90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:136
Počet zobrazení:5 125
Slavné magické duo se s námi dnes podělí o historku o tom, jak kvůli jednomu z jejich čísel přišlo do televize nejvíce stížností za celou dobu vysílání. A daný trik nám přitom samozřejmě předvedou.

Přepis titulků

Překlad: Xardass www.videacesky.cz Před 30 lety jsme účinkovali v celé sérii Saturday Night Live. A právě tato sezóna, z roku 1986, nikterak významná, ale právě tuto sezónu přišlo nejvíc dopisů se stížnostmi za historii celé televizní stanice. Vlastně nešlo o celou sezónu, stížnosti přišly kvůli jedinému dílu. A vlastně nešlo o celý díl, ale o jedno vystoupení. A my jsme byli u toho.

Vlastně to bylo naše vystoupení. Kvůli nám přišlo nejvíc stížností v historii té televizní stanice. Kvůli jednomu triku. Díky. Je celkem nepochopitelné, proč si tolik lidí stěžovalo, protože šlo o jednoduchý trik s rychlými prsty. Ten jste už určitě mnohokrát viděli. Je to trik s provazem. A nejde ani tak o rychlé prsty... Je to přestřižený a opravený provaz.

Takhle ho přeřízneme napůl. A pak každý konec takhle odstřihneme. Tenhle kousek taky. Hodíme to do publika a pak uděláme čáry máry a provaz je zcela v pořádku. A pak ho hodíme do publika. To byl zdroj nejvíce stížností, co na té stanici dostali. Samozřejmě to nebylo přesně takhle.

Nepoužili jsme na to provaz. Ale byl to tentýž trik. Tohle je naše korálovka kalifornská. Tohle je Elsie, naše korálovka kalifornská. Nechci vás děsit, ale pokud vám hadi nevadí, můžete se přesvědčit, že je to skutečný had. A vtipné je, že se tam řešila spousta politických a sexuálních témat, řešily se tam drogy i rasová otázka. Ale kvůli tomuhle přišlo nejvíc stížností.

Prostě jsme vzali naši korálovku kalifornskou. Stejně jako ten provaz. Jak vidíte, Elsie je velmi aktivní. A vzali jsme stejný zavírací nůž a pak jsme ji rozřízli. Napůl. Takhle. A pak jsme ji takhle rozřízli na koncích. A pak jsme odřízli tenhle kousek.

A hodili ho do publika. A pak přišly čáry máry a had byl zase v pořádku. Zcela v pořádku. A pak jsme ji hodili... Ne, dělám si legraci. A lidé... si na to stěžovali. Prý i když věděli, že je to jen trik, tak to prý mohlo lidi nabádat k nekalostem. Nejzajímavější mi na tom přijde, že o 2 měsíce později jsme tam byli znova a dělali trik s Tellerem ve vodní nádrži, byl zcela pod vodou.

A v rámci toho triku se "utopil". Dělal jsem karetní trik a pokazil to. On se utopil a producent nás požádal, aby Teller na konci zamával a ukázal, že je v pořádku. To jsme neudělali. A když na konci mávají všichni účinkující, tak tam Teller nebyl, nechali jsme ho mrtvého.

A když jsme takhle v tom pořadu "zabili" Tellera, nepřišla jediná stížnost. Takže nám kvůli tomuhle prosím nepište. Had je v pořádku a Teller taky. I když to vám je asi fuk. Tady je, vidíte? Ty máš ráda zvířata, ne?

Komentáře (2)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

1:50 - Nevím jestli to dělají schválně okatě nebo je to prostě kamerou, ale hned napoprvé jsem viděl jak Teller šahá do kapsy pro falešný kus hadího těla a jak si jej pak v ruce nemůže pořádně srovnat a upravuje jej, aby jej mohl následně rozřezat... V každém případě, v publiku si tohoto evidentně hodně lidí nevšimlo... ;-)

Nechtěl bych být tím, na kom přistály ty kousky s falešnou krví ... kdo to má prát? :-D

No a pak, při cestě domů, náhodně kolemjdoucí chudák malá holčička, co ukazovala a hlasitě šeptala "Mami, proč má ta paní krev na šatech?"... :-D

26

Odpovědět

Publikum kouká z větší dálky, rozpoznat se to moc nedá... jinak u těhle triků asi každej ví, jak se dělaj.

61