Přidat do sledovaných sérií 27
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:348
Počet zobrazení:15 547

Chyběl vám Bill Burr? Teď už nemusí. Přinášíme vám další úryvek z jeho vystoupení, ve kterém se tentokrát rozpovídá o svém otci a manželství obecně...

Přepis titulků

Poslední dobou se učím opravovat věci v domácnosti. Věnuju tomu většinu času, bejvám teď často střízlivej. Je to masakr. Dokud člověk nepřestane chlastat, neuvědomí si, jak je rok dlouhej. Je to fakt masakr. Stává se ze mě opravář. Mý přítelkyni se to moc nelíbí, protože mě má za cholerika. "Mně nevadí, že chceš něco opravit, jenže ty se u toho vždycky naštveš, bouchneš pěstí do zdi, pes se tě bojí.

Podle mě by ses do toho neměl pouštět." "Vždyť jsi komik. Komici vyprávějí vtipy. Opravují opraváři, ne?" A já se jí snažím marně vysvětlit, že nasrání k opravování prostě patří. Děláme to všichni. Že jo? Jo. Koupíte něco v IKEE, máte to z půlky hotový a najednou: "Ty vole, kde je ten zasranej...

Dobrý, už ho mám. V pohodě. Miláčku, prostě jsem ho neviděl. Neviděl jsem ho! Chceš si to složit sama? Tak si posluž! Klidně si slož ten zasranej stolek sama! Ten návod je beztak k hovnu! To víš, že si koupím novej! To víš, že si ho koupím! Klidně si jich koupím pět a čtyři tady na místě rozšlapu!

Neříkej mi, co mám dělat! Tak si odjeď k mámě, mně je to u prdele! Bože můj, o čem jí budeš vyprávět? O tomhle, viď? To, že platím všechny účty, vynecháš, viď? To jsem nemusel? Nemusel? Vždyť jsem vůbec nemluvil na tebe! Mluvil jsem na ten zasranej stolek!

Povídal jsem si se stolkem. Já vím, co jsem řek. Vím to moc dobře. Nemusíš mi to opakovat. Vím, co jsem řek. Ano. Pracuju na tom. To víš, že na tom pracuju. Ty si myslíš, že se mi to líbí? Že se chci zhádat kvůli zasranýmu stolku? Nechci. Já takovej nebyl, ale teď takovej jsem. Snažím se to odnaučit.

Nemusíš mi to tady... Ty máš svý mouchy. Ty máš svý mouchy... Nechtělas jet náhodou k mámě?" Masakr. Štve mě, že vždycky bouchnu. Je to trapný. Už mě unavuje, jak se mě každá ženská vždycky snaží spravit. Člověka to časem otráví. A co ty a všechny ty tvý zasraný boty?

To ti přijde normální? Nevěřím na Pana dokonalýho. Tak si ho sežeň! Skoč si do Mekáče a dej mi vědět, kohos tam našla. Mě už to nebaví. Pracuju na tom. Jdi si sehnat týpka klidnýho za každý situace ve sportovním sáčku. Zkus si s ním nějakej pátek žít. "Miláčku, jsem doma! Jak ses měla? Trčel jsem v šílený zácpě, málem mi ruply nervy.

Ještě štěstí, že mám tu audioknihu. Gulliverovy cesty vždycky pohladí po duši. Vždycky pohladí." S takovýmhle borcem chceš žít? Představ si ho v posteli. Bude se s tebou vždycky milovat na misionáře. "Miluju tě. Tvé vlasy jsou jako oceán." Nikdy ho nenapadne, že jseš mešuge, co chce popadnout za pačesy a přidusit polštářem?

Ale ne, má pravdu. Jako vždycky. Musím se to odnaučit. Štve mě, že jsem takovej nervák. Nevím, jestli to mám po tátovi, nebo je to státem, odkud pocházím. Vždycky jsem měl nervy na pochodu. A táta jakbysmet. Byl to skvělej chlap, ale taky byl nervák.

Když se nám doma něco rozbilo, stačilo pět minut, a už nadával, že se neměl ženit. Hrozná prdel. Něco se mu nepovedlo a už jel: "Do háje, vidíš to? Billy, podej mi ten zasranej šroubovák. Na mou duši nechápu, proč jsem se kurva ženil. Třináct posranejch let života. Jseš pěkná mrcha!

Jseš mrcha už pěkně dlouho! Podej mi kleště. Kdybych měl rozum, dávno bych tě nechal! Kdybych měl rozum, dávno bych tě nechal!" To byla jeho oblíbená hláška. "Kdybych měl rozum, dávno bych tě nechal!" a: "Ty nemáš kurva tušení, jakej ve mně máš poklad!" Jo, jako malej jsem ho měl za cvoka. Ale pak jsem vyrost, začal jsem randit a došlo mi, že měl v mnohým pravdu.

Dalo by se to říct i slušnějc... Ale musím říct, že jsem tátovi záviděl, co všechno si může k mojí mámě dovolit. Kam zmizely tehdejší ženy, na kterejch jste si mohli vylejt všechnu zlost? Kdy přestali vyrábět ty svatý ženský, který věděly, že to nemyslíte zle. Trpělivě seděly a čekaly, až se vyřvete.

To byl tehdy luxus, co? Na co jste šáhli, to jste posrali. Přijedete domů a tam to všechno vysypete na vaši drahou polovičku. "Jak ses dneska měl?" "A jak ses kurva měla ty? Ty si nedokážeš představit tu zodpovědnost! Ať na mě ty děcka necivěj. A nalej mi pivo! Přestaňte bulet!" Pak přišla generace, co pálí podrpsenky, že jo?

Teď musíme sedět a poslouchat všechny jejich problémy. Zabít málo. Víte, co je nejhorší? Mnohdy je fakt chcete poslouchat, ale když slyšíte, co melou, prostě to přestanete dávat. "Měla jsem jít na oběd s Jennifer. Celá natěšená tam přijdu, a ona obědvá se Susan. Dobře ví, že ji nesnáším. Vypadám jak strašidlo. Susan chodí do posilky..."

V tu chvíli se z vás stane novorozeně. Snažíte se... udržet hlavu nahoře. Ale nejde to. Můžete se snažíte sebevíc, ale nejde to. Po chvíli jim začnete čumět na pusu a žasnete, co z ní vychází za sračky. "To si snad dělá prdel." A ona jede... Její hlas ustoupí do pozadí a vy začnete přehodnocovat celej svůj život.

"Proč jsem dal Nebrasku s handicapem? Co mě to kurva napadlo? Vždyť hrajou venku!" A najednou její hlas udělá... Vyletí nahoru, že jo? "Do prdele, na něco se mě ptá." Co teď s tím? Nemůžeš říct ano, nemůžeš říct ne. Chce to vymyslet neutrální kec. "Ono se to neposere.

Co naděláš? Tak to prostě je. Musíš to prostě přejít a vykročit dál... Přizpůsobit se situaci. Těžko říct." Ne, nechci tady svýho tátu vybarvit jako cvoka. Je to ten nejlepší chlap pod sluncem. Já ho naprosto chápu. Je to můj pravej opak, víte? Já jsem si život trochu víc nalajnoval.

Proto jsem se nikdy neoženil. Vůbec mě to nenapadlo. Bál jsem se toho jak čert kříže. Stojí to hrozně sil. Spousta manželství krachne. A když si uděláte děcko, to je teprv nadělení, co? Máte v domě něco, co vypadá napůl jako vy, napůl jako někdo, koho jste milovali, a teď z něj chcete vymlátit duši, že jo?

Synátor za váma přijde. "Natoč se ke mně pravým bokem." "Tati, proč se na tebe nemůžu normálně koukat?" Mazec! Můj táta to měl úplně naopak. Zamiloval se, oženil se a hned začal plodit. Ve třiatřiceti už měl pět děcek. Dávno před Oprah, před Doktorem Philem.

Než se nadál, měl před sebou pět hladovejch krků, a to ještě ani nevěděl co s vlastním životem. Když musíte pak uživit celou rodinu, je to neskutečnej tlak. Takže mu každý tři dny zničehonic prostě bouchly saze. "Podal bys mi sůl?" "Ty mě radši neser! Proč jsem se kurva ženil? Taková píčovina!" Flák ho! Vyběhnul ven, nasednul do auta, a od baráku odjížděl na trojku.

Máma už měla nacvičenou reakci. Zamkla za ním, otočila se na nás a udělala: "Co to do něj vjelo? To je ale blázínek. Co mu přeletělo přes nos?" O osm hodin pozdějc se vrátil. Žádná omluva, večeři měl na stole. A když se mámě nepovedla, pěkně si to vyžrala. "Do prdele, to se nedá žrát!"

Takže tak. Ale ze mě bude jednou skvělej táta. Překlad: BugHer0 www.videacesky.cz

Komentáře (29)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Víc videí s Billem nemá konkurenci !

52

Odpovědět

JE TO UBOHÝ A TRAPNÝ

113

Odpovědět

Bill Burr je boží :D má dokonce i celé hodinové video, ale nikdo to není ochotný přeložit. Na titulky.com to visí jak dlouho, požadavek. Na videacesky jsem taky psal ale nikdo nemá zájem ani za prachy. Prostě Bill4Ever :D ...... Jen ten překlad by mohl být více česky.... Trochu více spisovně a méně Pražsky....

84

Odpovědět

Právě naopak, spisovná mluva by vůbec do stylu vyjadřování Billa Burra neseděla a úplně by to pokazilo výklad jeho vtipů. Je to podobný případ jako u Simpsonových nebo himym. Překlad je až na pár drobných chyb perfektní.

00

Odpovědět

´Konečně Bill, dlouho tady nebyl...dávejte více videí s ním díky :-)

201

Odpovědět

měl by asi radši chodit k psychologovi a ne si tam řešit svoje problémy na pódiu :D

2112

Odpovědět

nepoznám chlapa, ktorý by si občas pri práci aspoň troška šťavnato nepopičoval....Lepšie je si popičovať a vynerváčiť sa hned, ako potom chodiť ako Adolf s jednym varlaťom celý deň...

99

Odpovědět

Kdyby chodil k psychologovi, tak by mu za to sezení musel platit. Takhle se vynervuje během vystoupení a ještě dostane zaplaceno :D :D Má to promyšlené :D :D

00

Odpovědět

chlapi a jejich vztekání.... :D Já si toho vždycky užila doma... :D :D
Táta: K***a! Není tady nic! Ovldač je v p****i! Žijeme jako prasata! Vůbec nic není tam kde má bejt!
Já přijdu, prohrábnu gauč, najdu ovladač a položím na stůl.

Táta: K***a! Do p**i! Nemám klíče! Kam si je k***a dala? Byly tady! Nechávám je vždycky tady. Tady nic nevydrží na svém místě.
Já přijdu, zvednu jeho šálu, která ležela na skříni, a klíče byly pod ní.

Táta: K***a ta debilní židle, je úplně na hovno! vůbec to nepasuje, ti výrobci jsou keténi! Dali špatný šrouby!
Já přijdu, kouknu na návod, a do půl hodinky je židle složená.

225

Odpovědět

Věřím, že tvůj táta má spoustu dobrých vlastností a je to určitě super chlápek ale.. mít tohle doma tak buď jde pryč on nebo já :-D . I když sám se někdy nervuji, tak bych kvůli takovýmhle prkotinám tak nevyšiloval, zhoršovat náladu ještě ostatním v tu chvíli.. nesnáším to.

204

Odpovědět

+OPmůj táta to je strašnej nervák, já se divím že mu ještě nepraska cévka.
Hraje World of Tanks, už pár let, a už pár let co pár měsíců kupujeme nové myši a klávesnice a já pak další měsíc ještě vymetám po místnosti zbytky kláves a úlomků plastů.

192

Odpovědět

+lenaciaVždyť je to taková úplně pohodová hra pro klidné tatíky, na tom není nic k rozčilování, prostě pár plecháčků tam jezdí po poli a střílí po sobě. Leda teda když je někde v rohu zakuklený to zkurvený dělostřelectvo krytý maskáčovou sítí, hlídaj ho tři tédéčka a dělostřelec má nabitý zasraně těžký granáty, který když mě mrdnou do věže, tak mi ujebnou třičtvrtě životů a pak jsem K***A ÚPLNĚ V PRDELI!

80

Odpovědět

+Ferdanebo když máš tým plnej debilů, nebo že tvůj tým je plnej slabejch tanků, a ten druhej má silný tanky, a že tisíckrát vystřelíš a střela nikdy neprojde skrz...

11

Odpovědět

Vy jste teda pěkná rodinka :D

10

Odpovědět

+Autohej... jako... nás tam nikdo nezná :D :D Raději :D táta když hrajr tak řve, pa přijdou zvoněj na něj tak on neotevře a těžkej nezájem (ale po 22 hod. večer už je zticha, to už ví, že by na něj mohli zavolat policii, noční klid dodržuje)
A nemaj nás rádi páč neděláme rajony

13

Odpovědět

+lenaciajojo.. zasraný dělostřelectvo

00

Odpovědět

Bože, tohle je borec, největší! Jemu dejte vlastní sérii a víc videí! Zvlášť když mluví o ženskejch nebo o politice a řekne to na plnou hubu! NEJLEPŠÍ! :-D

432

Odpovědět

Spadnul jsem ze zidle :D :D :D

30

Odpovědět

Nehodnotím obsah - Billa mám rád, ale překlad mi tentokrát fakt nesedl. Když tam on křičí na svojí imaginární manželku a hraje svého otce, tak tam křičí v reálu "Většina chlapů by tě v tuhle chvíli už opustila." (Most guys would you left by now) ale je to přeloženo jako "Kdybych měl rozum, dávno bych tě nechal." Fakt netuším proč je to takhle přeloženo a moc mi to tam nesedí. Jinak zase s jinými překlady na 100% souhlasím.

261

Odpovědět

"Většina chlapů by tě v tuhle chvíli už opustila." mi přišlo málo úderný. Proto jsem to přeložil volně. Smysl je ale podle mě zachován. Z obojího vyplývá to samé...

1615

Odpovědět

+BugHer0Taky mně to překvapilo, údernost ten "správný" překlad opravdu ale trochu postrádá.. Možná by šlo "Nikdo jiný by to s tebou tak dlouho nevydržel", nebo tak něco... každopádně díky za překlad, pěkná volba :-)

212

Odpovědět

+Katka+BugHer0 Naopak mě přijde ještě o stupeň horší ta originální věta s ostatními chlapy, jako kdyby ta dotyčná osoba byl nějaký svatý, který se vlastně nad ní smiloval. :D Ale jo chápu, dík za reakci. / Sorry to mělo být na admina :)

21

Odpovědět

+BugHer0Samozrejme ze by sa nemalo prekladat od slova do slova, takto jazyk nefunguje. Ale ulohou prekladatela je prelozit co bolo povedane a nie menit to podla svojho subjektivneho pocitu. Ak sa mi tam bude hodit "nenavidim ta ty mrcha" tak je to ok ked to takto prelozime? To sa potom vsetko moze prekladat cele iba podla svojich "pocitov".

00