Přidat do sledovaných sérií 1
91 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:222
Počet zobrazení:2 965

V dalším díle Player Haters, který je asi mým nejoblíbenějším, budou naši hrdinové pomáhat Pacmanovi překonat jeho závislost. Sami uvidíte, že to nebude vůbec snadné... Pokud jste prošvihli předchozí díly, najdete je zde.

Přepis titulků

O co sakra jde v týhle hře? Vypadá to tak, že ten žlutej ksicht pobíhá kolem a žere prášky, zatímco se ho ty duchové snažej sejmout. To vypadá jednoduše. Hej, žluťáku! - Co? - Poběž k nám! Co jste sakra zač? Přišli jste si pro moje kuličky?

Nemůžete mi zabavit kuličky. To jsou moje kuličky. Znám svý kuličkový práva. Jestli chcete moje kuličky, musíte na kuličkový výbor. Přestaň říkat kuličky. Přišli jsme tě dostat ze hry. Ne. Mně se nikam nechce. Nikam s váma nepůjdu. Miluju to tady. Kuličky. Támhle je!

Zabijte toho zmrda! Dobře, mizíme. Pojďte za mnou. Vím, kudy se odsud dostanem. Teď už jsme v bezpečí. VideaČesky.cz uvádí EPIZODA ČTVRTÁ: KULIČKOVÝ ZÁVISLÁK Kde mám kuličky? Kde jsou? Co jste s nima udělali? Kam jste schovali můj matroš, lidi? Jestli jste je spláchli do hajzlu, tak si mě nepřejte!

Počkat. Támhle jsou. On se celej pochcal. To je nechutný. Co to meleš, Chandere? Ty se pochcáváš pořád. Podívej. Zrovna močíš na kouzelnýho skřítka. Jo, ale já se v tom neválím.

To je něco úplně jinýho. Kámo, ani se nehni. Ještě jsem neskončil. Co na těch kuličkách vůbec vidí? Jsou vážně skvělý! Najednou si připadám strašně důležitě. Asi jsem si z toho elektrošoknul do kalhot. Chci další! - Dej mi ty kuličky, tenisáku!

- Ty jsou moje. - Táhni ode mě ty úchyláku. - Naval je! Toho chlapa se musíme zbavit. Já vím. A Pacmana taky. Tak jo. Chandere, dohlídni na ty dva debily. My se s Minx pokusíme jít vyměnit toho žlutýho otrapu za jednoho z těch duchů. Nejlíp za ženskýho ducha. Některý chutnaj jako moč.

To je jedno. Ani za nic. Nechcem, aby se sem ten kretén vrátil. Po všech těch letech můžem v klidu pěstovat naše plodiny. Plodiny? Co tady pěstujete? Trávu nebo tak něco? Protože... bych si trošku vzala.

Ne, my prodáváme ovoce a preclíky. Každé ráno posypeme tohle místo naším hnojivem, a pak nám tu rostou třešně, banány a preclíky, které pak prodáváme blízkým obchodům, abychom přispěli na výstavbu škol a nemocnic. Ale ten žlutej kretén tady neustále poletoval a žral všechno naše hnojivo jako nějakej narkoman. Byla to úplná noční můra! Počkat, počkat, počkat.

Takže všechny ty kuličky jsou duší sračky? To uslyší Lord Ooze nerad. Podívejte, jen se ho chcem zbavit. Ničí náš svět. Jak to teda máme udělat? Existuje ještě jedna osoba, kterou byste mohli zkusit... To teda ne. Toho zkurvysyna ode mě radši držte dál. Ten blbeček si od osmdesátejch let nebyl schopnej najít práci a nikdy nezaplatil žádný alimenty.

Vyřiďte mu, že doufám, že brzo chcípne. A doufám, že nebude mít žádný bonusový životy! To je neuvěřitelný. Já vím. Vidělas jedno to dítě, co bylo napůl Pacman a napůl duch? Trapásek! Padáme. Tak jak šlo hlídání? Naprosto skvěle.

Pacmanovi došly kuličky, upadnul do deprese a pokusil se zabít. Takhle to nepůjde, mičudo. Nemáš žádnej krk. Jo, to už mi taky došlo. Naše mise byla totální propadák. Nikdo nechce tohle hovado zpátky. Můžem toho debila leda poslat na odvykačku a pak ho zkusit dát do kupy s paní Pacmanovou. Na odvykačku?

To je dlouhej a náročnej proces. Určitě jseš na to připravenej? Ne, nejsem. Ale můžem ho na pár týdnů zavřít do týhle bowlingový tašky, než se z toho dostane. Nahraj. - Hej, co to děláš? Polož mě. - Už letí. A je to. Mise splněna. A co uděláme s Oozem?

Ty kuličky z něj udělaly pěknou trosku. To nech na mně. Oozi, cpal ses dušíma sračkama. Už jsem zdravej. Můžem odsud vypadnout. Kdo by zašel do Taco Bell? Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz Vyneseš v dohledný době ten koš? Za chvilku. Jen to dokoukám. Zabere ti to dvě vteřiny.

Prostě ten koš vynes! Říkám, že to za chvilku udělám. Nech mě v klidu dokoukat tenhle pořad. Vynesu si ho sama... ty žlutej debilní budižkničemu. Vyhoď taky sebe, když už tam budeš. Nesnáším svůj život.

Komentáře (29)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět


Odpovědět

xD tenhle 4. díl je nejlepší, už aby jich bylo více přeložených a škoda že jich je pouze 6

180

Odpovědět

:D nemuzu :D "Huh, We´re totally safe now!" :D

180

Odpovědět

Po týdnu zpátky doma jsem měl opět možnost shlédnout zde další díly a musím říct, že je to fakt pecka ;)

180

Odpovědět

Marc: Souhlasím. Na to , že je to totálně neznámý a ani na YouTube to nemá až tolik zhlédnutí, je to fakt pecka. :-)

180

Odpovědět

ouu, to je škoda, je vážně chytlavej! :)

180

Odpovědět

Marc: Bohužel těžko. Vyšlo 6 dílů plus ještě původní verze pilotu, která se dost liší, ale ten seriál se na YouTube objevil už někdy před rokem, takže o dalších dílech pochybuju...

180

Odpovědět

Opravdu je celkově jenom 6 dílů? A nebudou další? (myslím v eng)

180

Odpovědět

skvělý.

180

Odpovědět

Super seriál! Lord Ooze je skvělej! :)

180

Odpovědět

Boží seriál xD Luxusní znělka...a to jak se snažil oběsit? xD Geniální xD

180

Odpovědět

Úplne v pohode to ide.. (Chrome) Fajný diel :)

180

Odpovědět

i u mě všechno v pohodě

180

Odpovědět

mne to vždy všetko išlo pekne :-) - chrome mám - > a toto video je neskutočne dobré :-)

180

Další