Donkey KongPlayer Haters (S01E02)

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 1
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:221
Počet zobrazení:2 746

První díl měl poměrně velký úspěch, takže tu pro vás mám nášup. V dnešním díle se podíváte do jedné starší hry jménem Donkey Kong, ve které se naši hrdinové potkají s jedním gorilákem a také s velice milou princeznou, kterou se pokusí zachránit. Přeji příjemnou zábavu při sledování a do komentářů nezapomeňte napsat váš názor na tento díl. Pokud jste první díl ještě neviděli, klikněte na ikonku s nápisem "předchozí díl" pod videem. ;-) Pozn.: Hra se jmenuje Donkey Kong i přesto, že v angličtině slovo donkey znamená osel. Proto na začátku hrdinové řeší, jestli by se hra neměla jmenovat Monkey Kong, protože monkey znamená opice. Tato dvě slova znějí v angličtině velmi podobně.

Přepis titulků

V minulém díle Player Haters jste viděli... Musíte se vydat na výpravu. O čem to mluvíš? Každé z těchto oken vede do jiné videohry. Musíte do každé z těch her vstoupit a osvobodit její postavy. To nevypadá tak zle. Do hajzlu! A teď vás čeká naprosto boží a strhující rozuzlení.

VideaČesky.cz uvádí EPIZODA DRUHÁ: DONKEY KONG Držte se dál, poserové. Já se o to postarám. Okoštuj můj elektrošok, tvrďáku. Tak jo. Navrhuju, abysme utíkali jako o život. Tenhle osel je evidentně nesmrtelnej.

Víš... on to vlastně není osel. Je to gorilák. Slyšel jsem, že to měl bejt Monkey Kong, ale došlo k chybě v překladu. Já slyšel, že je to pověra a ve skutečnosti... Dobře. Proberem to pozdějc. Přesně. Přesně. Čau, jak se vede? Fuj. Tak jo.

Ten týpek je pořádně nasranej. Tady jsme v bezpečí. Ale pro jistotu... Hups. To jsem trochu přehnal. To je vopruz. Můžem se už vrátit domů? Ne. Ne, dokud nedostanem princeznu ven ze hry.

Slyšelas, princezno? - Přišli jsme tě zachránit. - Jo. - Princezno, slyšíš mě? - Přesně. Přesně. Princezno? - Princezno, posloucháš mě? - Chvilku vydrž, Trishano. Mně je to fuk. Klidně si mě zachraňte. A rovnou mi vemte i tašky. A ne, že je ošoupete, vy pitomý sráči.

Ty jseš teda dáreček. Dobře. Jen zaktivuju ten krystal a můžem odsud zmizet. Podívejte, jak je ten diamant velkej. Okamžitě ho naval! Krásně se třpytí... To není žádnej diamant. Imitace! Sbohem, falešnej diamante.

- Já beru do ruky jen pravý diamanty. - To je skvělý. Jak se odsud teď dostanem? Vím, co nám pomůže. Troška starýho dobrýho elektrošoku. Princeznám se neubližuje, jasný? Já jsem princezna. Co kdybys udělal radši něco užitečnýho a sehnal mi další mojito... Mojito, prosím!

Mo-ji-to! Ten opičák mi najednou nepřijde tak hroznej. Mám jeden nápad. Přivolám své duševní zvíře - Majesoara. Přiletí sem, přemůže tu bestii a dostane nás domů. Majesoare, mocné duševní zvíře, přileť ke mně.

Povolávám tě! Na tohle jsem se těšil celej tejden. - Přileť ke mně, Majesoare! - Cože? No tak, chlape! Přileť, Majesoare. Zrovna začne zápa... - Poleť. - Do prdele práce! - Jak dlouho po přivolání obvykle dorazí?

- Měl by tu bejt každou chvíli. Záleží na tom, jakej bude provoz... Času máme dost. Ta pitomá opice nás stejně nemů... Kruci! Kde furt bere ty sudy? Nezbývá nám moc času. Kde sakra vězí ten Majesoar? Vůbec nevím, kde to je.

- Promiňte, pane. Pane... - Jo. Mohl byste mi poradit? Snažím se najít Zemi Donkey Konga. Ani nevím, jestli to říkám správně. Nevíte, kde bych ji našel? Země Donkey Konga... Můžete... Kde to je na mapě? - Ukažte mi to na mapě. - Já nemám tucha, kde to je. - Kdybych věděl, kde to je na mapě, nepotřeboval bych...

- Ukažte to na mapě. Ukažte. Jakou to má adresu? Já neznám... To nemá žádnou adresu. Je to prostě Země Donkey Konga. - To není... Prostě se tam snažím dostat. - Co číslo popisný? - Ta adresa by se šikla. - Víte co? - Jo. - Najdu si to sám. - Díky za nic.

- Tak dobrá. Nemáte zač. Nashle. Haló! Nehodlám tu celej den trčet a čekat, až mě vaše banda retardů zachrání. Buď okamžitě něco vymyslete, nebo začnu křičet. A moje křičení si radši nepřejte slyšet, jasný? Tak jo. Nějakej návrh, než se zabiju? Mám nápad.

Je sice trošku neortodoxní, ale dejte mi šanci. Kdo mi vzal mobil? Jo. To asi nebylo nejlepší řešení. Konečně! Díky Bohu! Cože? Už pár let se snažím tu děvku umlčet, ale jsem naprogramovanej tak, abych zabil každýho, kdo se k ní přiblíží. Teď když je po ní, jsem konečně volnej!

Chandere... tobě to celé došlo, a proto jsi ji zabil. Jo, jasně, může bejt. Co teď uděláme s tím opičákem? Pošlem ho do cirkusu? Vím o jedný práci u nás doma, která je pro něj jako dělaná. Tady máte dalších pár sudů. Musím říct, že v tý hře mě to bavilo asi trochu víc. Paráda.

A teď zase makej! Překlad: BugHer0 Korekce: scr00chy www.videacesky.cz Menthore? Jseš tady? Promiň, že letím pozdě. Tahle díra se kurevsky těžko hledá. Ty mi to daj zase sežrat.

Komentáře (22)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Reupload, dík.

180

Odpovědět

pekny jenom bych rek ze son of the bitch znamena zkurvy syne ne do p****e prace

180

Odpovědět


Odpovědět

he tenhle seriál je úlet :)

180

Odpovědět

mne sa najviac lubi tento diel... pecka :D

180

Odpovědět

heh tak to je mrtě :-D

180

Odpovědět

skvělý!

180

Odpovědět

Luxus, chci další!!! ;) skvělá práce ;)

180

Odpovědět

Ty vole :D

180

Odpovědět

jako vzdy super,dalsi dily :)

180

Odpovědět

Nevite kde najít tu znělku?

180

Odpovědět

hustýýýý :D Super seriál

180

Odpovědět

jn je to hustý ... a znelka je taky mazec sem to skousel zarvat ale je to narez :D

180

Odpovědět

more, some more plsssss :-D je to fakt neuvěřitelný, po guild další věc, která mě fakt moc moc baví :-D

180

Odpovědět

Úžasný! Elketroškoy! :D

180

Další