Susi Caramelo na Čoklatonu 2019

Thumbnail play icon
67 %
Tvoje hodnocení
Počet hodnocení:41
Počet zobrazení:1 383

Bláznivá Susi Caramelo a její pejsek Pavlíček se zúčastnili Čoklatonu – psího maratonu. Jedná se o benefiční závod na podporu opuštených a týraných zvířat, který se každoročně koná v Madridu.

Poznámky:
1:10 – Susi mluví o Carmeně. Manuela Carmena Castrillo je bývalá starostka Madridu. V nedávných volbách nebyla znovu zvolena a novým starostou se stal José Luis Martínez-Almeida. Když Susi zmiňuje, že Carmena už na radnici není, říká, že je tam ten s pláštěm. Přesněji říká "tuna". Tuna je skupina vysokoškoláků, kteří tvoří bratrstvo, nosí dlouhé pláště, hrají na hudební nástroje a zpívají. Novému starostovi říká Susi, "ten s pláštěm", protože během jeho legislatury byl Madrid sídlem 27.ročníku Národní soutěže Tuna a Madrid se jimi zaplnil.
3:45 – Podemos (Unidas Podemos) – politická strana, která má fialovou barvu jako volební barvu. Susi mluví s Ignaciem Aguado z politické strany Ciudadanos, kteří mají barvu oranžovou. Španělé rozdělují politické strany podle jejich barev. PSOE – červená, PP – modrá, Ciudadanos – oranžová, Podemos – fialová, Vox – zelená. Někdy dochází až k extrémům, kdy lidé nechtějí nosit oblečení v barvách těch, se kterými nesympatizují apod.
3:59 – Susi říká, že politické programy jsou jí u zadku, a doplňuje, že když jí bylo řečeno, že bude mluvit s Aguadem, myslela si, že bude mluvit s Pedrem García Aguado, což je představiltel populární reality show Velký bratr.

Přepis titulků

Ahoj. Je devět ráno a jsem opravdu tady. Žádnej greenscreen. Jsme na čoklatonu. Benefiční závod na podporu opuštěných a týraných zvířat. Podívej, jak je Pavlíček hodnej. Sklapni konečně! Myslíš si, že vyhraješ ty? Vyhraje Pavlíček. Jasnej vítěz. Přestaň mě týrat! Buď zticha a nestresuj mě! Já ti nerozumím. Ty brďo, tady je víc psů jak na hlavním nádraží. Oni mě obelhali Roberte.

Musela jsem přijít v devět ráno a netušila jsem, že se bude běhat. Jak se jmenuje tvůj pes? Pepa, influencer. - Kolik je jí? - Pět let. Pět krát sedm je třicet pět. Tuhle nemusíme pixelovat. Není mladistvá. - To je tvoje fenka? Jak se jmenuje? - Lía. Lío, ty jsi nějaká důvěřivá. Podívej, žere mi mikrofon.

Pěkná vestička. Jsem mrtvá strachy. - To jsou džusy pro psy? - Pro lidi i pejsky. Darujete mi jeden? Kdo říká jedno, myslí sedm. Nebuďte lakomci. Carmena vám na to přidá. Carmena už není. Pravda, Carmena už je pryč. Teď je tam ten s pláštěm. To mě baví.

Uděláme tady humbuk. Můj pes je flegmatik. Je mu všechno jedno. Rvačka, už se perou. Jsou jak utržení ze řetězu. Asi slyšeli o exhumaci kostí Franca. 4, 3, 2, 1... Běžíme. Povzbuzujte trošku, stejně nic neděláte. Tohle je maximum, co poběžím. Víc ne. Podívej, Papamobil.

Velebný pane, požehnej mému psovi. - Ty od včera jedeš nonstop, viď? - Jo, jedu na dopingu. Jaký to je, mít tátu delikventa? Je to skvělý, akorát nevím, co to slovo znamená. To je dobře. Až tě chytne Cruella, budeš kabát. Kam běžíte? Co tak najednou? Co je to za podivíny?

Doběhli do cíle a vracej se? Já už jsem doběhla do cíle. Hejbejte se, zadky líný. Pohyb, běžíme. Fuj, už nemůžu. Tahle má cedulku. JSEM LENOCH Nacpou tě do kočárku s cedulkou. Tvoje rodina je na hlavu. Zaostři Pavlíčkovi prdelku. Radši ukaž kozy!

V Mužích v černém. Další, která hledá slávu. Je jako já. Viděla jsem tě v Sexu ve městě. - Proč má křídla? - Protože je to princezna. Roztomilá. Je to magor. Nějakej pes měl infarkt. Tohle je lepší než běhat. Pool party.

Hejbej se, Pavle! Jak jsi mě tam mohla hodit, ty lemro?! Tyrane! - Jak se jmenuje a kolik mu je? - Dylan a byly mu dva roky. Je mu čtrnáct. Je mladistvý, musíme ho pixelovat. Jmenuje se Pavel. Děkuji za jmenovce. Pájové jako Javiérové. Neštve tě, že jdeš v barvách Podemos?

Tahle barva je barva čoklatonu. Pan Aguado se mi líbí, asi budu volit Ciudadanos. Nevím nic o politických skupinách a jejich programech. Jsou mi u zadku. Když řekli Aguado, myslela jsem Velkýho bratra. Dobrej paní Villacisová. Budu volit toho, koho zvolí můj pes. Co řeknete, abyste ho přesvědčila? Těžká otázka. Ale myslím si, že tu nejsme, abychom mluvili o politice. - Taxi.

- Opusťte silniční prostor! Mrzouti. Dorazila policie a nechceme problémy. Jednou už nás málem zatkli. Překlad: Pauli www.videačesky.cz

Komentáře (4)

Zrušit a napsat nový komentář

Odpovědět

Pejskaři jsou podřadná rasa. Dělíme je na hovnaře (nechávají hovna na chodníku) a ochcávače (všichni ostatní, co "jen" ochcávají veřejný prostor). Ženy používají psy jako náhražku partnera či dítěte, muži často jako nástavec na penis. Obojí si pořídí psa hlavně proto, že se svojí ubohou existencí nevydrží chvilku sami. Přes 90% psů jsou uřvaní nevychovaní retardi, stejně jako jejich majitelé.

134

Odpovědět

Tak ale vzdy lepsie sa rozpravat so psom ako sam so sebou :D

22

Odpovědět

Ještě bych dodal, že projektování lidských emocí do zvířete nebo zavřít smečkovité zvíře na 8 hodin v prázdném bytě považuji za týrání a přísně bych to trestal dle zákona.

20

Odpovědět

Děkuji za vysvětlení všech těch narážek a kontextu.

40