85 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:462
Počet zobrazení:4 465

Někteří režiséři si toho hodně navymýšlí a práce s nimi může pro herce představovat peklo. Jednoho takového režiséra uvidíme (resp. uslyšíme) v komediálním skeči z kanálu Dead Parrot, za kterým stojí dvojka komiků The Fratocrats

Přepis titulků

Tak jdeme na to. 12. scéna. 1. klapka. Akce! Pane Thompsone, já už viděl mnoho krav a tohle kráva vskutku není. No, to bylo dost na hovno. Tak ještě jednou, jen míň na hovno. Akce! Pane Thompsone, já už viděl mnoho krav a tohle kráva vskutku není. Furt na hovno, upřímně řečeno.

A co dělám špatně? To se těžko popisuje. Prostě je to na hovno. Zkus to s přízvukem. - Co? - S australským přízvukem. Pane Thompsone, já už viděl mnoho krav a tohle kráva vskutku není. - To nebyl rakouský přízvuk. - Byl australský. - A já říkal co? - Australský. Myslel jsem rakouský.

Pane Thompsone, já už viděl mnoho krav... Zkus velšsky! Pane Thompsone, já už viděl mnoho krav... - Myslím velšským jazykem. - Ten neumím. Kdo má iPhone? Zapněte Google překladač. Pane Thompsone, rwyf wedi gweld llawer o wartheg... Ale teď ti přece nerozumíme.

- Protože je to ve velštině! - To nic, stane se. Nedívej se do kamery. Pane Thompsone, já už viděl... Víc gestikuluj. Proč? Pane Thompsone, já už viděl mnoho krav a tohle kráva vskutku není. To je absurdní. Co že by nosil černý brejle?

Je to veterinář, ale veterinář frája. Má postava je vesnický zvěrolékař za druhé světové, takže pochybuju... Pane Thompsone, já už viděl mnoho krav a tohle... kráva fakt není. Ty brýle se ale nehodí. Předstírej, že už tě lidi, se kterými pracuješ, štvou. Pane Thompsone, já už viděl mnoho krav a tohle... Moment, mám v puse vlas.

Je to strašnej pocit. Už je asi pryč. Akce! Pane Thompsone... Ne, furt je tam! Co takhle bez obočí? Ne! Představ si, že máš v puse lesní bytůstku a snažíš se ji nezabít.

A teď jako gay. Pane Thompsone, já už viděl mnoho krav a tohle kráva opravdu není. Nech toho, takhle urážet gaye... Vždyť jste to... Co takhle záběr, kde jsi daleko od kamery? Akce! Pane Thompsone, já už viděl mnoho krav a tohle kráva není! Jo, to je ono!

Si děláte prdel?! Překlad: Ninjer www.videacesky.cz

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

No jo to je herectví jak řekl myslím že Russell Crowe dobře platí ale jsou na Vás zlý ::D

200

Odpovědět

slabota

188

Odpovědět

u mě vedou ruce :D

191

Odpovědět

Velšský přízvuk <3

181

Odpovědět

Opravdu všestranný herec :)

191

Odpovědět

Pane Thompsone, já už viděl hodně dobrých skečů a tohle dobrý skeč vskutku není ...

19107

Odpovědět

Inu, to jste jich asi neviděl dost pane Flitwicku, páč tento dobrý je.

1911