Přidat do sledovaných sérií 1
90 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:308
Počet zobrazení:3 285

Na žádost uživatele s nickem Sangwiny jsem se pustil do překladu tohohle povedeného šestidílného webseriálu. V originále se seriál jmenuje Player Haters. Název má zřejmě vyjadřovat to, že postavy z videohry nesnáší hráče, který jejich videohru hraje, protože jsou jeho otroky. Dnes tu pro vás mám první díl, ve kterém se seznámíte se čtveřicí hlavních postav a dozvíte se něco o náročné misi, která je čeká. Pokud se bude líbit, určitě brzy přeložím celý seriál.

Přepis titulků

VideaČesky.cz uvádí EPIZODA PRVNÍ: VYNUCENÝ KONEC Bitevní říše! Připrav se na bitvu! Právě sis vysloužil titul Vládce bitevní říše! Jo! Pojď sem, zlato!

Večeře! Máme sekanou! My máme sekanou? Už je v tahu? Nejspíš jo. To je dost. Málem mi upadla ruka. Tak jo, bando. Alex se zdejchnul. Můžete ven. Jak je, břídilové?

Přinesli jste ten lesklej šutrák? Myslíš kouzelný křišťál? Jo, mám ho tady, ale nestihli jsme ho otestovat. Tahle věc by z nás mohla klidně udělat zrůdy podobné tady Chanderovi. Nechutný! Co vůbec ten lesklej šutrák umí? Legenda praví, že ho programátoři naší pitomé hry schovali hluboko do herního kódu.

- Kdes k němu teda přišla? - Našla jsem ho v gauči. Nenašlas tam náhodou taky moje brejle? - Ne. - Sakra. Údajně by nám měl tenhle "krystal" umožnit opustit hru a cestovat po internetu. Dokážete si představit moc, kterou... No tak, Chandere.

Zrovna jsem tady poklidil. Na mě se nekoukej. To ta koňská půlka. Vůbec neovládám, co se tam vzadu stane. Jo, to je fascinující. Honem použij ten lesklej šutrák, než se Alex vrátí a začne celou noc prdět sekanou. Dobrá. Za pokus nic nedáme. Trapný.

Počkat. Něco se děje. Tohle je internet? Doufal jsem, že tady bude víc porna. Zrovna jsem chtěla říct to samé. Nevadí, když internet počůrám, že jo? Do hajzlu! Zab ho! Prosím, nedělej to.

Jsem jen herní postava. Už dlouho na vás čekám. Myslel jsem, že jseš Ital. Ne, ve skutečnosti ne. Je to jen postava, kterou hraju. Ukázka... Dívejte se na mě! Jsem instalatér! Hele, bojuju s houbama, i když to nedává smysl! Chápete mě?

Je to jen role. Ve skutečnosti se jmenuji Jurij Blushlivlesh. - Jak bylo to příjmení? - Flushflsuhflsufhs... Každopádně se musíte vydat na výpravu. O čem to mluvíš? O krystalu. Dokáže nás všechny osvobodit z jednotvárnosti života ve videohře. Hej, tady bys čůrat vážně nemusel. Je mi to jasný, knírači.

Každopádně, každé z těchto oken vede do jiné videohry. Musíte do každé z těch her vstoupit a osvobodit její postavy. Bude to velmi nebezpečné, ale Jurij svým novým přátelům na jejich nebezpečné pouti rád pomůže. Tak jo, bando, jdem zachránit naše herní ká... Au. Jak se to sakra stalo?

Tahle výprava začíná fakt dobře. Tohle vyřešíme později. No tak, mizíme odsud. To nevypadá tak zle. Do hajzlu! Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz Další díl již brzy na našich stránkách.

Komentáře (30)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět


Odpovědět

nefungujou mi titulky neví nekdo čím to je ? věčina videjí mi jede ale ty u kterých se na zacatku v dolním levém rohu ukáže jwplayer tak ty nefachají předem dík za pomoc

180

Odpovědět

Se tešim na toho Pac Mana.

EDIT: Nespoileruj nám tu děj. :-)

180

Odpovědět

NEEEEE Maria NEEEEEE

180

Odpovědět

Pavel Stránský: Další díl bude zřejmě už v pondělí nebo někdy v průběhu týdne. ;-)

180

Odpovědět

Jak casto budou vychazet dily? Uz se tesim :)

180

Odpovědět

isisan: Mně se asi nejvíc líbí ten s Pacmanem. :-D

180

Odpovědět

Koukal jsem na Youtubko rozhodně přelož dalši díly.Ten dalši díl je fakt awesome :)

180

Odpovědět

Chudák mario :D

180

Odpovědět

Další díly určitě udělám. :-) Jsem rád, že to má takovýhle hodnocení. To jsem ani nečekal. ;-)

180

Odpovědět

Dobrá blbost :D jen tak dál pls

180

Odpovědět

Bude to sranda dal :) Prosim dalsi ;)
Diky

180

Odpovědět

Anonymous735: Výrazem "force quit" se označuje násilné ukončení nereagujícího programu v počítači a myslím, že program necháš těžko odejít. Proto jsem dal konec.

180

Odpovědět

Je to super :D

180

Odpovědět

Němel by to spíš být "Vynucený odchod"? Protože Quit tak nějak konec neznamená.
Jinak díky za překlad, velice jsem se u tohohle videjka pobavil :)

180

Další