Přidat do sledovaných sérií 24
80 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:128
Počet zobrazení:8 124

Dnes se s Ozzy Manem podíváme do pozoruhodného světa ženského cvičení.

Přepis titulků

Svět ženského cvičení je jeden z nejzajímavějších tajných spolků. Jakmile jde o to být fit, připomínají ženy zvířata ve smečkách. Tančení ve skupinách jednou za týden nebo za 14 dní je vcelku běžná aktivita. Někdy je majitelé firem vyzvou, aby tancovaly na veřejnosti. Ale Microsoft si uvědomil, že se tím dá dostat do velkých sraček. Pokud narazíte na skupinu cvičících žen, moje rada je pomalu odkráčet pryč, hlavně nevytahujte diář a nerezervujte si je pro osobní účely.

Některé ženy se připravují na další díl Mortal Kombat. Další ženy raději dělají cviky ve dvojici, než aby se připojily ke smečce. Což je prima a může to být i velmi efektivní. Tenis je další aktivitou vhodnou pro dvojice, trefování míčků není vyžadováno. Jen se ujistěte, že se rozcvičíte třeba masivní roznožkou. Spousta žen cvičí sólo doma, tady vidíme klasickou zaklesnutou roznožku se šplhem po laně. Je důležité se pořádně rozcvičit, než se totálně rozjebete v klubu.

Tady je roznožka s pomocí zdi. Jogging je dost běžný, skákací panák je populární, houpání s věcmi přináší pohodu do života. Pokud nemáte nic k houpání, můžete švihat svou nohou nahoru a dolů. Doufám, že si mé ženské publikum užilo tutoriál. Je jedno, jestli cvičíte sama, s dobrou kamarádkou, nebo jako součást smečky. Je to úplně jedno, cokoliv vám pomůže.

Slibuju, že do toho nikdy nebudu zasahovat. Překlad: Roman1211 www.videacesky.cz

Komentáře (9)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

To je nejvíc brutální video... :D :D

20

Odpovědět

Máte něco s titulkama, video jsem viděl několikrát, ale stále se mi je nedaří přečíst....

401

Odpovědět

sexisticke video, okamzite zmazat

622

Odpovědět

Smazat, muže zavřít do klece, zadky ven, vytáhnout marxirstický manifest a duhovou vlajku! #VtipMimoZákon

24

Odpovědět

+Určitě ne ironiesi pochopil

14

Odpovědět

Neviděl jsem titulky... :(

331

Odpovědět

Přes všechna ta pozadí? :)

311

Odpovědět

Titulky k čemu? On tam někdo něco říkal?

151