72 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:395
Počet zobrazení:4 462
Dnešní díl se bude hodně motat kolem islámu, muslimů apod. Hlavně kvůli tomu, že velkou část zabere rozhovor s Jermainem Jacksonem - bratrem Michaela. A celkově dnes uvidíme názory jeho rodiny. Autor bude narážet na islám i ukázkou, jak se na něj obracejí známí rappeři. V příštím díle (prozatím posledním) už se od tématu Michaela Jacksona oprostíme, ale prozatím nám do komentářů můžete napsat, co si o Michaelovi myslíte. Záchranil by ho přechod na islám?

Komentáře (101)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Videli ste hlavu, alebo ženu, to je hlava Michaela Jacksona ...

183

Odpovědět

Taky jste tam ka konci toho na začátku viděli portrét? Hlavu.

180

Odpovědět

Ženský obličej..

180

Odpovědět

drew: Neřekla jsem, že jen věřící jsou morální, protože to není pravda. Znám plno lidí, kteří nevěří a jsou to skvělí lidé. Víš, je špatné, že máš takovýhle omezený názor na křesťany. Každý má svou svobodnou vůli a záleži na každém, jak se zachová. Za to, že se někteří kněží opováží sáhnout na dítě, že někteří vedou tzv. "svaté" války, to je slabost člověka a ne církve. Křesťani, kteří žijí správným životem, za tohle nemůžou a proto by se neměli házet do jednoho pytle. Je to to samé, jako kdybych řekla, že jsi špatný, protože někdo nevěřící vystřílel v Americe celou rodinu. A ano, je to s****a ;)

200

Odpovědět

Terezo: Ja sa stotožňujem s tými zákonmi a nie kvôli tomu že to podľa niekoho boh vytesal do kmenných dosiek. Ako sa stým môžeš oháňať, keď aj samotná cirkev zabíjala v mene Ježiša, kradla a ničila, kňazi znásilňujú a aj drvivá väčšina masových vrahov boli kresťania. Píšem to sem preto, lebo podľa tvojich slov, len veriaci môžu byť morálny, ale nie je to pravda. A čo sa týka týchto videí, tak je to riadna s****a.

184

Odpovědět

Kolikokoli: Zdravím Tě, četla jsem Tvé příspěvky, kde stále kritizuješ Bibli a její učení, které je v dnešní době podle Tebe "zastaralé". Víš o tom, že Bible se dělí na Nový a Starý zákon? Pokud ano, tak je to dobře. Potom ale nechápu, jak můžeš napsat, že to je "zastaralé". Chceš tím snad říct, že morální kodexy, které byly vytesány před x tisíci let do dvou kamenných desek, které nazýváme Desatero Božích přikázání, a kterými bychom se měli řídit, jsou zastaralé? Takže je zastaralý zákon o tom že: nezabiješ, nepokradeš, nesesmilníš, nepromluvíš křivého svědectví proti bližnímu, etc.? Tak to bych nechtěla vědět, čím se řídíš. :)

200

Odpovědět

Něvěřím tomu, že by Michael kdy někomu ublížil, natož aby znásilnil chlapce! Byla to špína nad špínu to všechno, co o něm psali za jeho života bulvární časopisy, které byly pod vládou iluminátů (NWO). Michael byl neuvěřitelně čistý, hodný a především obětavý člověk. Sám neměl hezké dětství, proto ho chtěl zpříjemnit alespoň ostatním dětem. Je mi moc líto že již není mezi námi. Věřím ale, že už ho Pán má u sebe a je mu lépe než tady na téhle zemi. Ráda bych reagovala na komentář "Kamila" - udělat se nedá nic. Ilumináti mají v plánu v budoucnu zmenšit populaci ze 7 miliard na 500 milionů!! Chápete to?! Chápete, že se to týká každého jednotlivce.. jak dětí, tak dospělých. Proto - cokoliv co můžeme dělat je se modlit. Protože jakýkoliv odpor fyzický je jimi potrestán (a o to jim jde - o zabíjení, aby ubývalo lidí). Myslím že rok 21.12.2012 bude velká změna díky iluminátům. No.. uvidíme.

191

Odpovědět

Bullshit!

1812

Odpovědět

Myslím že je to doopravdy k zamyšlení,myslíte si že je to vše náhoda? jste hloupí!akorát si neumím představit jakým směrem se bude ubírat změna která má nastat 21.12.2012. Co vlastně značí číslo 11? Co se bude v to daný datum dít?proběhne nějaká očista? nebo zkalení všech životů? Lidi probuďte se a začněte o tom trochu uvažovat. Tohle není jen seriál o tom jak hvězdy klesají...tohle je seriál o tom jak se lidi bouří a ilumináti jim ničí život. A budou ničit životy všem kdo se opováží jít proti nim. Ale co nám vlastně oni slibují čím nás to krmí? Co se stane s Eminemem? Neměli bychom něco udělat? Dá se vůbec něco udělat?

180

Odpovědět

Je tam až priveľa dôkazov a priznaní celebrít, aby to bola hlúposť!
Keď tomu neveríte, je to presne to, čo “ILUMINATI” chceli dosiahnuť.
Kreténi…
A jeho matka? Čo hovorila? Myslíte si, že bol ozaj pedofil?
A ešte niečo....ten chlapec, ktorého údajne znásilnil sa po rokoch priznal , že ho k tomu prinútil otec ..pre peniaze

191

Odpovědět

De Facto,vyčerpávajúca informácia.Načrtol som to tiež s tou dolárovou bankovkou.A v roku 2012 21.12.naozaj skončí jeden Vek.260000 ročný Veľký cyklus.Oni to vedia.Veľa nasvedčuje tomu,že to odštartuje tu za rohom w.

180

Odpovědět

ja som narodena 4.11..som na tom tiez zle??

180

Odpovědět

Spamätajte sa

180

Odpovědět

twix:pomozem ti kopat...:D

180

Odpovědět

ja som sa zase narodil...22.06.,,...takzetam mam 22 to je dobre alebo zle ? :D

180

Odpovědět

och :-D ja som sa narodil 15.5 :-D to je tiez 11 :-D ale ak je to pravda nepaci sa mi to...a necem tu ziadnych vyznavacou diabla bo ich nakopem do analu :-)

180

Další