Přidat do sledovaných sérií 27
87 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:191
Počet zobrazení:8 047
Jimmy Carr se zeptal diváků, co je podle nich ve vztahu to nejdůležitější. A jejich odpovědi samozřejmě náležitě zkritizoval.

Přepis titulků

Co je ve vztahu to nejdůležitější? Křičte. - Sex. - Sex? Jak dlouho jste spolu? Čtyři roky a sex je pořád to nejdůležitější? Vy, pane, jste lhář. Do dvou let bych tomu věřil. To ještě jo. To ze sebe strháváte oblečení a je to úžasné. Po dvou letech tady máme co? Ano, je to kabelovka. Někdo nápad?

To nejdůležitější ve vztahu. Důvěra. To se mi líbí. Dál? Rybaření? Aha, vaření. Vaření? Jste ten chlap z Quantum Leap, co sem přišel z roku 1970? Vaření. Zasnoubil jste se někdy, když jste někomu daroval domácí pekárnu? Vaření není ta nejdivnější odpověď. Nedávno mi jeden chlap řekl: "Souhlas." Jeden chlap v Edinburghu zase prohlásil: "Já."

Vystrašená žena vedle něj: Nějaké další nápady? Lubrikační gel. Když dojde... Dál? - Cože? - Sada na opravu pneumatik. Sada na opravu pneumatik. Vtipné, to beru.

Zasloužíte si víc. Nějaké další...? - Cože? - Láska. - Láska? Dospějte. S kým jste ve vztahu? S vaším Mým malým Ponym? - Nějaké další nápady? - Smích. Smích? Jo, na smyslu pro humor mi u ženy záleží. Když si cení vtipné stránky života, nejspíš pak nepodá žalobu. Pro mě je nejdůležitější důvěra.

Když ženě nevěříte na 100 %, jak víte, že to nepoví vaší manželce? Zbožňuju, když žena řekne ta kouzelná slůvka, co znamenají, že si to rozdáme. "Tohle pití chutná divně." Dělám si srandu, po chuti to nepoznáte. Chodil jsem se slepou dívkou. Bylo to obohacující, ale náročné. Zabralo mi věky správně imitovat hlas jejího manžela. To jste ještě neviděli, co? Ona taky ne.

Komentáře (5)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Jak někdo může být tak nesympatický jako tenhle člověk? Hrůza děs.... "ha ha hááááá" .....

216

Odpovědět

To jeho "ha, ha, háá" je opravdu otravné.

3535

Odpovědět

Ani ne

3611

Odpovědět

+lalaDocela jo

210

Odpovědět

+hoaradAni ne

80