47 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:506
Počet zobrazení:4 004

Hlavní hrdinkou nového kanadského komediálního webseriálu je patnáctiletá Ruby Skye, která ze všeho nejvíc miluje vyšetřování záhad a nezáleží jí na tom, zda jde o zmizelou buchtu nebo velký podvod. Objasnit si zaslouží všechny!

Komentáře (63)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Dobrá práce! Chválím vás za to že jste se rozhodli tenhle pořad zrušit :D

182

Odpovědět

Možná by se měli uvádět zdroje videi aby jsme se mohli těm stránkám vyhnout.

182

Odpovědět

2 PetrSF: Já to říkal už hned ze začátku, co mají znamenat tvoje překlady... Od tebe bych opravdu nečekal tu lesbickou kravinu.. Ale teda musím uznat, že teď jsi to završil. Třešinka na dortu přišla. Jak jsem psal už předtím... SF je SciFi ne? Tak začni překladat něco scifi prosím. Tohle jsou hrozný ptákoviny.

189

Odpovědět

Its a bad joke? : lol jsi k smíchu :))) :D ):D

183

Odpovědět

Je pravda, že seriál je to trošku slabší, ale frajerka je celkem pěkná :)

1812

Odpovědět

Nejdřív lesby a teď tohle...už se probuď ty máslo!!!

1824

Odpovědět

Tento seriál je naprostá bída.
Hannah Montana seriál je tak absurdně hloupý seriál, že to je fakt sranda, čili bych opravdu doporučil zařadit alespoň jeden testovací díl, co na to veřejnost (ta která překousne nelibost v tydle dětské hvězdčiky typu Beaver :)

1813

Odpovědět

petrSF: Nejdřív nudný lesby a teď tohle....Ty fakt nevíš jakou sračku přeložit dřív. 1/10

1814

Odpovědět

Do Hannah Montany se mi nenavážejte, dyž jste to neviděli. :D
Tohle je ale podle mě trochu hodně dětinský a nudný. Na to koukat nebudu :( Škoda, ostatní seriály tady mám docela ráda.

1811

Odpovědět

Len aby som tu nekecal mohli by ste napriklad toto http://www.youtube.com/watch?v=Cj6ho1-G6tw výborná pesnička super video alebo http://www.wimp.com/yourfavorite/ .

186

Odpovědět

v těch 12 dílech je dost prázdných scén, i vzhledem k tomu jak je to krátké.

183

Odpovědět

God? : Chodim tu tak isto od vzniku webu a Nika má absolutnu pravdu . Myslim že som videl 99% videi a tento server je užasny a obdivujem ludi ktorý pracuju na titulkoch ale tento serial je primitivny. Ps: nenapisal som že sa tu predladaju samé sra_ky ale že tento serial sra_ka určite je.

182

Odpovědět

docela pohodovka, nezdálo se mi to tak zlý :)

189

Odpovědět

Vydržel jsem to, abych mohl posoudit ty negativní komentáře... všechny jsou pravdivé. Další posraný dětský pořad po vzoru Hanny Montany, nebo jak se to h*vno píše. To jste si fakt dávali tu práci s tím to přeložit?! to bych radši šel dobrovolně drhnout kanalizaci souseda, kterého nenávidím. -10/10

1811

Odpovědět

mohli by ještě překládat webseriál "Mollyn obchoďák" (Molly's Mall - Teen Web Series) ale z toho na youtubku zbyl akorát 3 roky starej trailer xD xD xD xD xD
a nefunkční web adresa

http://www.youtube.com/watch?v=vgXMHjbEE1o

183

Další