Přidat do sledovaných sérií 27
75 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:344
Počet zobrazení:3 390

Luke, Han, Leia a spol. svrhli Impérium, zapařili si s Ewoky a byli šťastní až do smrti... a někteří i po smrti.

Přepis titulků

Překlad: hAnko www.videacesky.cz Co se stalo? Byl jsem zraněný... Nejspíš jsem omdlel. Neměl jsem sundanou masku? Proboha... Proboha!!! - Neslyšíš křik? - To se jen odpařuje voda ze dřeva. Konečně! Dvě trilogie jsem nemohl promluvit! Kde je ta kráva, co mě nazvala chodícím kobercem? - Hořím!

Hořím! - Ale nehoříš. - Už ať konec párty je. - Mrkejte na toho chudáka. Jak doufá, že ho tu jeho kámoši nezmerčí. Vypaříme se, Luke si ani nevšimne. Ahoj! - Do p*dele! - No nazdar... Už to zabalte, nikdo z nás nemládne... - Ty jeden parchante ze speciální edice! - Trhni si, haha! - Ty jseš koberec, čúzo!

- To naše jediná šance je! - Mizíme. - Jdem na to. Co je, co jeee? Na poslední chvíli jsem přešel na světlou stranu! Můj příběh nekončí, paříme nebo jak? Tak tohle se nepovedlo...

Komentáře (6)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

tihle nikdy nezklamou

132

Odpovědět

Ty jseš koberec, čúzo! :DDD

431

Odpovědět

Hezké, až na to, že Palpatine ve skutečnosti vůbec nezemřel.

434

Odpovědět

To už neplatí. Teď už se za kánon považujou jen filmové díly 1,2,3,4,5,6 a seriál klonové války + ten nový Star Wars Rebels. A samozřejmě vše co teď nově vznikne. Takže jakékoliv předchozí příběhy z expandovaného universa jou mimo. Nevím sice jak by se měli teď brát ( možná se jedná o paralelní realitu? ) ale podle toho jak to teď je je Palpatine bezpečně mrtvý. Pokud ho teda v budoucnu opět neoživí...

600

Odpovědět

+vlkJá jsem taky rád že berou v potaz jen to co natočili. Upřímně to ostatní co kolem SW vzniklo má také svojí kulturu. Já si dokonce pamatuji i komix kde Luke selhal při zničení první hvězdy smrti. A to už dává i původní trilogii pořádně na p***l. Zkrátka to co se natočilo, to platí, ostatní ignorujte.

254

Odpovědět

Speciální edice :D :D

702