Přidat do sledovaných sérií 27
93 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:336
Počet zobrazení:4 762

Některé skeče z dnešního Vaderova speciálu ze Star Wars speciálu :) už jste u nás viděli. Není ale rozhodně na škodu si je připomenout, protože stojí za to.

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Hej, figuríno. Odteď ti budu říkat Darth Rohožka. Podle vzoru: jak se říká bezrukýmu beznohýmu chlapovi, co leží u dveří? Rohožka! Darth Rohožka! Hele, neboj se, to bude dobrý. Dáme ti super-oblek s podporou života... - Kůži... - Jasně, můj kluk dostane tu nejlepší na trhu. Na celý tělo...

černou kůži... Ahá, už chápu, máš rád sado-maso. A ještě plášť. Plášť bude hustej. Ještě měnič hlasu. A blikající světýlka. - Jasně, jo. - Zabudovanej vrtulník. - Vystřelovací pěsti... - Už toho magora uspěte. Povstaň, Vadere. Tarkine! Bude to tenhle knoflík.

Nebo tahle páčka... To je pěkný. Nééé! Nééé! Nééé! - Volal jste, lorde Vadere? - Ne. Nééé! Co to-?! Že bys mi pomoh'? - Vyřiď Imperátorovi, že chrám rytířů Jedi byl zajištěn. - Ano, můj pane. - Ani?

- Co to...?! - Ani, malý Ani! - Jar Jare, už dávno nejsem Anakin Skywalker. - Jaký ty měla krásný oblek! - Jar Jare, je velmi důležité... - Už na mě nikdy nemluv! - Co tobě stalo? Ty spálit hlava? - Jar Jare! - Ó, ubohá Ani, co tobě stalo?! Jar Jare, kamaráde, jediný příteli, rychle... schovej se do únikového modulu, než na nás zaútočí separatisté. Ale tady já žádný modul neviděla... Ani!

To věřit nebudeš! Já celá svítila! Teď spolu být celý čas! Já tě milovala, Ani! Krucinál, jsem v průšvihu... Hele, to je ten čtvrťák, co mi předtím spadl. Z toho mi bude kvalitně hrabat. Mám tě! Vedle... Mám tě! Zase vedle. Teď už tě mám! Zatracený automat na limonádu! Říkali mi, že to není dobrý nápad, ale já je neposlouchal... A pak jsem je uškrtil pomocí kouzel...

Sákryš... To není dobrý... dělá se mi špatně... Možná mám v sadě na holení nějaký Kinedryl... Ne, to je hotelové mýdlo. Hups. No, to mám za to... Nikdy to mýdlo nepoužiju, přesto ho vždycky ukradnu... Vím, že bych mu měl pomoct, ale nemůžu odtrhnout oči... Tak, jak nám chutná? Leio, jedla jsi už někdy tak dobrou polévku? - Jistě.

Na Alderaanu! - No tak, princezno, nech to plavat! "Pomozte nám, jsme mírumilovná planeta!" Jakmile budete připraveni, palte! Velký laser! Kousky Alderaanu úplně všude! Leia a ten Wookie už nikdy neopustí město. To nebylo součástí naší dohody. Stejně jako vydání Hana tomu lovci odměn! Dohoda byla upravena. Modli se, abych ji neupravil ještě víc. Ta dohoda je čím dál horší... - Taky chci, abys nosil tyto šaty a bonet.

- To nebylo podmínkou naší... Dohoda byla upravena. Modli se, abych ji neupravil ještě víc. Ta dohoda je čím dál horší... Odteď budeš všude jezdit na jednokolce. - Cože? Nebudu jezdit na zku*vené... - Dohoda byla upravena. Modli se, abych ji neupravil ještě víc. Ta dohoda je čím dál horší! A taky si vezmeš klaunské boty a budeš si říkat "Mary". - Běž do haj*lu, to neudělám!

- Dohoda byla upravena. Modli se, abych ji neupravil ještě víc. Tahle dohoda... je výhodná a jsem s ní maximálně spokojen. Přejdi na temnou stranu Síly a přidej se ke mně. Nikdy se k tobě nepřidám! Zabil jsi mého otce! Ne, Luku. Já jsem tvůj otec. To není pravda! To je nemožné! A princezna Leia je tvá sestra.

To není pravda! To je... neuvěřitelné. A Impérium bude poraženo Ewoky. To je...! Velmi nepravděpodobné. A jako malý jsem sestavil C-3PO. A Síla? To jsou jen mikroskopické bakterie v krvi zvané Midichloriany. Jestli to nehodláš brát vážně, tak já padám.

Hej! Momentíček! Jak to může být můj syn, když mi tenhle chuj tvrdil, že jsem zabil svou těhotnou ženu! Tohle je blbárna! Blbárna! Snažíš se prokouknout mou černou duši, kámo? Vážně, vo co ti de? Proboha... snad mi nechce dát francla? Můj fotr se snaží dát císařovi hudlana? Bože...

udělá to. Běž ode mě, ty magore! Hele, nechci prudit, ale musím si říct o zvýšení platu. - Co to děláš?! - Máte práci. - Pusť mě! - Přijdu později. Pusť mě! Tati! To bylo hustý, co, synku? - Cože?

- Zachraňuju to slovo! Co se stalo? Byl jsem zraněný... Asi jsem omdlel. Že bych si sundal masku...? Proboha... Proboha! - Neslyšíš křik? - To jenom z dřeva uniká pára. Jak jako vyhodili Hvězdu smrti do vzduchu? Kdo jsou oni? Co je sakra Aluminium Falcon?

Komentáře (16)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Připadalo vám taky, že Luka mluvil sám Mark Hamill?

50

Odpovědět

Hudlan a Chuj byly skvěle použitá slovíčka :D

31

Odpovědět

Aj vam sa zacalo robit blbe ked sa Vader tocil jak na kolotoci ? :D

191

Odpovědět

Mně spíš přišlo, že je tam jak v pračce, jak pustil to mýdlo :D

100

Odpovědět

Předposlední byl nejlepší :D

20

Odpovědět

Tohle muselo dát fachu naanimovat. Ale je to super. :)

100

Odpovědět

Nejdou titulky

24

Odpovědět

bez titulků

15

Odpovědět

Nejlepší postava je stejně Alfonso, i když jej používají vzácně.

60

Odpovědět

hAnko nepřeložil "Skywalker" apod. Není možné.

515

Odpovědět

Co se ti nelíbí na "Lukáš Nebechod"?

300

Odpovědět

gitarové časti v prvej scénke boli skvelé :D

110

Odpovědět

Titulky tam jsou?

36

Odpovědět

Máte pravdu, nějaký problém opravdu byl, já ho ani nezaregistroval, protože byl velmi rychle vyřešen. Mělo by to teď ale být v pořádku. :-)

70

Odpovědět

Žádné titulky?

26

Odpovědět

Titulky tam jsou, nemáte je vypnuté? Ona ta ikonka "cc" vypadá jako deaktivovaná v obou polohách (mění barvu z šedé na hodně nenápadnou modrou).

90