Sniper: Ghost Warrior

Thumbnail play icon
79 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:88
Počet zobrazení:2 599

Další herní kousek, který by měl vyjít za pár týdnů a který konečně vypadá tak, jak si elitní odstřelovač představuje... Alespoň podle traileru.

Přepis titulků

Vše, co v traileru uvidíte,bylo vytvořeno v herním enginu. Zaujímám pozici. Vidím. Nemíříš snad na mě? Samozřejmě, že ne. Máš štěstí. Cíl má dorazit za 20 minut.Nám zbývá 5 minut cesty. Musíme vyčistit tu vesnici.

Mám na mušce tři cílea pár civilistů. Zbytek již opustil oblast. Doprdele! Máte zelenou!Palte podle uvážení! Jednoho jsem dostal. Mám ho, další za budovou,po levé straně. Bingo. Čisto.Dobrá práce. Vracíme se. Rozumím, vyrážím.

překlad: xxENDxx, Ajvngoukorekce: crazy.witch, scr00chywww.videacesky.cz

Komentáře (19)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Pěkné je že při míření se počítá s rychlostí větru a vzdáleností tzn dostřelem.. ale mrzí mě že hned jak vystřelíte kulka zasáhne cíl což je nemožné trvá nějakou dobu ne tam doletí a to dost ubírá z herní atmosféry.

182

Odpovědět

mno ze jsou to ty packalove z city interactiv tak si zaslouzi potlesk xD

180

Odpovědět

prostředí skoro stejné jako Crysis stejně tak postavy... a kdo kdy viděl odstřelovače s nezamaskovanou puškou? 8-)

181

Odpovědět

Hrál jsem a můžu říct, že je to dobrá kravina. Po 1. misi jsem to prostě musel vypnout :-D

180

Odpovědět

Tak sem viděl gameplay a opravuju svůj předešlý výrok. Gameplay vypadá snad líp jak trailer. Grafika krásná, hezký barvy, fyzika domakaná :ú vypadá to na slušný fpsko :)

182

Odpovědět

Vypada to na dobrou hru, takovyhle sniper styly mam rad. Skoda jen ze treba v CoD nebo Battlefield tomu nevenovali takovou pozornost :-) a kdzy sem videl gameplay z multiplayeru, tak to bude asi prvni hra, kterou si koupim originalni hru kvuli MP :D

180

Odpovědět

Ano, je přesně vidět, že jsou tu jen zástupci konzumního hraní...
Já do dnes hraji Warcraft 3, Fallou 1,2(Ale nejsem odpůrcem trojky, naopak se mi taky velmi líbí), klidně i stařičké Baldurs Gate nebo Brány Skeldalu...
Hra může mít sebelepší grafiku, ale bez pointy, myšlenky a inteligentního zpracování je to jen další konzumka pro omezence...

180

Odpovědět

@Sl-!-m:
Když jsem hrál Operaci Flashpoint, kde je grafika přiměřená roku vydání, tak na navození atmosféry stačila hudba, večerní skybox, stíny (na tu dobu výborné) a ztlumení a obarvení světla.

180

Odpovědět

Moc se mi nelíbí styl tý grafiky (chtělo by to trochu víc anti-alisingu a nějakej smooth efekt) jinak to vypadá zajímavě. A ano, v dnešní době je grafika to nejdůležitější protože originální hry už nevycházej a atmosféru už dneska jinak než grafikou nenavodíš (éra Falloutu je pryč)

180

Odpovědět

ne,Geafika neni všechno ale udělá 85 % hry .....

181

Odpovědět

Pokud bude mít v arzenálu i NTW 20 tak by to nemuselo být špatný ;-)

180

Odpovědět

Tohle už sem asi před tejdnem viděl na gameparku ale i tak fakt nice video :-)

180

Odpovědět

to Sangwiny: :)

180

Odpovědět

Hry furt na stejné brdo ..

180

Odpovědět

No jo Rok0s, vždyť grafika je to hlavní, že?
Nesnáším takovéhle idioty... U hry jde hlavně o pointu a hratelnost a né o co nejhustodémonštější grafiku...

180

Další