Přidat do sledovaných sérií 23
72 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:75
Počet zobrazení:3 663

Ozzy Man má spoustu teorií ohledně tohoto zápasu, podle mě si šla jedna krysa do kuchyně pro šafrán a ta druhá se jí v tom snažila zabránit.

Přepis titulků

Vítejte v noční můře Gordona Ramsayho, dnes je to krysa vs. krysa. Vítěz převezme obsah této dobře zásobené špajzky. Zde je kop z výskoku a další kop z výskoku. Tihle krysí bastardi moc dobře ví, jak správně provést kop z výskoku. Rychlost tohoto zápasu je neuvěřitelná, tady vidíme sérii tří ran pěstí a taky pár mizerných pokusů o hlavičku. Teď se do sebe tito choroby přenášející čulibrkové zaklesli.

Celkově je to vyrovnaný zápas. Možná se jedná o jednu krysu a ta druhá je jen klon. Možná, že se tu odehrává sci-fi příběh, kde ta původní chce zničit svou karbonovou kopii. Fakt nevím, je to možný. Konečně máme dobrý výhled na ceny, tady je k mání balení rajčatových protlaků. Plná flaška Harpic, čističe WC, která krysa by prostě nechtěla Harpic? Poslední kolo zápasu a krysy se právě zasekly ve smyčce: "Ne, naser si, ne naser si, ne naser si."

Obě krysy si přejí, aby si na konci zápasu pochutnaly na ksichtu té druhé. To by byl dost krvavý závěr jinak poklidného souboje. Zdá se mi, že jsou trochu unavené a trochu naštvané. Vypadá to, že to vzdávají, vlastně věřím, že ta krysa napravo říká: "Hele, očividně jsme oba profesionálové v ninjutsu, proč nezaložíme tým?" A to byl, dámy a pánové, začátek nového superhrdinského uskupení, smradlavá krysa jedna a smradlavá krysa dvě.

Obě se zavázaly k ochraně planety Země před každým čulibrkem, který by chtěl ohrozit ji nebo její mírumilovné obyvatele. Překlad: Roman1211 www.videacesky.cz

Komentáře (1)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

A preto pri zmienke o ninjutsu pouzil temu z filmu Terminator. ;-)

10