86 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:761
Počet zobrazení:9 139

Reklama na pivo Bud Light, ve které se ukáže několik známých tváří jako třeba herci Don Cheadle (např. seriál House of Lies) a Minka Kelly (Almost Human) nebo Reggie Watts (hudebník, který dělal třeba i znělku k pořadu Key & Peele na konci). Jednu celebritu ovšem neprozradím... Tu poznáte všichni.

Přepis titulků

SKRYTÁ KAMERA Tak jo, pošlete ji. - Ahoj, jak se máš? - Ahoj, dobře. - Jsem Kelly. - Ian. Rád tě poznávám. Dám ti tohle, ale jsi připraven na to, co nastane dál? Před třemi sekundami jsme mu dali Bud Light a na výběr. Ian není herec a netuší, co se stane dál. Myslím že jo.

Tak jo, limuzínu s Reggiem. - Jak je? - Jak se jmenuješ? Ian Rappaport. Reggie a party s holkama. To je k*rva skvělý. - Limuzína zastavuje. - Slyšíme se? O tohle nechci přijít. Ahoj. - Iane, Minka, ahoj. - Ahoj, ahoj. - Já moc dobře vím, kdo jsi.

- Potřebujeme sako. Paráda, fešákuje mě Minka Kelly. - Kéž bych mohla jít s tebou. - Taky mě to mrzí. Mějte se. Už jedou. Otevřete dveře. - Joe. - Dobrý večer. - Ahoj, Lily. - Ahoj. - To je hustý!

- Lily! - Zdravím, Done! - Zdravím. To máme stejný sako? - Ahoj, Jess. - Vydržte. Otevřete dveře. Dveře, dveře, dveře! - Dvojčata? - Jo. Zvláštní den. Mějte se. To jsou tady všichni dvojčata?

Jsem úplně odvařenej. Jedou dolů. Přišel, aby byl rozdrcen v mini tenisu. Podíváme se na ty bicáky. Velmi dobře. - Udělej pět kliků. - Jedna, dva, tři... - Já to věděl! - Do toho! Pěkná děvčata, co? Do toho, Arnolde. Nebojte se přičíst body...

mně. Umíš to líp. Jen pojď, chlapečku. Tenhle úder se tady princezničce moc nepovedl. Ještě schází bod do výhry. Bud Light. Dokonalé pivo na party v limuzíně s Reggiem Wattsem a děvčaty. Na oháknutí Minkou Kelly, na setkání s Donem Cheadlem a lamou Lily. I na party se dvěma náhodnými dvojčaty, kde porazíš Arnolda Schwarzeneggera v ping pongu, což tě dostane na pódium s kapelou OneRepublic.

Bud Light. Dokonalé pivo, ať se děje cokoliv. Nejlepší den mýho života! překlad: Ajvngou www.videacesky.cz

Komentáře (38)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

já myslela, že ta celebrita, kterou jsme měli poznat, byla ta lama. Bohužel bez kloboučku.

00

Odpovědět

Slušná reklama na děsivý pivo..ale ping pong koukám moc v USA nefrčí, hrajou jako malý děti...

52

Odpovědět

Pecka !!!

52

Odpovědět

Až na ty buzniče na konci dobrý

2535

Odpovědět

sis je asi spletl s one direction, ne?

80

Odpovědět

Nádherná ukázka Ameriky, která umí dokonale prodat i ten nejodpornější produkt. Pěkné, ale než párty style si raději vychutnám život co je hořký :-)

772

Odpovědět

Bohudík. :D

850

Odpovědět

ten neger bol úžasný... čo to bolo zaň ?

125

Odpovědět

aha...Reggie Watts

29

Odpovědět

Představte si českou variaci na tuhle reklamu - Gábina Partyšová vás pošle do Oktávky, tam bude Leoš Mareš, pak si dáte ping pong s Okamurou a nakonec budete na pódiu s Evou a Vaškem. A pak do sebe budete klopit dvanáctku a prokládat to vodkou, dokud tu hroznou noc nevymažete z hlavy.

3244

Odpovědět

takhle jsem se už dlouho nesmál :D:D:D:D parádní komentář

171

Odpovědět

+LegendaryMission accomplished.

70

Odpovědět

Chtěl sem dát lajk ale takové hezké číslo kazit nebudu :D

00

Odpovědět

Jsem jedinej komu přišlo, že ho Arnold nechal vyhrát? :D

966

Odpovědět

Čím lepší reklama, tím horší pivo...

1280

Odpovědět

uz v momente keby ku mne dosla ta pekna baba by som pochyboval ci je vsetko s sulade s kostolnym poriadkom :D :D ale dobre reklama, to hej :)

912

Odpovědět

Mě ta reklama přijde dokonalá...škoda že to nědělá pillsner a nevybral by si mě :D

244

Odpovědět

potrebujú niekoho kto vydrží stáť na vlastných aspoň po ten ping pong :D

10

Odpovědět

takto sa dostať na koncert OneRepublic?...som za! :D

1010

Odpovědět

Celou dobu sem sem čekal, že ke konci mu provedou nějakou blbost.

190

Odpovědět

To je s****a.

1544

Odpovědět

ubohe

1138

Další