Halloweenská dýně (NEBEZPEČNÉ!)Škola podfuků

Thumbnail play icon
Přidat do sledovaných sérií 6
89 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:170
Počet zobrazení:3 132

Dnes vás Brian Brushwood naučí trik, kterým upoutáte rozhodně mnoho pozornosti. Tento trik ZKOUŠEJTE JEN NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ! Při jeho provádění totiž hrozí, že se zraníte a vdechnete jedovaté látky! P.S.: V páté minutě si všimněte cedule, která stojí na chodníku za Brianem. :-)

Přepis titulků

ŠKOLA PODFUKŮ Vítejte v pořadu, který existuje proto, že chlapi si taky zaslouží pití zdarma. Ve Škole podfuků, v jediném pořadu věnovaném sociálnímu inženýrství v barech a na ulicích. Já jsem Brian Brushwood a mám pro vás otázku. Jste ochotni vystavit se fyzickému nebezpečí, jen abyste získali pití zdarma?

Pokud ano, tak máte vše potřebné pro trik halloweenská dýně. HALLOWEENSKÁ DÝNĚ Musíte mít odvahu, abyste tohle zkusili. Já vás to naučím a vybral jsem si zrovna vás, protože věřím že aspoň jeden z vás je dost opilej na to, aby to zkusil. Jmenuje se to halloweenská dýně. Vypadá to takhle.

Sledujte. Tohle je halloweenská dýně. Koukal jsem na to podobně zaraženě, když jsem tenhle trik viděl poprvé. - Chcete to zkusit? - Jasně. Jde o tohle... Nevím, jestli to víte, ale když něco hoří, tak to zahřeje uhlovodíky na teplotu 1000°C.

Takže kdyby sis to dal jen tak do pusy, osmahnul by sis patro v puse. Pořádně by to syčelo. Takže místo toho to zapálíš, dáš si to do pusy s tím, že musíš pomalu vdechovat. Tím to teplo natáhneš do plic, kde se zchladí a ty ho neucítíš.

Když budeš vdechovat moc rychle, tak velmi rychle zhasne. Zhasnula prakticky ihned. Když to ale uděláš moc pomalu, spálíš si patro. Není to zrovna příjemné, co? To záleží na tom, kolik jsi toho vypil. Hodně lidí se to bojí zkusit, protože se můžeš hodně ošklivě popálit. Tady si musíte uvědomit, jakou bolest podstoupíte pro slávu.

Může to trochu zabolet, ale pro slávu musíte něco přetrpět, že jo? Sevřete ji zubama - a budete vdechovat, jak nejpomaleji to jde. - Až domů. Ani nevím, co to znamená. Kdo chce jít první? Třeba já. Jen si vyzkouším. Jo, přesně tak.

Zkuste si to všichni tři ještě bez zapálení. Potom jen zapálíte sirku... A když ji budeme chtít uhasit? Když se leknu toho, že je ze mě svítící dýně? To je dobrá otázka. Když ji chcete uhasit, tak stačí jednoduše vydechnout. Dokud vdechujete, přidáváte tím zápalce kyslík.

Ale při vydechování jí naopak kyslík vezmete a zhasne se. Jdeš na to dobře. Vdechoval jsi moc rychle. Musíš pomaleji. Mám z toho strach, vždyť si dávám do pusy oheň. Natáhni... už nemusíš, zhasla. Taky zhasla. - To bylo až moc rychle.

- Zhasla ti ještě před začátkem. Všichni najednou... Raz, dva, tři! Do toho! Vdechujete moc rychle. Hned vám zhasly. Uhasila se. Nepovedlo se. Taky ti zhasla. Po zapálení je plamen velmi malý a lehce se uhasí. Takže já ji ještě otočím a zvětším tím plamen.

A můžete ji dokonce vyndat, i když bude ještě hořet. Díky tomuhle si určitě vrznu. Moc ti děkuju. Jsem vážně... vážně hodně poctěn, že... Na to sbalíš jakoukoliv zvrhlou holku. Běž na to. Natahuj, natahuj a teď ji skousni. Dobrá práce. Já jsem halloweenská dýně! Přesně tak.

Povedlo se. A máš to. Moc hezký. Chce to hodně tréninku, aby se to člověk naučil pořádně. Ale já vám rozhodně nechci radit, abyste dokola nasávali tenhle jed. Mimochodem tohle je jed, zapomněl jsem vám to říct. Byli jste vážně skvělý. Moc vám děkuju. Díky, chlapi. Byla to paráda. ZOPAKUJEME SI TO Když se budete učit halloweenskou dýni, jděte na to pomalu a učte se postupně.

Nejdřív si zkuste co nejrychlejší skousnutí nezapálené sirky. Poté to zkuste se zapálenou s tím, že ji klidně hned zhasnete rychlým vdechnutím. Poté zkoušejte vdechovat stále pomaleji, dokud se vám nepodaří zachovat ten plamen. Nacvičte si to před zrcadlem a bude to vypadat skvěle. Pokud natočíte video, jak děláte tenhle trik, zveřejněte ho na revision3.com/scamschool.

Pokud máte nějaké dotazy, napište mi přímo na brian@revision3.com. Na viděnou příště. Pro Školu podfuků, Brian Brushwood. A já jdu na pivo. Překlad: Jaecen www.videacesky.cz

Komentáře (53)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

http://www.eavanoce.cz/invited_by/3285 zahrajte si o notebook a hry od EA

180

Odpovědět

pilsneeeer :-)

190

Odpovědět

tim jeden myslim horici drevo, nic zdraveho

190

Odpovědět

zkousel sem to a je dost citit ten jed, koncit po treti sirce

190

Odpovědět

TO torcher: to bych nerekl ja myslel ze mi to zhaslo tak sem to chtel vyndat ale ono to porad horelo a jak sem se toho tepla lekl tak sem povolil zuby a cely rozžhavený mi to spadlo na hranu jazyka...asi cca 2-3 dny bolelo ale už dobrý

190

Odpovědět

podarilo se mi to hned na 1 pokus necekal sem ze mi to nevyjde a ze se spalim ale vyslo hned na po prve a nespalil jsem se

180

Odpovědět

jsem si špatně nacvičil to zkusování sirky :D tak sem si při druhém pokusu seřehl patro hned za zuby :D dobře mi to teď u jídla a horkých věcí vadí ... :D:D

180

Odpovědět

ale cesky piva sou hodne dobry maj je v cely evrope a mozna nekde jinde

180

Odpovědět

je to jak to říká...raději vdechovat víc a pak ubírat. Já se nespálil ani jednou

180

Odpovědět

Kdy vyjde dalsi dil? vcera nic nevyslo :(

180

Odpovědět

tom- jenže v prvním díle jen vdechuješ ten kouř ale tady si můžeš popálit patro v puse pokud to budeš pomalu vdechovat ;)

190

Odpovědět

Dobrý jsou týpý puzzle na to si počkejte ;-)

180

Odpovědět

Zdar jen si tak řikam, v první díle ten sajrajt vdechuje taky a podle mne ještě větší a NEBEZPEČNÉ to neni a teď jo, mohli by jste mi to někdo objasnit?

180

Odpovědět

No když já to zkoušel, tak napodruhé se mi to povedlo... potom jsem si párkrat popálil horní patro (jen trošku).

Jazyk si ani popálit nedá, protože když už se dotknete, tak automaticky vydechnete a tím se sirka uhasí.

180

Odpovědět

dobre ty;) he a to je fakt pohoda hlavne musis nadechovat trochu vic on rika pomalu ae to se neda pomalu musis tak cca jako kdyz normal dychas a to se nespalis protoze to okamzite muzes uhasit ze vydechnes je to fakt pohoda zkuste si to!!!

180

Další