Seriálové závazky

Thumbnail play icon
69 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:353
Počet zobrazení:3 620
Taky už jste někdy se svou drahou polovičkou rozkoukali nějaký seriál a poté jste narazili na spoustu s tím souvisejících problémů? Nebo se společného sledování nějakého seriálu bojíte jako čert kříže? Tak právě pro vás je dnešní krátké video z dílny College Humoru, které názorně ukazuje, jak velkým závazkem tato společná činnost je. A jinak vám zmíněný seriál Breaking Bad (Perníkový táta) vřele doporučuji, protože se podle mě jedná o nejlepší dramatický seriál současnosti. Tak honem!

Přepis titulků

Hele... Promiň, ale chci si s tebou o něčem promluvit. Podle mě je načase, abychom rozkoukali... Breaking Bad. Páni, to je ale strašně velkej závazek a nejsem si jistej, jestli je na to vhodná doba. Ale úplně vhodná doba na to nebude nikdy. Miláčku, vzpomínáš, jak jsme se poznali a...

bavili jsme se o tom, že spolu ten seriál rozkoukáme? Jo, vzpomínám, ale rozkoukat seriál je jedna věc. Na ponoření se do podmanivého dramatu, co má pět řad, - ještě nejsme připraveni. - Jo, ale kdy budeme připraveni? Utíká nám čas. V internetové videotéce to nebude dostupné napořád. Dobře, tak na to hupsnem jako Chris a Marie s Dexterem. Vzpomínáš? - Jsou z toho v háji.

- Jo, ale to je něco úplně jiného. Ti si v opilosti společně pustili pilotní epizodu. Miláčku, kdybys tak viděl Debru, která právě dokoukala 2. řadu Breaking Bad a její obličeji, když popisuje scénu, ve které se chlápek rozpustí v kyselině. To chci taky! Miláčku, Debra nedá pokoj, dokud to nebudou sledovat všichni od vás z práce. Taky říkala, že musíme zkusit The Wire a Friday Night Lights. - Kolik seriálů chceš rozkoukat? - Tři. Hele, když jsem byla malá, měli jsme doma spoustu kvalitních kanálů.

Ale vůbec jsi to nepromyslela! Nezvážilas spoustu dalších faktorů. Co když budu v práci do noci a ty si pustíš díl beze mě? Miláčku, to bych nikdy neudělala. Co když nám, nedej bože, nepůjde internet? Tak to vyřešíme jinak. Můžeme si od někoho půjčit DVD. Co když se teoreticky třeba... rozejdem? - Půjčíš mi svoje heslo?

- Proč to tak řešíš? Copak tě Breaking Bad neláká? Bojím se, že se mi to nebude líbit. Cože? Poslyš, zlato... tohle jsem ti ještě nikdy neřekl, ale když jsem vyrůstal, rodiče spolu rozkoukali Západní křídlo... a tátovi se to nelíbilo... tak nechal mámu dokoukat všechny řady osamotě.

Panebože, i tu s Jimmym Smithem a Alanem Aldou? - Zlato... - Nerad bych ti takhle ublížil. Ty přece nejsi jako tvůj otec. Ty mi neublížíš. Poslyš, ty začneš sledovat Breaking Bad, budeš si na netu číst recenze jednotlivých epizod a během finále o tom budeš tweetovat. Navíc máš už teď ten Jesseho otravný výraz, a to jsi neviděl ani jeden díl.

Já vím... "zmrde". Věř mi, to zvládneme. Dobře, jdem na to. - Miluju tě. Miluju tě. - Já tebe taky. Mami? Broučku, copak tady děláš? Mamka s taťkou teď nemají čas, pojď sem. Za chvilku tě přijdu uložit.

Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (26)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Fakt nemám sílu tohle video dokoukat ... Je to hrozná blbost :D Ale Braeking Bad mám rozkoukaný a je to celkem dobrý :)

183

Odpovědět

No, tahle diskuze se trochu zvrhla, o čemž svědčí to, že videa se týká jen jeden příspěvek z dvaceti :-) To musím napravit... Mně se to celkem líbilo, pěkná parodie na ty klišovité (možná nejen) filmové rozhovory o plánování dítěte. Takže OK, nic tak super extra, ale stále nadprůměr - 7/10

205

Odpovědět

Breaking Bad byl úžasný seriál, už se nemůžu dočkat, až vyjde zbytek poslední série!:) Těším se na to asi dokonce i víc než na GoT (četla jsem knížky, takže vím co se bude dít). A musím souhlasit s BugHere0, podle mě nejlepší dramatický seriál současnosti. Walking Dead taky není špatný, ale přijde mi, že věci nabírají spád až ke konci, takže na další díl ne že bych se těšila, ale koukám abych viděla jak se z těch sra*ek vyhrabou..xD Jinak k "problematice" tohoto videa: na většinu seriálů koukám s přítelem, a žádnej problém s tím opravdu nemáme...xD:p

180

Odpovědět


Odpovědět

Breaking Bad je podle mě spolu s Game of Thrones a Walking Dead jeden z nejlepších současných seriálů.;) Yo, Mr. White...science, bitch.;)

191

Odpovědět

Ještě Misfits.

192

Odpovědět

já radši Hell on Wheels

180

Odpovědět

Re: nevermore
Jo, Walking Dead mě zpočátku nadchl, protože jsem naprosto ujetá do zombíků :) Ale musim říct, že ty poslední díly mě moc nebavily ...

180

Odpovědět

Vážně doporučuji BB! Dlouho sem se tomu vyhíbal až sem to před půl rokem shlédl celé za 2 týdny a lituji toho že sem předtím s nervy netrpělivě nemohl čekat na další a další epizodu. Hlavní postava je jedna z nejzajímavějších a nejvypočítatelnějších co sem ze seriálů za žil a Jesse tomu dodává tu správnou ingredienci- takže yeah science bitch :D
...a také doporučuji nové akční drama Banshee(hit letošního roku) :)

180

Odpovědět

Když jsme u seriálů, tak hodím prosbu i sem: http://www.youtube.com/watch?v=63lE2ns_vUY" rel="nofollow">Hra o trůny RPG 2

a tady můžou fandové slintat.. http://gameofthronescountdown.com/

180

Odpovědět

Když už se tu doporučují seriály, já bych doporučil všem The League. Je to sice taková kravina, ale na to, jak je to dobrý seriál, tak ho u nás skoro nikdo nezná, což je škoda. (jen 269 hodnocení na ČSFD)

181

Odpovědět

Jinak na to, že tohle video je od College Humoru, tak je to nudný a bez vtipu.

1811

Odpovědět

BugHer0 ty nevíš co mluvíš a co je dobrý. Taky na BB občas kouknu ale ani z daleka není "nejlepší dramatický seriál současnosti", má nekonečno dílu jak ulice a drtivá většina dílů končí tak nenapínavě, že bych se po většině dílů na to mohl přestat koukat a nic by mi to neudělalo, filmaři tady vůbec neumí porcovat napětí, minimum napětí a často i nesmyslné úvodní scénky kderé jsou tam jenom tak by the way a jejich zakomponování do děje je naprosto odfláknutý. Není to špatnej seriál, ale nemůžeš ho srovnávat třeba s Homelandem atd...

1921

Odpovědět

Homeland jsem zrovna před týdnem zkouknul a BB se mi přesto líbí víc. :-) A je to jen můj názor, stejně jako ty máš svůj. Mně se na Breaking Bad právě líbí to, že to nestaví na klasických meganapínavýc cliffhangerech. Každopádně je to skvěle promyšlený a napsaný, zpracování působí až filmově a ještě nikdy jsem neviděl tak dokonale ztvárněnej přerod hlavní postavy. ;-)

192

Odpovědět

Co se týče toho "nejlepší dramatický seriál součastnosti", Mad Men nikdo nezná?

186

Odpovědět

+pernikznám a nedokoukal...začlo mě to po první serii nudit

185

Odpovědět

Má nekonečno dílů? Are you fucking kidding me?xD

182

Odpovědět

Já bych zas doporučil The Wire, jeden z top seriálů, co sem kdy viděl...

185

Odpovědět

Moje řeč!

182

Odpovědět

Jimmy McNulty like a boss :D

181

Odpovědět

+Deccadentjo a taky jedna ze super hlášek "You know what the most dangerous thing in America is, right? Nigger with a library card."

180

Odpovědět

ach, na Wire sa chystam uz rok! BB je zatial fakt najlepsi dramaticky serial, aky som kedy videl...druhy je asi Fringe spolocne s Dexterom a dalsie miesto je asi Game of thrones :)

181

Odpovědět

SHEEEEIT

180

Odpovědět

I got the shotgun. You got the briefcase. It's all in the game though, right?

180

Odpovědět

Odpovědět

Taky mám absťák. :-D

183