11. září nasmlouvané několik schúzek ve WTC, takže kdyby nezaspal, mohl zemřít už tam (což byl možná jejich první plán)...

Nesnesitelná nespavost, která léta trápila krále popu Michaela Jacksona (✝50), jej paradoxně vyrvala ze spárů smrti. Zpěvák, který zemřel v roce 2009 na předávkování léky, mohl přijít o život už 11. září 2001, kdy do Světového obchodního centra (WTC) v New Yorku narazila unesená letadla.

181

Odpovědět

KKK je ku-klux-klan

180

Odpovědět

666 je Satanové číslo , pozrite sa na logo CERNu .....3 šestky
kto čítal knihu Anjeli a démoni....vie o tom svoje
Vy experti
KKK-KoKotKovia
Je tam až priveľa dôkazov a priznaní celebrít, aby to bol iba hlúpy výmysel!

181

Odpovědět

KKK Bych rekl že je Ku Klux Klan

180

Odpovědět

to jak se drží za koule znamená, že chce vyjebat s Rain Manem

180

Odpovědět

To je naprostá kravina, autor ví o Iluminátech asi velké kulové, Ilumináti je sdružení vědců, inženýrů.. osvícených, jen proto, že je církev ve středověku nesnášela, kvuli tomu, že se snažili posunovou vývoj znich nedělá satanisty... probůh!!! A teď ta hlavní věc, jak by se MJ se svou podprůměrnou inteligencí, bez vzdělání dostal do organizace učenců ?? Naprostá kravina!

187

Odpovědět

Prosím vás, dajte už Michaelovi pokoj. Za života si toho preskákal dosť - len pozrite na jeho choroby (vitiligo, lupus, rakovina, anorexia nervosa, to nie sú choroby, z ktorých sa vyzdravíte za týždeň), vždy sa okolo neho točili istí ľudia, ktorých nazvať inak ako pijavice ani nemožno. A dokázal toho veľa - zmenil hudbu, tanec, videoklipy, z ktorých robil krátke filmy, hotové umelecké diela. A paparazzi ho prenasledovali už od útleho detstva sliediac za nejakou novou klebetou, ktorú by mohli v ďalšom vydaní ich lacného periodika vytlačiť na titulnú stranu palovými písmenami. Viem, že tu sa akurát také veci nerozoberajú, ale potrebovala som to napísať.
Nech odpočíva v pokoji.

180

Odpovědět

ten jedenásaty september mi príde trochu prehnaný... neviem si predstaviť nejakého moslima ako hľadá plne kompatibilnú budovu podľa všetkých tých údajov aby dostal vždy 11 :D

182

Odpovědět

tenhle seriál se pro mě stal velkým zklamáním - čekal jsem opatrnou, analytickou studii o elitách řídících showbusiness a symbolice v hudebních textech a klipech, která není žádným tajemstvím, namísto toho se to záhy zvrhlo v totálně směšnou a naivní doktrínu jakýchsi popletených arabů, operující s naivní terminologií jako "zlí lidé řízeni ďáblem" a podobně, náboženská agitka pro pětiletý :) tomu, jak vše do sebe "nádherně zapadá", se racionální člověk může jenom vysmát - například datum je značně limitovaný 31 dny v měsíci a když tedy třicetina ze stovek a stovek interpretů skoná právě 25., neni na tom řek bych vůbec nic mystickýho :)) že se v Eminemově klipu 3AM inspirovaným filmovýma hororama vyskytuje krev a ďábelský rituály? Že jsou pologramotný gangsta černoši obviňovaný z drogovejch a násilnejch deliktů je snad důkazem snahy je diskreditovat? To snad zvládaj obstojně sami, ne? Sedmdesátiletýho Browna a neurotickýho narkomana Jacksona, oba zhuntovaný životem, bylo snad potřeba urychleně odstranit, byli někomu nepohodlný, se svýma skomírajícíma kariérama žijícíma jen ze sentimentu starejch hitů? Měli tu snad bejt do sto pěti, aby to nebylo podezřelý? Ztráta času sledovat tenhle škvár, bohužel :)

184

Další