Přidat do sledovaných sérií 28
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:121
Počet zobrazení:5 360
Úryvek ze stand-upu Jimmyho Carra Laughing and Joking (2013). Tentokrát přijde řeč na děti.

Přepis titulků

- Kojení na veřejnosti. Štve vás to? - Jo. Mě taky. Přes tu hlavičku vidím hovno. Nikdo nemá rád, když mu kritizují výchovu. Ale souhlasíte, že v sedmi jste na kočárek staří? - Jo. - Jo. Řekli byste něco? Já jim to řekl. „Ale to je vozík.“ „Vážně?“ Kdo máte děti, zakřičte.

Kdo nemáte děti? Zníme šťastněji. A to ani nikoho nepřemlouváme, aby se k nám přidal. Lidi s dětma to dělají pořád, obzvlášť v mém věku: „Přidej se k nám! Přidej se k nám! Jsme tak šťastní!ׅ“ Nevypadáte šťastně, ale unaveně. „Přidej se k nám!

Kdo se o tebe postará ve stáří?“ Profesionálové. Musím jít, jdu si na 12 hodin zdřímnout. Ani nejsem unavený. Díky hormonální antikoncepci mají ženy kontrolu nad svým tělem. Naše babičky musely používat nesprávnou díru. Nebo spadnout ze schodů. Nebo se opít ginem a vzít si do vany ramínko.

Můj nejlepší kamarád čeká dítě. Zeptal jsem se ho: „Chceš kluka, nebo holku?“ Zamyslel se a řekl: „Chtěl jsem vykouřit.“ Překlad: Snoopadoop www.videacesky.cz Jednou jsem se pokusil o sebevraždu. Málem to vyšlo. Umřel chlap vedle mě. V poho, byl to goth. Tak by to chtěl.

Komentáře (7)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jimmy Carr má občas hodně drsný humor, ale je prostě vtipný. (mám dvě malé děti, takže naprosto chápu)

71

Odpovědět

Asi tak nějak (já už mám děti trochu větší než malé). BTW, Snoopadoop je v netrpělivém očekávání toho, kdy nastane den D a zařadí se mezi ty "věčně unavené" ;-)

21

Odpovědět

"I am in this picture and I don't like it."

01

Odpovědět

takovej humor pro maloměšťáky, říkat drsný věci v obleku. Je to kretén...To snad existuje milion lepších stand-upu ne?

655

Odpovědět

ne

174

Odpovědět

Vážně? Tak nějaké vyjmenuj, to by mě opravdu zajimalo

144

Odpovědět

A to je super! Zapis si Jimmy Carr fuj neklikat a uzij si ty dalsi! Ja mam treba u Jimmyho Carra paradicka klikat. Neznam nikoho dalsiho kdo by sa toho tak nebal a asi vzdycky pobavil... jediny dalsi konkurent je asi ceska soda ale to uz dal nevychazi a bohuzel uz ani nikdy nebude - at zije politicka korektnost :((

11