Hra na oliheňSaturday Night Live

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 15
70 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:130
Počet zobrazení:5 180
Celosvětový fenomén vzešlý z korejského seriálu Hra na oliheň se už dostal i do SNL, kde si ho Pete Davidson s Ramim Malekem, který momentálně září i v nejnovější bondovce, představili ve formě country písničky.

Přepis titulků

Penězma nejsem zrovna prolezlej, řídím Chevrolet zrezlej, šéf mě z práce propustil, sekeru jsem ještě nesplatil. Exmanželce jsem se zhnusil. I štěně jsem prodat musil. Jo, jsem švorc, můžu si vlasy rvát, jo, hru na oliheň musím hrát.

Hru na oliheň musím hrát. Hru na oliheň musím hrát. Jen s číslem, beze jména stát, páč hru na oliheň musím hrát. Divné karty, strážců party, zamkli nás v obří místnosti. Na ksichtech maj znaky, jako má PlayStation taky, a jejich boss vypadá jako doktor Zhouba. Patrové postele, noví kámoši, prasátko z nebe visí.

Robotická dívka mě viděla utíkat, někomu za zády se schovat musím. Křičí na mě korejsky, nic mi nikdo nepřetlumočí… Zlomil jsem sušenku a tím pro mě hra končí. Mám šílenou holku, asi mi zasadí bodné rány. Jakmile mě dostali, vzali mi oko a ledviny. Co to děláte?

To se ve hře na oliheň stává, - lidé umírají… - Červená! Zelená. - A tak se hra na oliheň hrává… - Červená. Zelená. To se ve hře na oliheň stává. 45 miliard wonů, to je pěkná kupa peněz, teda aspoň myslím, měnové převody mě zmátly.

Každopádně jsem na mostě ze skla a podle mě vyhraju. Hele, to je můj kámoš Pete. A můžeš říct pápá. Zrovna jsem ve hře na oliheň zvítězil. Ve hře na oliheň jsem všechny kámoše zabil.

Tělo jsem si naprosto zohavil, proč jsem ve hře na oliheň vůbec byl? Vrátil jsem se zpět do svýho města, nechal si vlasy obarvit načerveno, budu žít lepší život, tolik jsem dospěl. A pak jsem se jednoho dne nudil, vzal všechny prachy a na Jets je vsadil. Takže jsem se do hry na oliheň vrátil.

S penězma jsem fakt hroznej. Stráže si myslí, že je docela vtipný, že jsem se do hry na oliheň vrátil. Byl vyřazen. To se ve hře na oliheň stává. Překlad: elcharvatova www.videacesky.cz

Komentáře (12)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Tenhle sketch jen prezpival dej serialu, nebyla tam spetka vtipu, osobitosti nebo originality. Takze .. zbytecne?

12

Odpovědět

Blbne vám hodnocení BTW :D dal jsem 5* a hned několikrát a přitom to spadlo z 66 % postupně na 48 % :D to samé u Návrat do kanceláře - 5krát 5* a postupně to spadlo z 82 % na 75 %, kdyby se mi chtělo, klidně to asi můžu srazit až pod 15 % :D

15

Odpovědět

Několikrát myslíš pomocí VPN? A nezapočítalo se spíš hodnocení ostatních diváků? Já jsem to testoval u několika videí a 5* vždy zvedlo hodnocení.

00

Odpovědět

+XardassVPN mám zaplou, takže to je VPN? :D že se mi automaticky mění IP? :D

04

Odpovědět

+456To bys asi měl vědět spíš ty, ne? VPN služby, které znám já, obvykle nemění IP adresu automaticky, ale manuálně.

00

Odpovědět

+XardassNemělo by se právě z tohoto důvodu umožnit hodnotit pouze přihlášeným uživatelům?

03

Odpovědět

+XardassIPVanish, strongVPN, Oxylabs treba meni automaticky IP :D A i kdybych ji menil manualne, jak mam vedet, jestli by to zpusobilo pokles misto vzestupu hodnoceni? :D

04

Odpovědět

prilis velky hype na mierne nadpriemerny serial

85

Odpovědět

strasne trapne, a k tomu studiovo vylepsene hlasy. a ten smiech v pozadi...ech

811

Odpovědět

Naopak, suprove vymakane :D

57

Odpovědět

+yxcvbnmno, kazdy ma iny vkus .

42

Odpovědět

jn, dostali ale plus za cerveny vlasy.

21